Privátní gynekologická ambulance
Makovského náměstí 2, Brno

Také jsem nebyla s paní doktorkou Myškovou spokojena.Arogance a špatny přístup byl jejím problemem,už se těším na novou paní doktorku.Jsem u ní ještě bebyla:-)

S MUDr. Myskovou jsem byla velmi nespokojena. Mohla bych tu vypsat konkretni priklady proc, ktere by ale jen dokumentovaly to, co uz tu bylo v ruznych podobach receno, a vzhledem k tomu, ze pani doktorka odesla do duchodu, tak uz je tato zpetna kritika stejne bezpredmetna. V ramci preventivni kontroly jsem zjistila, ze ordinaci nove prevzala MUDr. Romana Hoskova. Z teto pani doktorky jsem mela (na rozdil od MUDr. Myskove) od prvni navstevy dobry pocit. Povidala si se mnou, zajimala se o mou situaci, plany s tehotenstvim, pri vysetreni byla ohleduplna. Kdyz jsem pri UZ ucukla, hned se ptala jestli me to boli atd. (na tohle se MUDr. Myskova nikdy neohlizela, nestarala se, nezajimala). Myslim, ze byvale pacientky MUDr. Myskove mohou byt jedine velmi mile prekvapeny, pod jakou lekarku byly prevedeny.

Nikdy jsem s paní doktorkou neměla jediný problém - pokud jsem něčemu nerozuměla, tak jsem se prostě zeptala a vždy mi bylo vše vysvětleno.
Za sebe musím říct, že jsem spokojená.

Přidávám se k předešlému příspěvku - nejhorší lekářka!!!
Nedoporučuji,špatný přístup,působí velmi negativně - nedá se sní na ničem lidsky domluvit! Odpovídá stručně a přitom to vypadá jako když ji otravujete.Musela jsem ji v době těhotenství vyměnit za jiného gynekologa-zvedal se mi totiž u ní pravidelně tlak a jinde se mi to nestávalo...!!!Není s ní příjemná komunikace!!!!

Nejhorší lékařka, kterou jsem kdy potkala, o pacienta a jeho problémy se nezajímá, dlouhodobě měla nepříjemný a arogantní přístup. Léčbu a zákroky nevysvětlí a tím dostává pacienty do potíží. Tedy jestli se to dalo léčbou nazvat, spíš prodej drahých reklamních léků.. Po několika problémových situacích na doporučení jsem ji vyměnila a udělala jsem dobře. Dnes mám gynekoložku, která je opravdu výborná a která mě zbavila potíží, které nastupují u žen věkem.

Dr. Myšková a názor na ni...Chodila jsem k ní již několik let, nikdy jsem vážné potíže neměla a tak jsem ji navštěvovala pouze na preventivních prohlídkách. Když nastane problém, tak je to s její ochotou a spolupraci horší. Ráda léčí zdravé pacientky a to znamená, napsat antikoncepci, provést cytologické vyšetření- to ji jde, u toho se vlastně nemusí moc mluvit a přemýšlet. Špatná komunikace, až zastaralé léčebné výkony a poslední dobou jsem tam zažila prazdné čekárny, to asi o něčem taky vypovídá.... Ja už k ní nechodím a jsem spokojena u svého nového gynekologa...

Jak to tak vidím, tak negativní příspěvky sem dávají hlavně osoby, které u ní byly pouze snad jen 2x! Prohlídka sama o sobě není nijak příjemná věc, proto to snad ani nemůže nikomu dělat radost. Jde tu o vyšetření a profesionalitu. U paní doktorky Myškové se mi nestalo, že by něco zanedbala, ba dokonce potíží předešla. Pravdou je, že není upovídaná ale o čem by vlastně měla povídat, nevidí Vám do hlavy! Hold se musíte ptát a nečekat, že Vám to každý naservíruje. Nemyslím, že by Vás odbyla.. Testy a vyšetření mi dělá pravidelně a není to nic co by se nedalo vydržet!
Probuďte se, nežijeme v růžové zahradě!
Mimochodem musím pochválit i novou sestřičku, moc šikovná a příjemná :)

Vzhledem k negativním příspěvkům jsem se rozhodla přidat i svůj názor. Já chodila k paní doktorce od puberty, při každé preventivní prohlídce mi sestřička brala krev na jaterní testy, pokud jsem brala antikoncepci a také měrila tlak. Byla jsem spokojená. Přešla jsem jinam, mimochodem k paní doktorce, která má tady na tomto webu psané samé chvály a já byla nespokojená - jak s přístupem, tak s čekací dobou na vyšetření i se samotným vyšetřením. K paní doktorce Myškové jsem přešla nyní zpět jsem s ní opět maximálně spokojená. Jako velkou výhodu vidím ultrazvuk a přístroj, který ne každý gynegolog vlastní. Já už bych neměnila.

Po přestěhování z Brna jsem se rozhodla najít si doktory blíž. Ne však gynekoložku. Protože se gynekologů bojím ze všeho nejvíc, hlavně kvůli bolesti, kterou jsem vždy u vyšetření cítila, právě u p.dr. Myškové probíhala každá vyšetření bez bolesti. A důkladně. Taky jsem v ohrožení rakoviny krčku a chodím pravidelně, vždy jsem po vyšetření v "klidu". Paní doktorka se mnou důkladně probírá všechny problémy, vyzkoušely jsme víc variant antikoncepce, nezanedbala nikdy ultrazvukové vyšetření a na cokoliv se zeptám, odpovídá trpělivě a dokonce jsme se párkrát i zasmály. Je pravda, že já mluvím až moc a ptám se na všechno,ale tady jsem odpověď vždy dostala. A nabídka léků na psychiku, problémy se záněty nebo měchířem nikdy nechyběla. Mám tuto lékařku moc ráda a že je "studená"? No jako pro koho? Možná je to jen reakce. Pro mne je lidská až moc:)

dostala jsem se na tuto stránku zcela náhodně a přečetla jsem si vaše hodnocení na p. MuDr Myškouvou Věru. A musím přidat i své hodnocení.
Paní doktorka pracuje v ordinaci, která patřila lékařce, kterou jsem navštěvovala již za svobodna, což je opravdu hodně let. Po svém prvním porodu a uzavření manželství jsem se přestěhovala z Brna do malé vesnice a změnila i lékařku. Bohužel k tomu nikdy nemělo dojít. Dostala jsem se doordinace jedné nejmenované moderní paní doktorky, která mě měla v péči 4,5 roku. Po celou dobu jsem cítila závažné problémy po prvním porodu, nicméně jsem se snažila znovu otěhotnět, což se nedařilo. Cizí moderní paní doktorka moje zdravotní problémy komentovala různými způsoby a léčila všemožně. Bohužel ale musím říci, že ani jedna z jejich diagnóz nebyla správná. Což se také projevilo neschopností znovu otěhotnět.Po určité době a po již několikáté diagnóze jsem se opravdu naštvala a vrátila jsem se k p. Myškové. Při první návštěvě jsem ji o svých problémech nic neřekla. Nicméně paní doktorka je objevila hned při vstupní prohlídce. Po prvním porodu mi zůstaly značné srůsty a to na různých místech včetně vazů. Srůsty nebyly léčené a docházelo k jejich pravidelnému zanícení. Po roční léčbě problémů, které v podstatě nebyly ani tak gynekologické jsem zcela přirozenou cestou otěhotněla.
Takže! "Paní doktorce DĚKUJI za svoje druhé dítě"
Je pravda, že má paní doktorka se mnou problémy, protože občas život problémy nese, ale já osobně si na ni stěžovat nemohu.