Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Gynekologická ordinace
V Aleji 722, Karviná

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Nejlepší gynekolog i doktor, který pečlivě zkoumá přičinu problémů. Nasadil vhodnou léčbu a zbavil mě bolesti páteře, což nedokázal ani ortoped a neurolog. Doporučil podporující doplňky o kterých jsem vůbec nevěděla, že existují. Opravdu léčí, můžu jen doporučit.

L
Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pan doktor je naprosto úžasný. Po hodně hodně dlouhé době lékař, který při problému opravdu hledá příčinu a řešení, ke kterému nemusím jít nabiflovaná, co by to tak asi mohlo být, ale můžu mu důvěřovat. K panu doktorovi jsem přešla koncem prvního trimestru těhotenství se zdravotními problémy. Vše krásně vysvětlil, vyšetřil, nasadil léčbu a do tří dnů se objevilo výrazné zlepšení. Velmi pečlivý, empatický, s úžasným přístupem a hlavně odborník, který pomůže. Velmi doporučuji a jsem moc ráda, že jsem se mohla i v průběhu těhotenství stát jeho pacientkou.

A
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Nejlepší pan doktor co znám vždy mi pomůže a vyjde vstříc se vším hodně mi pomohl věnuje se svim pacientkam na maximum dělá pro ně vše což jiní lékaři nedělají


Ověřený profil
Umístění: Gynekologická ordinace

Jediný PAN DOKTOR,kterému důvěřuji.Nic nepodceňuje a na rozdíl od jiných gynekologu,si nehraje na obchodníka s těhotenstvím.Záleží mu na 1.místě na zdraví!


Došlo k chybě, zkuste to znovu