Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Politických vězňů 576, Slaný
Ortopedická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
U Malvazinky 7, Praha
MEDITERRA s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: MEDITERRA s.r.o. Jiný

Pan doktor Vimmer mi dělal v lednu na Malvazinkách TEP kolene, operace dopadla skvěle, pan doktor je špička ve svém oboru a díky němu se mi opět vrací radost z pohybu a ze života.

V
Ověřený profil
Umístění: MEDITERRA s.r.o. Jiný

Pan doktor Vimmer je jednička ve svém oboru, dělal mi oba kyčle a díky jeho profesionalitě a lidskému přístupu jsem se na operaci toho druhého upřímně těšil, děkuji.

L
Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Opravdu odborník z oboru. Obě kolena mi operoval a nyní zase běhám za holkama jako za mlada :-) samozřejmě i sportuji, ale už s rozumem. Pan doktor je milý a upřímný člověk.

Ověřený profil
Umístění: MEDITERRA s.r.o. plánovaná operace výměny kyčel.kloubu

Pan doktor je vzácný člověk, špička ve svém oboru. Jeho lidský i odborný přístup k pacientům je příkladný. Jsem moc ráda, že mě právě on operoval a jsem v jeho péči nadále.
Marta Boldišová Praha

J
Ověřený profil
Umístění: Ortopedická ordinace

Pan doktor Wimmer mi prováděl plastiku předního křížového vazu na Malvazinkách a jsem s ním naprosto spokojen. Už na předoperačním vyšetření mi vše podrobně vysvětlil, během operace mi také říkal, co dělá a proč. I s jeho pooperační péčí jsem byl spokojen. Kromě odbornosti si na něm nejvíce cením lidského přístupu. K člověku se chová opravdu s respektem a maximální péčí a ne jako k věci. To je zvlášť v dnešní době velmi cenné.

H
Ověřený profil

Dle hodnocení ostatních lidí je to asi skvělý lékař, jen mě nejspíš nijak neoslovil... Operoval mi koleno kvůli velkému stupni výkyvu. Byla jsem na Malvazinkách, je to přes 3-4 roky dozadu a to koleno je ještě více vychílené do strany...!! Naprosto zbytečná bolest a utrpení kvůli něčemu, co je ještě horší než před operací...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Ověřený profil

U pana doktora jsem byl na operaci ramene když mi rameno vypadávalo každý den.v Roudnici nad Labem kde jsem byl po úraze mi na mol opilý doktor řekl to nic není. Ale pan doktor vimmer me hned vyvedl z omylu pretrhle vazy a kloub v haji . Po operaci už je to 4 roky a rameno furt jako nove výborna prace a musím poděkovat. A mužů jen doporučit mam 5 známých kteří u něj byli a nikdo si nestěžoval ale jen chválil.

B
Ověřený profil

Teď ležím na Malvazinkách po druhé operaci kolena,plastika vazů,maximální spokojenost,dal mě dohromady pán Vimmer a to mi říkal že na 80% mi koleno dohromady nedá a dal :-) komunikace,spolehlivost,
Řekl bych práce bez chyby!!moc děkuji panu Dr.Vimmerovi a celému týmu,jste perfektní!!mohu jen doporučit!! :-)Robert.Kladno.

Ověřený profil

Musim rok a pul po operaci leveho kycle (TEP) pridat nazor "robota" ktery ac ma od pana Dr.Vimmera novou kycel tak presto anebo prave proto zvlada jezdit 90km na kole a vyslapne si na tritisicovky bez obav... sice uz citim druhou kycel ale jeste se ji par mesicu pokusim potrapit ... Pratele rikaji ze tak skvelou hodinarskou/pardon lekarskou praci jeste nevideli...:) Takze doporucuji...:)

Z
Ověřený profil

Pan doktor mi dělal plastiku kolenního vazu na Malvazinkách. Naprostá spokojenost jak s výsledkem operace tak s přístupem pana doktora. Doporučuji :)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti