Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřený profil
Umístění: P-P Klinika Kladno, spol. s r.o. Jiný

Tak k p. Havkíčkove chodím asi 24 let. Vždy sem s ni byl spokojen. Je pravda že často k dr.nelezu ale i tak sem rad že sem u ni. Znamy je a brzy uz nebude u dr. Ketnerove Pavly z CC Kliniky a je to otřes. Pacienta ami nevyšetří. Arogantni nepříjemná zralá na plivnutí do ksichtu. Hříbal Milan

J
Ověřený profil

Paní Dokorka, která se vždy postavila k řešení mých potíží excelentním způsobem a stejně tak i sestra. Mohu jen doporučit všem!
Já osobně jsem paní doktorce za téměř 30 let vděčný za to, že jsem dnes fakt v pohodě - i když jsem na tom byl několikrát opravdu dost zle. Málokterý lékař se zajímá, jde do hloubky, opravdu hledá řešení a taky LÉČÍ. Takže ji patří moje poděkování. A navíc - chodí k ní řada mých přátel a všichni svorně "by neměnili"

Ověřený profil

Znám p.Havlíčkovou velice dlouho, jsem velice spokojen,doporučuji všem, je málo tak dobrých lékařů.
Hlušička V.

M
Ověřený profil

U paní doktorky Havlíčkové jsem již řadu let a nikdy jsem neměl důvod měnit a ani nikdy mít nebudu ... nejlepší praktická doktorka.

J
Ověřený profil

Souhlasím, že p.doktorka svou práci dělá dobře. Opak je její sestřička!!

J
Ověřený profil

Paní doktorka Věra Havlíčková je bezvadná praktická doktorka. Je velice pečlivá a důsledná. Jsem ráda, že mám takovou doktorku. Sestřička je také bezvadná. Vřele doporučuji.

Jeřábek Oldřich

Velmi dobrá paní doktorka, příjemná sestřička. Paní doktorka je opravdu lékařka na svém místě, několikrát problém přesně odhadla, a to dokonce lépe než odborná odd. v nemocnici a bez hledání v chytrých knihách. Pokud je třeba, sama odešle na další vyšetření, není třeba o nic žádat. Plně paní doktorce důvěřuji.

lepší není

lepší neznám

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti