Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

V její péči jsem už 17 let a nemohu,než plně souhlasit s předchozími hodnoceními,dodám jen,že je velice empatická i v oblasti mimo svůj obor. Je to vzor lékaře-člověka ! Z.L.

nejlepsi pani doktorka ktera je moc hodna a na kterou stale moc vzpominan
rad bych se uz konecne setkal s vami pani doktorko nashledanou mirekmob 733482895

Velice vstřícná a hlavně odbornice na kardiologii

U paní doktorky se léčím již 13 roků od 1.operace by-pass,před 2 lety druhá,vynikající odbornice,svědomitá,komunikativní,velmi lidský,kamarádský přístup k pacientovi,což není u řady lékařů obvyklé!

Skvělá paní doktorka,poctivá co nic nepodcení.Vele doporučuji.

U této lékařky se léčím cca 25 let. Vynikající odborník s opravdu lidským přístupem k pacientovi a vždy s úsměvem na tváři. Za vše děkuji.

Velice fajn ženská výborná doktorka a kamarádka prostě jednička.Pozdravujeme z Velkých Losin Horákovi Miroslav Bedrich Kamil Boženka

Specialita který má věhlas i mezi kolegy. Svědomitá, lidská, neustále se vzdělává. Zná všechny nové možnosti v oblasti kardiologie. Prostě žena která umí. Neznám jediné negativum které bych se jí dalo jako specialistce a člověku vytknout