Praktický lékař pro dospělé
Masarykova 885, Humpolec

Paní doktorka je velice příjemná, chápavá a vstřícná, starala se o moji maminku. Když měla mamka infark, tak vyšetřila doma, zavolala záchranku. Díky paní doktorce jsem si užil maminku ještě dalších 5 let. Teď k ní chodím já. S její péčí jsem velice spokojený.

Paní doktorka je dobrá jen na to, že má titul a když přijdu, řeknu jí přesně co mi je a co od ní chci (ten a ten lék, to a to vyšetření, to a to doporučení, neschopenku atd.., ale přesně), tak mi to ochotně napíše. Když má ale diagnstikovat je naprosto vedle. Vyhledám vždy raději odborné lékaře. Jako lékařce jí nevěřím, jak říkám chodím si k ní jenom pro razítko a podpis. A o čekání se raději nezmiňuji, to je katastrofa.

Pani doktorka je mila privetiva jedna z nejlepsich lekarek v okoli.mohu jen doporucit.

paní doktorka je velice milá, hned si všimne, že máte nový svetřík nebo jinou barvu vlasů...Bohužel podceňuje takové "maličkosti" jako jsou základní vyšetření např. při zjištění vysokého tlaku, štítné žlázy a pod. Mojí mamku tak s klidem poslala na operaci, kterou by nepřežila. Naštěstí si mamka vydupala kardio vyšetření a díky tomu byla původně plánovaná operace odložena až po operaci srdce. V Jihlavě se VELMI divili, proč jde mamka tak pozdě a už se dávno se srdcem neléčí, když měla běžně tlak 180/100 (hypertenze je od 140/90) a více. Problém byl v tom, že se mamka "léčila" pod dohledem paní doktorky už několik let. Bohužel přesně ve stylu výše zmíněném (moc Vám to sluší a ten tlak, no to je dobrý, zkuste tenhle prášek, nevyhovuje? tak zkuste jiný, nějaké vyšetření? ale paní, prosím vás na co?).
Závěr hodnocení: pokud máte jednou za rok rýmu nebo chřipku, je paní doktorka OK, pokud jste ale skutečně nemocní, doporučuji najít si skutečného lékaře. Ivana Franková

Velmi ochotná a milá paní doktorka...Vřele doporučuju...

nejlepší praktická lékařka....

Jedna z nejlepsi lekarek !

Paní doktorku navštěvuji dlouho.sice jen když musím.ale jsem s ní opravdu moc spokojena.Poradí,pomůže.Je milá a ochotná.Neměnila bych.