Praktický lékař pro dospělé
Gen. Janka 1234/6, Ostrava

Umístění: Poliklinika Nymburk Jiný

Sečtěla paní doktorka i její sestra, řeší vše s klidem a rozvahou, doporučí vše vyřeší. Po X letech nenastala jediná komplikace.

Takto si představuji správnou paní doktorku.Děkuji.

Maximální spokojenost - vždy ochotně a s úsměvem na tváři poradí a pomůže.

Paní doktorku mám již řadu let jako závodní lékařku.Je to odborník, který vyslyší každého pacienta, řeší problémy s úsměvem na tváři.Nikdy jsem ji neviděla ve špatné náladě,ačkoliv má stále plnou čekárnu.

jsem spokojen

Velmi milá lékařka, která vždy s úsměvem poradí a pomůže.

Paní Dr. dle mého názoru je velmi dobrá lékařka vždy komunikativní a ochotna najít dobrou léčbu.Při každé návštěvě je milá a vstřícná má zkušenosti mohu doporučit.

Nepřísluší mi hodnotit odborné znalosti paní doktorky. Nechodím k lékaři příliš často, jen když se opravdu necítím dobře a můj stav se nelepší za použití volně dostupných léků. Při jednom vyšetření jsem byla okřiknuta, že kašlu a šířím kapénkovou infekci. Ke starším pacientům je možná velmi vstřícná, ráda si popovídá. Čekací doba hodinu i více mi nevyhovuje. Sestra je z mého pohledu přemoudřelá, snaží se suplovat lékařku, k pacientům někdy až arogantní. Několik let chodím jinam.

Paní doktorka Dittrichová je velmi dobrá lékařka s velkými odbornými znalostmi.Velmi dobře diagnostikuje a i u obtížnějších případů nasazuje velmi dobře a opatrně medikaci.Zároveň se jedná o lékařku s velmi etickým a milým přístupem k pacientů. To bylo zjištěno nezávisle nejméně u šesti dalších spolupacientů i jiných lékařů specialistů. Také sestra v ordinaci je velmi profesionální,vstřícná a milá.

Jsem velice spokojena s pani doktorkou
mam matku ktera ma 97let pani se o ni
pečlivě stara.