MUDr. Piatkovská s.r.o.,PL dosp.,ortop
Čs. armády 66/89, Ostrava

Umístění: MUDr. Piatkovská s.r.o.,PL dosp.,ortop Jiný

Máte pravdu byla jsem u paní Dr sice jen 2krat ale stačilo ze zánětem v nártu a ortézou mi řekla že nevidí důvod abych nešla do práce pracují jako pošťačka.a řekla mi že mi nic není a on mi nedá okamžitě jsem se vrátila ke své Dr a hned druhý den jsem dostala ATB pro ataku infekce boreliozi...o které paní Dr piatkovska věděla... takže za mě nikdy víc

Umístění: MUDr. Piatkovská s.r.o.,PL dosp.,ortop Jiný

Arogantní, zmatená , neochota pomoci. Na všechno má svůj názor o pacienta ji nejde, hlavně když se ozvete, dá vám to najevo a ještě vás zkritizuje.

Zdravotní sestřička Jana je zlatý člověk, vždy na každého milá...
Paní doktorka je starostlivá, dokáže naslouchat, poradit
Určitě doporučuji, jsem spokojený pacient již 12 let

Vláďa : Je velmi pečlivá a dobrá doktorka.Taktéž její syn Pavel.

Máte pravdu, i mě poslala paní doktorka ke svému synovi, ale to je skvělý odborník. On jako jediný po mém ročním trápení a vyšetřeních u jiných odborníků stejného zaměření, během chviličky stanovil správnou diagnozu a poslal k dalšími ošetření. Ta úleva od bolesti!!! Můžu jen chválit a děkovat!!!

S šetřením, vyšetřením, správnou diagnozou i laskavým přístupem jsem v této ordinaci moc spokojená!!! Neznám lepší lékařku, neznám lepšího lékaře (syna Pavla) než jsou oni. A že je mi 63 let a už mám s pár doktory své zkušenosti.

Jako lékařka nic nepodcení, vnímá člověka celého i jeho život. Nevidím nic špatného na posílání k odborníkům, kteří mohou mít rodinný vztah. Lékař jako lékař. Já byla vždy spokojena.

A´t si lidé sami udělají názor. Horníci z dolu nic neví medicíně jsou to opilí vymazaní lidé. Nikdo za svou rodinu nemůže , znala jsem maminku i bratra a znám stovky horších lidí. Neubližujte této ženě. Nezaslouží si to.Navíc doba byla jiná. Neznám pečlivější rodinu lékařů. Byla jsem všech jejich pacient i spolupracovník.

Skvělá lékařka.

Jsem s paní doktorkou spokojena. Je pečlivá, nic nepodcení. Taktéž její syn je výborný lékař. Doporučuji.