Vrchlického 57, Jihlava
Praktický lékař pro dospělé

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

O

Profesionální přístup, zájem o pacienta, jedná pečlivě a skutečně si vyhradí dostatečný čas při návštěvě, takže má dostatečný čas diagnostikovat, případně probrat Vaše problémy. Jediná nevýhoda je že jeho kvality si uvědomuje dost lidí, proto je plná čekárna normální situací :)

Ondřej Schrek

těžko slovy vyjádřit jaká kapacita pan doktor je..ví co si může dovolit a kdy povolit, pokud je to vážné tak vás ihned posílá na další vyšetření, nebo nasadí přísnou léčbu. To oceňuji

To ani nejde jinak, pan doktor je skutečně Pan Doktor.

Pane doktore děkuji. Jsme Vám zavázáni celá rodina. Bohužel v nabídce je pouze pět hvězdiček.
Michal

Pan doktor Pěchula je něco jako bůch a doufám, že tady bude také tak dlouho.Nemám představu za kým půjdu, jak přestane pan doktor léčit. Děkuji jsem moc dlužen.

Měl jsem tu čest navštívit p. doktora Pěchulu když zaskakoval za mého věčně neordinujícího doktora a musím říct, že to byla velice příjemná změna. Pan Dr Pěchula je velmi příjemný, vstřícný a lidský s opravdovým zájmem o zdraví člověka. Je zvláštní, že hodnocení zde mají oba lékaři stejné, ale rozdíl je markantní.

O

S panem doktorem jsem velice spokojená.Je výborný, příjemný a vstřícný lékař.

K panu doktorovi chodi cela nase rodina, je naprosto vyborny!

je to PAN doktor v každém ohledu.DOPORUČUJI Řehořková Alena

Pan doktror je vždy v dobré náladě.Příjemný,ochotný ,vždy dobře ošetří a vše vysvětlí.Celá rodina jsme s nim velmi spokojená.
Řehořková Alena Brtnice