Gynekologická ordinace
V Aleji 722, Karviná

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Nejlepší gynekolog i doktor, který pečlivě zkoumá přičinu problémů. Nasadil vhodnou léčbu a zbavil mě bolesti páteře, což nedokázal ani ortoped a neurolog. Doporučil podporující doplňky o kterých jsem vůbec nevěděla, že existují. Opravdu léčí, můžu jen doporučit.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný. Po hodně hodně dlouhé době lékař, který při problému opravdu hledá příčinu a řešení, ke kterému nemusím jít nabiflovaná, co by to tak asi mohlo být, ale můžu mu důvěřovat. K panu doktorovi jsem přešla koncem prvního trimestru těhotenství se zdravotními problémy. Vše krásně vysvětlil, vyšetřil, nasadil léčbu a do tří dnů se objevilo výrazné zlepšení. Velmi pečlivý, empatický, s úžasným přístupem a hlavně odborník, který pomůže. Velmi doporučuji a jsem moc ráda, že jsem se mohla i v průběhu těhotenství stát jeho pacientkou.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Nejlepší pan doktor co znám vždy mi pomůže a vyjde vstříc se vším hodně mi pomohl věnuje se svim pacientkam na maximum dělá pro ně vše což jiní lékaři nedělají

Umístění: Gynekologická ordinace

Jediný PAN DOKTOR,kterému důvěřuji.Nic nepodceňuje a na rozdíl od jiných gynekologu,si nehraje na obchodníka s těhotenstvím.Záleží mu na 1.místě na zdraví!