Praktický lékař stomatolog
Husova 1291/73, Liberec

Umístění: Praktický lékař stomatolog Zubní lékař

Chodím k panu doktorovi do Březnice, kde nyní ordinuje. Nemohu si stěžovat na kvalitu péče, ochotu vzít pacienta co nejdřív, komunikaci o ošetření ani na to, že by mě něco bolelo.
To, že pan doktor ordinuje je logické a všem známé.
Doplatky jsou minimální.
Jediné, co se obvykle nedozvím, co se mi v puse děje, ale výsledek je ok. Neměnila bych, kdybych se nestěhovala opravdu daleko.

u lekare jsem byla po prve a musim rict ze je perfektni citlivej jemnej vse vysvetli a uklidni jestli ma nejake zdravotni problemy kdo dnes nema preji mu at se uzdravi a je dobry jako doposud

Je sice pravda,že vzhledem k jeho zdravotnímu stavu často neordinuje,ale počkat si na něho se vyplatí,protože to je opravdu vynikající stomatolog s veloce vstřícným a příjemným přístupem k pacientovi.

Vážený pane doktore,čtením vzkazů ohledně vašeho hodnocení se nehodlám unavovat ačkoliv jsem si je letmo prohlédla.Přeji vám aby jste se co nejdříve uzdravil a vaše vlekké zdravotní potíže s páteří/ narozdíl od jiných...,,pofiderních názorů na vaši absenci/ pominuly.Cením si Vás jako člověka a vždy ochotného milého,lékaře. Držím Vám palce a vraďte se nám hrstce...věrných. S pozdravem.Marie

Jako lékař dobrý, ale s jeho docházkou je to hroší, objednávala jsem se u p. Svozila asi rok a taktéž i moje děti, prostě mě vždy přeobjednával až jsem přišla o zub a děti taky, na prevent. prohl. už nebyli přes rok..momentálně jsem už u jiného lékaře jelikož už p. doktor neordinuje..jinak byl jeden z mála příjemných doktorů k němuž i moje děti chodily rády...škoda.

po delší době jsem byl nucen navštivit svého lékaře dr. Svozila-musím reagovat na různé pochybné zvěsti o jeho dlouhodobé tzv.fluktuaci-znám ho dlouho a vždy jsem byl s jeho přístupem, ochotou,kvalitou péče max. spokojen-vřele doporučuji!
Jestli si někteří pacienti neuvědomují, že i lékař je člověk a ne stroj se svými starostmi,tak ať se dále baví nemístnými narážkami....

Je jemný, umí dobře uklidnit, děti ho vnímají velmi dobře a jeho práce je na velmi výborné úrovni.

Výborný zubní lékař

Navštěvuji zubaře na stejné poliklinice kde má pan doktor Svozil ordinaci. Vždy když tam jsem, pan doktor prostě neordinuje buď ze zdravotních, nebo jiných důvodů.

Znalosti, přístup k pacientovy a jeho péče o něho má pan doktor velice dobré. Jeho všechny pozitiva však u mne kazí jeho docházka do ordinace, proto nemohu jinak než ,,nedoporučuji´´ v případě pokud vám nevadí stálé přeobjednávání se na jiný den. Tímto způsobem docházím již 3/4 roku s jedním zubem.