Zubní ordinace
Žlutická 1839/9, Plzeň

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Od doby co chodím k panu doktorovi jsem se přestal bát zubařů. Sestřička je perfektní a stejně tak i pan doktor. I přesto že jsem co se týká zubů i organizace času komplikovaný pacient, vždy mi vyjdou vstříc a i když jdu s problémem jehož léčba bude nepříjemná necítím paniku jako dříve, ale spíše pocit, že teď bude vše v pořádku.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Poprvé v životě jsem se u zubaře smála a to až tak, že musel na chvíli přestat pracovat a smáli jsme se všichni tři i se sestrou. Moc děkuji za skvělý přístup, ale i provedení zákroku, precizní práce a velká ochota zákrok dokončit kvalitně i za cenu, že sám půjde později domu, to se jen tak nevidí. Jsem moc spokojená a doporučuji.

Umístění: Zubní ordinace Zuby

Výborný, lidský, veselý pan doktor, cítím se u něj v ordinaci spokojeně, pohodlně jako doma hlavně díky skvělému přístupu k práci a pacientovi, za mě nej nej????

Pan doktor je perfektní,šikovný,pečlivý. Se sestřičkou jsou sehraná dvojka, takže to tam odsejpá. V čekárně jsem seděla vždy max. 5 minut. Shrnutí:lepšího zubaře bych asi horko těžko našla

Skvělý lidský přístup bez zbytečného čekání. Pravidelné prohlídky mne chrání před vrtáním. Vřele doporučuji.

Vynikající zubní lékař, vstřícnost a pohodové jednání v ordinaci, pan doktor mi vždy všechno srozumitelně vysvětlil, výborná a svědomitá starost o stav chrupu pacienta, kdy se v případě nedostatků pacient dozví, co dělá špatně či opomíjí v péči o zuby. Zubaře jsem nikdy neměla ráda a bála jsem se nepříjemného vrtání kazů, ale teď už se nebojím ani trhání zubů (u pana doktora to bylo trhání "osmiček" s umrtvením, takže jen trochu nepříjemné; problémy či komplikace po extrakci nenastaly), o běžném vrtání zubů nemluvě. :-) Navíc pan doktor pracuje efektivně a rychle, aniž by to bylo na úkor kvality. Mockrát děkuji!

Skvělý přístup k pacientovi, ceny také nejsou nijak přemrštěné. Jsem opravdu spokojen.

Skvělý pan doktor, díky němu jsem se přestala bát!

S panem doktorem jsem velice spokojen, je vstřícný, vše dopodrobna vysvětlí, tak aby laik pochopil... Dělal mi můstek, čímž mi "zachránil" těch pár zubů, které jsem v puse měl a funguje skvěle už nějakou dobu!! Doporučuji! A cena také přijatelná ve srovnání s předchozí zkušeností u jiných lékařů.

Pro mne a mojí rodinu je to ten nejlepší stomatolog.