Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Zahradníkova 2/8, Brno
Cévní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Cévní vyšetření

Moderní léčba křečových žil (termální ablace, mechanochemická ablace)

Skleroterapie křečových žil +1 Více

Ultrazvuková vyšetření cév


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Křečové žíly, varixy
  • Záněty žil, žilní trombóza
  • Poruchy prokrvení

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Zahradníkova 2/8, Brno

Cévní ambulanceZahradníkova 2/8, Brno

Cévní ambulanceZahradníkova 2/8, Brno

Cévní ambulanceZahradníkova 2/8, Brno

Cévní ambulance

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Cévní ambulance Cévní vyšetření

Souhlasím s předchozími názory ohledně velmi špatné komunikace. Nikdy více. Při odchodu jsem se cítila jako hypochondr a to i přes to, že mi pan doktor nakonec problém našel. Přešla mě chuť se na cokoliv dále zeptat. Nehodlala jsem ho dále obtěžovat... Také pracuji s lidmi, chápu časovou zaneprázdněnost lékařů, ale ... Škoda, ta odborná stránka se pak jaksi vytrácí...


I
Umístění: Cévní ambulance Cévní vyšetření

Komunikace lékař -pacient vázne.Lékař absolutně bez empatie! Čekáte v čekárně hodinu i více ikdyž jste objednaní.Sestra je OK.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Cévní ambulance Konzultace skleroterapie

Bohužel musím souhlasit s již zveřejněným negativním komentářem při své konzultaci křečových žil ze dne 20.1.2019. Pan doktor je odborník ve svém oboru, ale kamsi se vytratila vstřícnost a lidská komunikace, která je v této profesi nezbytná. Takže zažít takový arogantní přístup k pacientovi již znovu nechci a na zákrok se rozhodně do této ambulance neobjednám. Pokud pana doktora jeho práce již nebaví, tak by ji dále neměl vykonávat.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: Cévní ambulance Skleroterapie křečových žil

Pan doktor je pravděpodobně kapacita, pravda, vše mi vysvětlil, ale teda jednání s pacienty by měla za něj dělat jeho milá sestra, on byl dost nepříjemný, odesekával, necítila jsem se tam dobře- a to jsem měla doporučení od obvodního lékaře. Na zákrok se k němu neobjednám, potkat už bych ho více nechtěla.. za mě vyhořelý člověk


Ověřeny pacient

Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji!


I

U pana Mudr.Pecháčka se léčím již několik roků. Přístup k pacientovi je perfekní ,také jeho sestřička je maximálně vstřícná ,milá a vždy usměvavá.Děkuji


D

Po letech trápení a skepse ohledně problémů s křečovými žilami, konečně posun v řešení.
Pan doktor Pecháček je opravdový specialista, který léčí a nebere pacienta jako "kus". Spolu se sestřičkou tvoří opravdu profesionální ukázku dobré lékařské péče.


O

Přešel jsem k němu od jiného"specialisty" a udělal jsem dobře.Doktor Pecháček konečně po letech léčení dokázal posunout můj stav k lepšímu.Dokáže ochotně laicky vysvětlit v čem spočívá váš problém i léčebný postup.


E

JE vynikající lékař, který vyhoví pacientovi, má skvělý přístup k pacientům i velmi hezké chování. Jen tak dál.


R

Pan doktor je vynikající odborník, má velmi lidský přístup k pacientům, sestřička je opravdu výborná !!! Jen tak dál, pane doktore !!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Křečové žíly, varixy
  • Záněty žil, žilní trombóza
  • Poruchy prokrvení