Vanda Hořejší, gynekolog České Budějovice

MUDr. Vanda Hořejší

Gynekolog Více

Matice školské 7, České Budějovice
Gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologie a porodnictví pravidelná návštěva

k paní doktorce chodím víc jak 20 let, a nikdy se mi nestalo, že by byl z její strany problém. Vždy milá, ochotná, a hlavně doktorka, která vždy pomohla s problémy. Velice doporučuji.

Umístění: Gynekologie a porodnictví

Jsem šťastná, že můžu byt pacientkou paní doktorky Hořejší. Není to jen úžasná doktorka, ale také báječný člověk. Na gynekologii jsem chodila vždy s odporem. Od doby co chodim sem, se vždy těším. Nemůžu vytknout ani jedinou maličkost. ❤

K paní doktorce už chodím cca 20 let, přidávám se k bývalým pacientům, jak už tu bylo zmíněno od začátku velice příjemná a její recenze super, ale co se stalo po 20 letech. Paní doktorka arogantní, nepříjemná, naštvaná, když pacient nechce placenou léčbu, která je od paní doktorky doporučená tak se chová ještě víc nepříjemně a téměř neochotně. Prostě strašné. Nemám z ní vůbec dobrý pocit jako pacient k lékaři, který má člověku pomoci. A proč ? Navštívila jsem paní doktorku s bolestmi v podbřišku, ani mě nevyšetřila a odeslala mě do nemocnice, aby jsem si řešila zdravotní problémy tam. Poněvadž jsem byla v odpolední ordinaci tak jsem dorazila domů vzala jsem si prášky na bolest a čekala jsem na druhý den, protože v nemocnici v Českých Budějovicích na pohotovosti už mě dvakrát a ne zrovna mile upozornili, že tuhle situaci má řešit praktický gynekolog. Proč bych měla chodit k této paní doktorce, nemám vůbec žádný důvod, ztratila jsem k ní jako pacient důvěru. Bohužel myslím si, že LÉKAŘ je člověk, který by měl pacienty léčit a ne psychicky zatěžovat jejich zdravotní stav, třeba tím , že jeho přístup nebude profesionální, ale nepříjemný a arogantní. Každý pacient má právo vybrat si lékaře, ale rozhodně zhodnoťte zda-li ten Váš odpovídá KVALITÁM, které si představujete. Pokud jako já chodíte na pravidelné kontroly a jste zdravá tak OK, ale až, když se objeví problémy pak můžeme hodnotit lékaře a jeho přístup. Přístup paní doktorky těmto kvalitám neodpovídá.

Dneska sem tam volala jesli pani doktorka přijma nové pacienti .řekly mi ze musim prit a rict co mě trapi šla sem driv z prace v čekarne stravila 30 min byly jen 2 ženski .sestrička vzala ode mně vzp a za 2 minuty zavolala ze mám jit rovnou za p. Doktorkou ,ta kdyš zistila že sem zizinka slušně řekla nezlobte se ale mame plno a ji ani nezajmalo že krvacim!!! Stim že sem volala 2 krat sestrička mohla řict ze mame plno .tak že nevim k čemu tam vubec je ta sestrička.

Chodím k paní doktorce už dobrých 6 let (a to dojíždím i po odstěhování z ČB) a nepamatuji si, že by někdy měla špatnou náladu. Vždy na mě byla milá, ochotná, nedám na ní dopustit. Některým komentářům tady se mi vážně nechce věřit.

C

K paní doktorce chodím několik let a ještě ani jednou se mi nestalo,že by byla nepříjemná, arogantní nebo snad zlá. Není to jen skvělá lékařka, ale i velmi milá, usměvavá a srdečná ženská! Na prevence si mne zve každý půl rok. Při návštěvě už mám termín další návštěvy. Nyní jsem těhotná a chodím k paní dokrorce po 3 týdnech, vždy mne poctivě vyšetří,UZ sice nedělá při každé kontrole, ale vždy když je třeba. A že se u pní doktorky platí víc než jinde? To už je na každým jestli si zaplatí a nebo odejde. Já jsem naprosto spokojená a za její komfort si klidně ráda připlatím. Nehledě na to, že zaměstnává dvě velice milé a usměvavé sestřičky. :)

Musim souhlasit s názory, že paní doktorka je hodně nákladova a je těžké ji shledat s dobrou naladou. Na její péči si stěžovat nemůžu, zatím mi vzdy jen pomohla, ale jsem u ní krátce. Jediné co mi tedy vadí hodně jsou sestry. Jejich vystupování a jednání nebudu snad radši ani komentovat.

Není nad to když paní gynekoložka nepozná těhotenství již už v měsíci a půl a tvrdí že měsíčky nepřišly nejspíše ze stresu. Zaplať pán bůh za paní doktorku ke které jsem okamžitě přestoupila a vím že už 6 měsíců čekám malého chlapečka..

Mudr Hořejší je mou lékařkou už 20 let, odnosili jsme spolu s úsměvem tři děti 19,14,3 roky a to jsem měla při prvním dítěti problémy s otěhotněním ( u jiného lékaře), moje mamka je s ní taky spokojená pomohla jí s problémy v přechodu, které její pův. lékařka odmítla řešit. Je to profík,
platí se dneska za všechno a zdraví si za prachy nekoupíte. Taky nemám občas náladu, ani důvod rozdávat úsměvy, asi to bude tim , že nejsem herečka :)

Je překvapivé, že co pacientka to jiné chování paní doktorky. Ke mě se chová tím stylem - "nic ti není", kamarádku prý vždy s úsměvem vyšetří. Opravdu začínám přemýšlet o změně gynekologa.