Ordinace PL pro dospělé
Okružní 585, Zruč nad Sázavou

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

K paní doktorce chodím léta, mám s ní ty nejlepší zkušenosti, má moji důvěru a to je u lékaře to nejdůležitější, zná dokonale i ostatní rod. příslušníky a to také hraje velkou roli, já jsem spokojená a děkuji za její péči.

Mrzí mě, že musím někoho kritizovat, ale u paní doktorky hodně záleží do jaké nálady se "vyspí".
Péči možná nezanedbá, ale na vše dá antibiotika nebo nesmyslnou kombinaci léků. Někdy by člověku bylo lépe bez jejích ukvapených závěrů, které stejně nedotáhne do konce a příčinu problému neodhalí, jen eliminuje.
Osobně se divím, že svou lékařskou praxi nadále vykonává.

Paní doktorka je hodná, vždycky mi vyšla vstříc, ale co se týče péče, tak k ni jsem chodila leda s chripkou. Zavaznejsi potize je lepsi resit s odbornikem.

I já se přidávám ke spokojeným pacientům paní doktorky Jelínkové. Je milá, vstřícná a profesionální.

S paní doktorkou Jelínkovou jsem velice spokojená, vlastně naše celá rodina. Vždy se s ní rozumně domluvím. Vstřícná, inteligentní, šikovná. Sestřička je též velmi příjemná a ochotná. Nemohu říct jediné špatné slovo.

k této doktorce nemám slov. Divím se jen,že za ty leta ji jěště nikdo nevyhodil. Katastrofa