Ortopedická ordinace
Politických vězňů 576, Slaný

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: MEDITERRA s.r.o. Jiný

Pan doktor Vimmer mi dělal v lednu na Malvazinkách TEP kolene, operace dopadla skvěle, pan doktor je špička ve svém oboru a díky němu se mi opět vrací radost z pohybu a ze života.

Umístění: MEDITERRA s.r.o. Jiný

Pan doktor Vimmer je jednička ve svém oboru, dělal mi oba kyčle a díky jeho profesionalitě a lidskému přístupu jsem se na operaci toho druhého upřímně těšil, děkuji.

Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Opravdu odborník z oboru. Obě kolena mi operoval a nyní zase běhám za holkama jako za mlada :-) samozřejmě i sportuji, ale už s rozumem. Pan doktor je milý a upřímný člověk.

Umístění: MEDITERRA s.r.o. plánovaná operace výměny kyčel.kloubu

Pan doktor je vzácný člověk, špička ve svém oboru. Jeho lidský i odborný přístup k pacientům je příkladný. Jsem moc ráda, že mě právě on operoval a jsem v jeho péči nadále.
Marta Boldišová Praha

Umístění: Ortopedická ordinace

Pan doktor Wimmer mi prováděl plastiku předního křížového vazu na Malvazinkách a jsem s ním naprosto spokojen. Už na předoperačním vyšetření mi vše podrobně vysvětlil, během operace mi také říkal, co dělá a proč. I s jeho pooperační péčí jsem byl spokojen. Kromě odbornosti si na něm nejvíce cením lidského přístupu. K člověku se chová opravdu s respektem a maximální péčí a ne jako k věci. To je zvlášť v dnešní době velmi cenné.

Dle hodnocení ostatních lidí je to asi skvělý lékař, jen mě nejspíš nijak neoslovil... Operoval mi koleno kvůli velkému stupni výkyvu. Byla jsem na Malvazinkách, je to přes 3-4 roky dozadu a to koleno je ještě více vychílené do strany...!! Naprosto zbytečná bolest a utrpení kvůli něčemu, co je ještě horší než před operací...

U pana doktora jsem byl na operaci ramene když mi rameno vypadávalo každý den.v Roudnici nad Labem kde jsem byl po úraze mi na mol opilý doktor řekl to nic není. Ale pan doktor vimmer me hned vyvedl z omylu pretrhle vazy a kloub v haji . Po operaci už je to 4 roky a rameno furt jako nove výborna prace a musím poděkovat. A mužů jen doporučit mam 5 známých kteří u něj byli a nikdo si nestěžoval ale jen chválil.

Teď ležím na Malvazinkách po druhé operaci kolena,plastika vazů,maximální spokojenost,dal mě dohromady pán Vimmer a to mi říkal že na 80% mi koleno dohromady nedá a dal :-) komunikace,spolehlivost,
Řekl bych práce bez chyby!!moc děkuji panu Dr.Vimmerovi a celému týmu,jste perfektní!!mohu jen doporučit!! :-)Robert.Kladno.

Musim rok a pul po operaci leveho kycle (TEP) pridat nazor "robota" ktery ac ma od pana Dr.Vimmera novou kycel tak presto anebo prave proto zvlada jezdit 90km na kole a vyslapne si na tritisicovky bez obav... sice uz citim druhou kycel ale jeste se ji par mesicu pokusim potrapit ... Pratele rikaji ze tak skvelou hodinarskou/pardon lekarskou praci jeste nevideli...:) Takze doporucuji...:)

Pan doktor mi dělal plastiku kolenního vazu na Malvazinkách. Naprostá spokojenost jak s výsledkem operace tak s přístupem pana doktora. Doporučuji :)