Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Plaňanská 573/1, Praha
Poliklinika Malešice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Počernická 58/512, Praha 10, Praha
AMED RC s.r.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Poliklinika Malešice Špatný psychomotorický vývoj tříměsíčního syna

K paní doktorce jsme byli vysláni po synově tříměsíční kontrole, kde se panu doktorovi nezdálo jak se syn kroutí a jak naprosto ignoruje pravou stranu.
No tušení pana doktora bylo správné a nemohl nás poslat k lepší doktorce.
Paní doktorka nás narychlo přijala, aby se problém nestihl prohloubit.
Při prohlídce byla milá, usměvavá, vše mi vysvětlovala, ukázala základní cviky a napsala nám rehabilitace. Sice jsme se nevyhli Vojtově metodě, ale syn se lepší každou kontrolou.
Velké díky za profesionální a lidský přístup.

Velmi citlivá a příjemná paní doktorka. Pomohla mi s dlouhodobými bolestmi zad způsobenými skoliózou. Rehabilitační sestřičky jsou také velmi schopné a milé.

Skvělá pečlivá paní doktorka, pomohla mně po operaci ruky, i dítěti ve vývoji Vojtovou metodou. Dávám 1*

K této lékařce choďte jen v případě, že vám nic vážného není, a tedy se nedá nic pokazit. Po zlomenině kotníku a sundání sádry jsem měla začít intenzivně rehabilitovat. Paní doktorka při vstupním vyšetření zkoukla můj stav a předepsala mi jen tři rehabilitace celkem, že prý více není třeba!!! Nespokojila jsem se s tím - protože jsem chtěla začít chodit sama bez berlí, a rehabilitaci jsem si zajistila jinde, kam jsem pravidelně dojížděla několikrát týdně.

Jestliže se dovíte, že by vaše zdravotní pojišťovna něco nezaplatila, doporučuji změnit pojišťovnu. každá pojišťovna proplácí něco jiného. Já jsem to tak udělal a jsem velice spokojoný. Dostává se mi té nejlepší péče, jakou jsem mohl na rehabilitacích poznat. Mám dlouhodobé potíže a zkušennosti z různými fyzioterapeuty. A paní doktorka mi vše vysvětlila a společně s jejími terapeuty mě dala dohromady.

Na rehabilitaci jsem moc spokojená, rehabilitační sestra je skvělá.

S paní doktorkou jsme moc spokojeni.má lidský a zároveň odborný přístup a velmi dobře to umí s dětmi.na prohlídky u ní se vlastně těšíme.Milá a příjemná paní doktorka.

Musím ohodnotit velmi příznivě. Paní doktorka je příjemná, ochotná vše vysvětlit a velmi dobře to umí s malými dětmi. Moje holčička jak vidí bílý plášt hned pláče, ale paní doktorka je natolik přirozená a milá, že malá se cítí dobře:-).
Sama jsem také pacientkou paní doktorky a jsem spokojená.

Velmi dobrá doktorka!Několikrát mi moc pomohla.A její diagnostické zprávy byly vždy pro mou praktickou lékařku zážitkem, protože podle jejích slov nikdy nedostala od jiných lékařů tak odborné a přehledné shrnutí o léčbě a nálezu...Milá a příjemná k pacientům.