Tomáš Vimmer, ortoped Slaný

MUDr. Tomáš Vimmer

Ortoped Více

45 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Politických vězňů 576, Slaný
Ortopedická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
45 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Opravdu odborník z oboru. Obě kolena mi operoval a nyní zase běhám za holkama jako za mlada :-) samozřejmě i sportuji, ale už s rozumem. Pan doktor je milý a upřímný člověk.


Ověřeny pacient
Umístění: MEDITERRA s.r.o. plánovaná operace výměny kyčel.kloubu

Pan doktor je vzácný člověk, špička ve svém oboru. Jeho lidský i odborný přístup k pacientům je příkladný. Jsem moc ráda, že mě právě on operoval a jsem v jeho péči nadále.
Marta Boldišová Praha


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ortopedická ordinace

Pan doktor Wimmer mi prováděl plastiku předního křížového vazu na Malvazinkách a jsem s ním naprosto spokojen. Už na předoperačním vyšetření mi vše podrobně vysvětlil, během operace mi také říkal, co dělá a proč. I s jeho pooperační péčí jsem byl spokojen. Kromě odbornosti si na něm nejvíce cením lidského přístupu. K člověku se chová opravdu s respektem a maximální péčí a ne jako k věci. To je zvlášť v dnešní době velmi cenné.


H
Ověřeny pacient

Dle hodnocení ostatních lidí je to asi skvělý lékař, jen mě nejspíš nijak neoslovil... Operoval mi koleno kvůli velkému stupni výkyvu. Byla jsem na Malvazinkách, je to přes 3-4 roky dozadu a to koleno je ještě více vychílené do strany...!! Naprosto zbytečná bolest a utrpení kvůli něčemu, co je ještě horší než před operací...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byl na operaci ramene když mi rameno vypadávalo každý den.v Roudnici nad Labem kde jsem byl po úraze mi na mol opilý doktor řekl to nic není. Ale pan doktor vimmer me hned vyvedl z omylu pretrhle vazy a kloub v haji . Po operaci už je to 4 roky a rameno furt jako nove výborna prace a musím poděkovat. A mužů jen doporučit mam 5 známých kteří u něj byli a nikdo si nestěžoval ale jen chválil.


B
Ověřeny pacient

Teď ležím na Malvazinkách po druhé operaci kolena,plastika vazů,maximální spokojenost,dal mě dohromady pán Vimmer a to mi říkal že na 80% mi koleno dohromady nedá a dal :-) komunikace,spolehlivost,
Řekl bych práce bez chyby!!moc děkuji panu Dr.Vimmerovi a celému týmu,jste perfektní!!mohu jen doporučit!! :-)Robert.Kladno.


Ověřeny pacient

Musim rok a pul po operaci leveho kycle (TEP) pridat nazor "robota" ktery ac ma od pana Dr.Vimmera novou kycel tak presto anebo prave proto zvlada jezdit 90km na kole a vyslapne si na tritisicovky bez obav... sice uz citim druhou kycel ale jeste se ji par mesicu pokusim potrapit ... Pratele rikaji ze tak skvelou hodinarskou/pardon lekarskou praci jeste nevideli...:) Takze doporucuji...:)


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor mi dělal plastiku kolenního vazu na Malvazinkách. Naprostá spokojenost jak s výsledkem operace tak s přístupem pana doktora. Doporučuji :)


G
Ověřeny pacient

Огромная благодарность доктору Виммеру за прекрасную работу, терпение и внимание!
Natalja Garipova.


L
Ověřeny pacient

Pan doktor Vimmer mi před měsícem na Malvazinkách operoval kyčel (TEP). Dle mého názoru je to skvělý člověk, chová se k lidem příjemně, výborný operatér, jsem s ním maximálně spokojená a i druhý kyčel si nechám operovat pouze od něho!
Tak přidávám aktuálně, že mám od pana doktora Vimmera již i druhou kyčel, operace proběhla 18.1.2013, již jsem z Malvazinek doma a zatím vypadá vše skvěle. Musím opakovat, že pan doktor je mimořádně vzácný člověk, pro mě je to Bůh mezi ortopedy!!!
Pane doktore, moc a moc za všechno děkuji!!!
Ludmila Součková, Praha


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti