Václav Pecháček, internista Brno

MUDr. Václav Pecháček

Internista

Cévní vyšetření

Moderní léčba křečových žil (termální ablace, mechanochemická ablace)

Skleroterapie křečových žil +1 Více

Ultrazvuková vyšetření cév

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

• Křečové žíly, varixy
  • Záněty žil, žilní trombóza
  • Poruchy prokrvení

Cévní vyšetření

Cévní ambulance

Moderní léčba křečových žil (termální ablace, mechanochemická ablace)

Skleroterapie křečových žil

Ultrazvuková vyšetření cév

Umístění: Cévní ambulance Konzultace skleroterapie

Bohužel musím souhlasit s již zveřejněným negativním komentářem při své konzultaci křečových žil ze dne 20.1.2019. Pan doktor je odborník ve svém oboru, ale kamsi se vytratila vstřícnost a lidská komunikace, která je v této profesi nezbytná. Takže zažít takový arogantní přístup k pacientovi již znovu nechci a na zákrok se rozhodně do této ambulance neobjednám. Pokud pana doktora jeho práce již nebaví, tak by ji dále neměl vykonávat.

Umístění: Cévní ambulance Skleroterapie křečových žil

Pan doktor je pravděpodobně kapacita, pravda, vše mi vysvětlil, ale teda jednání s pacienty by měla za něj dělat jeho milá sestra, on byl dost nepříjemný, odesekával, necítila jsem se tam dobře- a to jsem měla doporučení od obvodního lékaře. Na zákrok se k němu neobjednám, potkat už bych ho více nechtěla.. za mě vyhořelý člověk

Velmi profesionální přístup lékaře k pacientovi. Každý problém umí jasně vysvětlit a dokonce i znázornit ve vlastních materiálech! Takřka půl roční objednávací doba mluví za jeho kvalitu! Za mě doporučuji!

U pana Mudr.Pecháčka se léčím již několik roků. Přístup k pacientovi je perfekní ,také jeho sestřička je maximálně vstřícná ,milá a vždy usměvavá.Děkuji

Po letech trápení a skepse ohledně problémů s křečovými žilami, konečně posun v řešení.
Pan doktor Pecháček je opravdový specialista, který léčí a nebere pacienta jako "kus". Spolu se sestřičkou tvoří opravdu profesionální ukázku dobré lékařské péče.

O

Přešel jsem k němu od jiného"specialisty" a udělal jsem dobře.Doktor Pecháček konečně po letech léčení dokázal posunout můj stav k lepšímu.Dokáže ochotně laicky vysvětlit v čem spočívá váš problém i léčebný postup.

JE vynikající lékař, který vyhoví pacientovi, má skvělý přístup k pacientům i velmi hezké chování. Jen tak dál.

Pan doktor je vynikající odborník, má velmi lidský přístup k pacientům, sestřička je opravdu výborná !!! Jen tak dál, pane doktore !!!

Vynikající přístup, velmi milá sestra - takhle by to mělo vypadat všude.

• Křečové žíly, varixy
  • Záněty žil, žilní trombóza