Věra Kyliánková, praktický lékař Vlašim

Lidická 1715, Vlašim
Sam. ord. PL pro dospělé

Názory

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé

Uz jsem vystřídala tři lékaře, v místě bydliště i z důvodu stěhování. Zatím nejlepší praktický lékař, který si opravdu ověří kde je problém a pošle i k dalsimu specialistovy. Velmi vstřícný pristup. Každý si může vybrat co mu vyhovuje.

Chtěla bych touto cestou pochválit pani doktorku,pomáhá mě i všem mojim známým i blí¨zkým,nnejen svou profesí,alei i svým máilým a vstřícným přístupem.Za všechno ji moc děkuji a všem doporučuji.!!!!!!

Velmi milá skvělá a vstřícná lékařka.Jsem ráda,že jsem si ji vybrala.DĚKUJI,že ji mám.

Nevím jak jsem se dostala k těmto stránkám,ale ,kdyžjsem si přečetla některé názoryje mi líto všech lékařů,kteří se starají o naše zdraví.Já pani doktorku znám chodím k ní i celá moje rodina je to velmi sympatická a příjemná lékařka e nezaslouží si,aby se o ní tak ošklivě psalo.Já ji doporučuji všem!!!!!!!!!!

Já pani doktorku doporučuji JE KE VŠEM milá,vstřícná,usměvavá,je to odborník na svém místě prostě profesionál,je nejlepší.
Ten kdo vymyslel tyto stránky nechtělaby lidi psali jenom špínu,chtěl aby psali své názory,to je správné,ale taky se pod tyto názorymusím podepsat svým pravým jménem.Umění není napsat špínu bez podpisu ,ale s podepsat se pod ní to chce asi odvahu.Proto všechny názory jsou anonymní.Např.pisatel z 15.8.2010-ještě se mi nikdynestalo aby se hodinu před ukončením ordinčních hodin už neordinovalo,Kdyby jstemilípisateli uměl číst na dveřích je napsáno , že půl hodiny před koncem ordinačních hodin se bere posldení pacient.Aže jsou dlouhé čekací doby-tojste takový umělec ,že vše zvládnetetak rychle jakokdyž mávnete proutkem.Škoda že jste se nepodepsal.Nebo pisatelka z 18.2.2010 dědajiumíral ve strašných bolestech,dědy je mi to líto,/mě taky děda umřel mocmi to mrzí,alenikomu za to vinu nedávám/,že umíral v bolestech asvalovat to na lékařku je hnusný-co jstepro něho udělala vy ,že jste se na něho 7 dnů koukala a pak po 7 dnech volala záchranku,že lékařka psala slabé léky a že se lékař ze záchranky divil je divné,ale anonymně mohu napsat co chci ŽE!!!!!
VŠICHNI ANONYMNÍ PISATELÉ STYĎTE SE!!!LÉKAŘI JSOU TU PRO NÁS A MI JE POTŘEBUJEM,TAK PROČ JSTETAK HNUSNÍ ŽE PÍŠETE TAKOVÉ VĚCI,ALE KDYŽ VÁS NĚKDE ZABOLÍ TORYCHLEZAPOMENETE NA TYHLE STRÁNKYA UŽBĚŽÍTE K LÉKAŘŮM PRO POMOC CO.

Co člověk to názor,já a celá moje rodina jsme u pani doktorky a jsme rádi že jsme u profesionála.Je milá,vstřícná pro nás nejlepší.Pro pisatele,kteří jenom haní a hází špínu a co tyto hanebnosti na těchto stránkách píšou ,by to tak skvělé lékařce do očí neřekli.A hlavně měli by se stydět,pokud něco potřebujou tak jsou u ní hned a pak píšou lži.
Myslete si co chcete já jsme nad mírou s pani doktorkou spokojená.

moje matka byla pacientkou dnes je po smrti

Pani doktorka je velmi milá a vstřícná , vřele doporučuji.

S pani doktorkou jsem velmi spokojena.

Paní doktorka je moc ochotná, vždycky mě vyslechla (i když jsem přišla s méně závažným problémem) a poradila. Chodí k ní skoro celá naše rodina a všichni jsou spokojení. Také se poctivě věnuje prevenci, což ne každý praktik tak pečlivě dělá!!