Sam. ord. PL pro dospělé
Tovární 1863, Vlašim

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé Jiný

Úžasna, nejlepší pani doktorka. Moc mi pomohla a kdykolik potrebuji, nebo jen zavolam tak poradi, posle recept. Proste nej nej

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé Jiný

Negativní zážitek si od paní doktorky Polívkové rozhodně neodnáším poprvé, ale rozhodně naposledy. Přístup paní doktorky je velice arogantní. Poprvé na mě s prosbou o napsání "neschopenky" v 6 měsíci těhotenství křičela ať mažu do práce a podruhé na mě začala štěkat, že jí končí ordinační hodiny a kdesi cosi a vyhodila mě ať si najdu jiného ošetřujícího lékaře. Věřte, že přejdu s radostí. Rozhodně nedoporučuji!

Bez problémů a zbytečných výzvěd vyšetří, zeptá se, co bolí, předepíše léky a vyléčí. Zatím jsem tam byl jen s virozami a chřipkou a bez problémů. Výtěr krku udělal na požádání.

pi doktorka je sikovna a moc krasna.

K paní doktorce Polívkové jsem se před pár lety přihlásila z důvodu přestěhování, do dnešního dne jsem její služby nepotřebovala. Protože mně, ale trápí delší dobou různé problémy, objednala jsem se naivně na krevní vyšetření. Už objednání po telefonu bylo velmi nepříjemné a nevstřícné, stejně jako ranní přijetí od sestry. To jsem ovšem ještě nevěděla, co mně čeká dál. Po příchodu do ordinace, jsem znovu vyslovila žádost odběru krve s podezřením na boreliózu, pí doktorka aniž by se mně zeptala na problémy, odvětila, že u nich se to dělá jinak a že si pacient neurčuje vyšetření a už vůbec ne dle vlastní diagnózy z internetu. Odvětila jsem, že problémy řeším s neurologem, zprávu nemám u sebe, ale krevní vyšetření bych chtěla od ní. Reakce paní doktorky byla tato: Ať přestanu být agresivní a odejdu !!! ? Na to jsem požádala o svou kartu, kterou mi paní doktorka odmítla vydat a s křikem VYPADNĚTE mně vyhodila z ordinace. HORŠÍ PŘÍSTUP JSEM NEZAŽILA NIKDE JINDE.
K paní doktorce chodí i můj partner, bývalý onkologický pacient. Z každé návštěvy odejde s antibiotiky – ovšem bez krevních vyšetření či výtěru, nikdy pí. Dr. neřešila třeba zvýšení imunity či něco takového.

Je mi líto pacientů, kteří jsou odkázání na péči této paní doktorky.

Můj názor se týká lékařky Polívkové - dcery MUDr. Lonského. Byla jsem jí velmi zklamaná a z její péče jsem před nedávnem odešla. Vůbec nebudu hodnotit její lékařské schopnosti, ikdyž zrovna léčení mého zápalu plic bylo v jejím podání dost "kuriózní" a k jiné praktické lékařce jsem, po dohodě se specialistou, odešla v průběhu tohoto léčení Ale ráda bych se pozastavila nad jejím lidským přístupem k pacientovi. Moje špatná zkušenost nebyla bohužel jen jedna - může se stát, že každý má někdy špatný den, dejme tomu (mé odůvodněné nedostavení se k banálnímu vyšetření na alergologii, o které jsem mimochodem sama požádala, označila za laxní přístup s dodatkem, že ona je tu od medicíny a ne od byrokracie - to po mé prosbě o vypsání nové žádánky na vyšetření, vše doplněno o velmi vzteklý a nepřiměřený výbuch emocí), ale pokud pacientovi, který je zdecimován horečkou a úporným kašlem a je rád, že stojí na nohou, na konci vyšetření řekne, že je nadmíru BEZOHLEDNÝ!!! a svým kašlem jim v ordinaci zanechal infekci, tak to pardon, ale to je silná káva i na mne. Kam se podělo poslání pomáhat lidem a léčit!!! Takže skutečně nedoporučuji.

Dana píše o lékařce,dceři Dr Lonského kritická slova. Já to vidím zcela opačně. Její léčba je výborná, zvlášť léčení zápalů plic. Doporučuji.

Pan doktor Lonský je slušný člověk. Nicméně mám velmi špatnou zkušenost s jeho dcerou. S níž sdílí ordinaci. Ono nestačí být "milá" ale především léčit a s tím souvisí i slovo vyšetřovat. To znamená občas udělat výtěr, vzít krev a pak teprve předepisovat antibiotika...a ne že klidně předepíše člověku 4. antibiotika za sebou...protože ty 3 předtím nefungovali ...lékař by měl mít zájem, proč nefungovali ...zda se jedná vůbec o bakteriální infekci a pokud ano, o jakou konkrétně..

Ale co je nejhorší, že si tato paní myslí, že snědla všechnu moudrost světa... volala jsem jí kvůli špatným výsledkům krve babičky, které ji zjistila docentka na imunologii ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.
A dozvěděla jsem se, že pani docentka z imunulogie plácá na rozdíl od ní nesmysly, protože ona dělá 16 let ve zdravotnictví a s ničím podobným se nesetkala.

Nevím,pan doktor Lonský je starší pan, ale vždy se ke mě choval slušně. Pani doktorku bych nikomu nedoporučila. Dana

Nádherná hodná milá chytrá empatická paní doktorka!!!!

Jak říká má babička - je to takový trochu "bručoun".
Byl jsem během 6 ti let na návštěvě 2x a vždy mi pomohl. Takže bez problému a jakékoliv komplikace. Doporučuji.