Politických vězňů 576, Slaný
Ortopedická ordinace

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Umístění: MEDITERRA s.r.o. plánovaná operace výměny kyčel.kloubu

Pan doktor je vzácný člověk, špička ve svém oboru. Jeho lidský i odborný přístup k pacientům je příkladný. Jsem moc ráda, že mě právě on operoval a jsem v jeho péči nadále.
Marta Boldišová Praha

Umístění: Ortopedická ordinace

Pan doktor Wimmer mi prováděl plastiku předního křížového vazu na Malvazinkách a jsem s ním naprosto spokojen. Už na předoperačním vyšetření mi vše podrobně vysvětlil, během operace mi také říkal, co dělá a proč. I s jeho pooperační péčí jsem byl spokojen. Kromě odbornosti si na něm nejvíce cením lidského přístupu. K člověku se chová opravdu s respektem a maximální péčí a ne jako k věci. To je zvlášť v dnešní době velmi cenné.

Dle hodnocení ostatních lidí je to asi skvělý lékař, jen mě nejspíš nijak neoslovil... Operoval mi koleno kvůli velkému stupni výkyvu. Byla jsem na Malvazinkách, je to přes 3-4 roky dozadu a to koleno je ještě více vychílené do strany...!! Naprosto zbytečná bolest a utrpení kvůli něčemu, co je ještě horší než před operací...

U pana doktora jsem byl na operaci ramene když mi rameno vypadávalo každý den.v Roudnici nad Labem kde jsem byl po úraze mi na mol opilý doktor řekl to nic není. Ale pan doktor vimmer me hned vyvedl z omylu pretrhle vazy a kloub v haji . Po operaci už je to 4 roky a rameno furt jako nove výborna prace a musím poděkovat. A mužů jen doporučit mam 5 známých kteří u něj byli a nikdo si nestěžoval ale jen chválil.

Teď ležím na Malvazinkách po druhé operaci kolena,plastika vazů,maximální spokojenost,dal mě dohromady pán Vimmer a to mi říkal že na 80% mi koleno dohromady nedá a dal :-) komunikace,spolehlivost,
Řekl bych práce bez chyby!!moc děkuji panu Dr.Vimmerovi a celému týmu,jste perfektní!!mohu jen doporučit!! :-)Robert.Kladno.

Musim rok a pul po operaci leveho kycle (TEP) pridat nazor "robota" ktery ac ma od pana Dr.Vimmera novou kycel tak presto anebo prave proto zvlada jezdit 90km na kole a vyslapne si na tritisicovky bez obav... sice uz citim druhou kycel ale jeste se ji par mesicu pokusim potrapit ... Pratele rikaji ze tak skvelou hodinarskou/pardon lekarskou praci jeste nevideli...:) Takze doporucuji...:)

Pan doktor mi dělal plastiku kolenního vazu na Malvazinkách. Naprostá spokojenost jak s výsledkem operace tak s přístupem pana doktora. Doporučuji :)

G

Огромная благодарность доктору Виммеру за прекрасную работу, терпение и внимание!
Natalja Garipova.

Pan doktor Vimmer mi před měsícem na Malvazinkách operoval kyčel (TEP). Dle mého názoru je to skvělý člověk, chová se k lidem příjemně, výborný operatér, jsem s ním maximálně spokojená a i druhý kyčel si nechám operovat pouze od něho!
Tak přidávám aktuálně, že mám od pana doktora Vimmera již i druhou kyčel, operace proběhla 18.1.2013, již jsem z Malvazinek doma a zatím vypadá vše skvěle. Musím opakovat, že pan doktor je mimořádně vzácný člověk, pro mě je to Bůh mezi ortopedy!!!
Pane doktore, moc a moc za všechno děkuji!!!
Ludmila Součková, Praha

Nejlepší lékař kterého jsme mohli poznat, vynikající ortoped,vynikající odborník, vstřícný, laskavý a vždy ochotný. ... Se svou manželkou tvoří výborný tým. Děkujeme Vám Vimmerovi.