Praktický zubní lékař
Tyršova 139, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Tato paní doktorka mě velice zklamala. Povýšená nad pacienty byla vždycky, ale bývala 100% profesionál. Nyní zpochybňuje pacientovi problémy a jedná s ním arogantně. Bolest léčila až po opakovaném naléhání s velmi nepříjemným chováním. Po ošetření jsem nebyla upozorněna na další postup léčby zubu, neboť výplň se mi ulomila po čtyřech dnech a přitom měla být údajně dle jejích pozdějších slov zhotovena korunka, kterou mi již dříve odmítla zhotovit. Po odchodu z její péče mi poskytla pouze polovinu výpisu z karty, ze 14 let pouze posledních 7 let, přičemž ty nejdůležitější informace o zhotovení korunek na všech horních zubech nebyly předány, takže nový zubní lékař nebude dostatečně informován. Pro mě je však důležité, že nový zubní lékař si svých pacientů váží a jedná s nimi s respektem.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Musím souhlasit s tím, že paní doktorka se chová ke svým pacientům nadřazeně, chodím k ní přes 15 let, ale pokaždé je mi to velmi nepříjemné, navíc dříve byla opatrná, ale nyní její zákroky opravdu bolí a pohár trpělivosti přetekl v momentě, kdy mám bolavý zub, ona v ranních hodinách bolesti nevede jako to je všude jinde a když jsem tam volala, tak jsem 3x zaplatila hovor z hlasové schránky, že prý nemají čas se mi věnovat, než mi to zvedla sestra s tím, že mě objedná za měsíc a půl, což je nemožné, protože jsem na prášcích proti bolesti a nevydržela bych to, tak mi řekla, že mi ještě ten samý den zavolá a nezavolala. Volala jsem tam tedy znovu a ona mi zase řekla, že mi další den zavolá a já stále jen čekám...Vůbec nedokážu pochopit, jak to tam vedou, ne každý může přiběhnout na zavolání, chodím do práce a potřebuji to vědět dopředu, což tady není možné. Její přístup k bolestivému případu je naprosto šílený, pět minut Vás v telefonu zpovídá, jak často berete prášky proti bolesti atp. a nakonec se na Vás stejně vykašle? Nemám slov. Když jsem se konečně dostala do ordinace, tak mi paní doktorka řekla, že zub je zdravý a nic mu není, takže jsem zaplatila 150 Kč za přejetí zubů pryskyřicí a zub mě bolí stále a vyřešeno nebylo vůbec nic.

S touto paní doktorkou má naše rodina negativní zkušenost. Příkladně zánět pod zubem označila manželce za zapouzdřený a tvrdila, že jej není třeba léčit. Kromě nepříjemného způsobu komunikace s pacientem je nepečlivá, nedůsledná a zákroky bývají bolestivé...prostě velice špatná zkušenost celé naší rodiny.

Nemam s pani doktorkou problem po odborne strance, chodim k ni uz cca 10 let a nikdy jsem zadny problem nemel, ale co me pokazde vytacelo az dnes pretekla posledni kapka je jeji "ucta k pacientum". Dokazu prekousnout, ze prijde do ordinace o 15 minut pozdeji nez ma objednane pacienty a celou dobu si povida se sestrickou jako by byly nekde na kafi, ale ze me pozve na 8.30, ja prijdu v 8.25 a uz od meho prichodu slysim hovor s pacientem, ktery tam byl prede mnou o dovolene, kam kdo pojede, pritom vi, ze tam sedim, v 9h jsem to fakt nevydrzel, protoze na rozdil od pani doktorky musim pracovat a ne se jenom v praci vykecavat. Jdu hledat nejakeho doktora, ktery si pacientu aspon minimalne vazi.

Musím bohužel souhlasit s negativními komentáři, připojuji se k hodnocení jejího jednání při ošetření, kdy celou dobu klábosí se sestrou, ceny jsou středně tragické, její odeslání k hygienistce s peprným komentářem je taky síla, nové ošetření mám za polovinu v ordinaci, kde "berou" (v centru města mají reklamy stačí hledat, já začala cestou přes pohotovost už ze zoufalství protože jsem se nechtěla zase nechat urážet jejím přístupem), kde kupodivu chtěli spravit jako první zub, který mi ona odmítla ošetřit s komentářem, že to "nejde", nejsem odborník na zubní práci, ale pár tisíc jsem u ní nechala a budu muset její opravené zuby nechat zase opravit, hlavní termín, co u ní byl frekventovaný - už máte válečky? předpokládám titanové trny pro zubní náhradu, táákže nejsem extrémně pečlivá na zuby a umím přiznat nedostatky, ale mnozí doktůrci by si asi měli uvědomit, že nežijeme v sociálismu a oni pracují za moje prachy a rozumně vysvětlit co je potřeba asi taky není takový problém, určitě volíme spíš dražší řešení, je-li trvanlivější, protože vrtat zub každý snese co nejmíň, ale existují i levné cesty někdy a doporučit je a zkusit je snad dobrým zvykem u dobrého odborníka. Ale posoudit její kvality musí každý sám.

Stomatolog středního věku se zkušeností a praxí.Jednání slušné,popisuje postup práce a dovede i poradit.Při práci pečlivá a pracuje s citem.

velmi špatná zubařka. práci, kterou odvedla a nechala si zaplatit musel nový p.zubař komplet předělat, a hodně se divil, jak mi mohl někdo zuby takto opravit. O komunikačních schopnostech p.doktorky se vyjadřovat radši nebudu, protože se mnou jednala jak s pětiletým děckem...ve vlastním zájmu se jí vyhněte!!!

Tak po dvou hrozných návštěvách u téhle prý zubařky a 4 letech strachu jít někam jinam a i hledání nového zubaře, protože v Lbc je to problém, jsem konečně spokojená. Našla jsem opravdu profesionála, který mi ovšem musel po paní Borovcové opravit 3 plomby, protože byly podkažené - špatně udělané a z jednoho zubu mi musel už tahat i nervy, takže díky za mrtvý zub.

O paní doktorce klují opravdu hrůzné zvěsti. Už umí udělat blombu? Zřejmě ne, zubní kámen nečistí, přihraje pacienta do ordinace vedle, kde z každého udělají čuně, kterýé si neumí čistit zuby. A co se týče ošetření u paní doktorky a zároveň finanční stránky tady panuje poměr za hodně peněz málo muziky.Nedopuručuji paní doktorku a hlavně, kdo k ní chodí honem pryč.

Nemuzu souhlasit se zde uvedenymi komentari. Asi jste spadli z marsu kdyz jste tohle psali. Ja u paní doktorky zazil vzdy naprostou profesionalitu a naprostou spokojenost!