Žlutická 1839/9, Plzeň
Zubní ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Zubní ordinace Zuby

Výborný, lidský, veselý pan doktor, cítím se u něj v ordinaci spokojeně, pohodlně jako doma hlavně díky skvělému přístupu k práci a pacientovi, za mě nej nej????

Pan doktor je perfektní,šikovný,pečlivý. Se sestřičkou jsou sehraná dvojka, takže to tam odsejpá. V čekárně jsem seděla vždy max. 5 minut. Shrnutí:lepšího zubaře bych asi horko těžko našla

Skvělý lidský přístup bez zbytečného čekání. Pravidelné prohlídky mne chrání před vrtáním. Vřele doporučuji.

Vynikající zubní lékař, vstřícnost a pohodové jednání v ordinaci, pan doktor mi vždy všechno srozumitelně vysvětlil, výborná a svědomitá starost o stav chrupu pacienta, kdy se v případě nedostatků pacient dozví, co dělá špatně či opomíjí v péči o zuby. Zubaře jsem nikdy neměla ráda a bála jsem se nepříjemného vrtání kazů, ale teď už se nebojím ani trhání zubů (u pana doktora to bylo trhání "osmiček" s umrtvením, takže jen trochu nepříjemné; problémy či komplikace po extrakci nenastaly), o běžném vrtání zubů nemluvě. :-) Navíc pan doktor pracuje efektivně a rychle, aniž by to bylo na úkor kvality. Mockrát děkuji!

Skvělý přístup k pacientovi, ceny také nejsou nijak přemrštěné. Jsem opravdu spokojen.

Skvělý pan doktor, díky němu jsem se přestala bát!

S panem doktorem jsem velice spokojen, je vstřícný, vše dopodrobna vysvětlí, tak aby laik pochopil... Dělal mi můstek, čímž mi "zachránil" těch pár zubů, které jsem v puse měl a funguje skvěle už nějakou dobu!! Doporučuji! A cena také přijatelná ve srovnání s předchozí zkušeností u jiných lékařů.

Pro mne a mojí rodinu je to ten nejlepší stomatolog.

Jsem s jeho milým, nejen profesionálním, ale i lidským přístupem naprosto spokojená. Lepšího stomatologa jsem nepoznala.

Ke mně byl pan doktor také vstřícný co se týče přístupu k pacientovi, ale velmi mě zklamal co se týče zákroku. Dělal mi celkem 4 MALÉ plomby, za které si naúčtoval 1900Kč, což mě velmi šokovalo. Pokud byly plomby z kvalitnějšího materiálu, měl mě předem upozornit na to, že jsou dražší. Ještě horší bylo, když mě 3 z těchto zubů začaly v průběhu několika týdnů pobolívat, až jsem nakonec skončila na pohotovosti a následně u jiného stomatologa, který mi oznámil, že plomby od pana Kacovského byly "zfušované a velmi předražené".