Praktický zubní lékař
Žitavská 4, Liberec

Pan Neumann je skvělý zubař, chodil jsem k němu několik let a vždy jsem byl spokojen. K přednostem pana doktora patří určitě zkušenost, vysoká odbornost a také rychlost, což jsem vždy ocenil. Je to prostě profesionál, který přesně ví, co a jak má dělat. Doporučuji.

Nejlepší zubař v Libereckém kraji. Vždy ví, co dělá. Má svůj specifický smysl pro humor. Někomu může připadat arogantní, ale prostě nemá rád fňukaly.

Pan Neumann na někoho může působit arogantně, ale má pouze osobitý styl humoru a nemá rád když někdo akorát zbytečně fňuká, za což se mu vůbec nedivím. Ve skutečnosti je přátelský a s pacienty to myslí vždy dobře. Je velice profesionální a je znát dlouholetá praxe v oboru.

To, že nepoužívá rukavice mi vůbec nevadí, naopak to prohlubuje mou důvěru v pana doktora. A když dojde k nějakému většímu zákroku, rukavice používá. Vytrhnutí mé osmičky byla pohádka, i po zákroku jsem se cítil velice dobře. Výhodou je, že je to zkrátka chlap co mí sílu a zub vytrhne během vteřiny a přitom šetrně. Když se mi udělalo špatně z injekce, celý tým se o mě velice přátelsky postaral, za což děkuji. Lokální anestezií určitě nešetří, zákroky jsou absolutně bezbolestné. Pravidelné prohlídky super, pokažené zuby mi vždy zachránil a od té doby s nimi nebyl žádný problém.

Sestřičky jsou také super. Všichni tam prostě ví co mají dělat a dělají to na výbornou. Pan Tomáš Neumann vždy bude mít mou plnou důvěru, což je především u zubaře velice důležité.

Už od malička se ke mě pan doktor vždy choval slušně, zdvořile a vždy si s nim příjemně popovídám. A to, že nepoužívá rukavice mi nikdy nevadilo, protože jsem nikdy nic od něj nedostal.

Z profesního hlediska je to skvělý zubař. Před dvaceti lety mi zachránil dva zuby, o které mne tenkrát málem připravila předchozí zubařka. Jeho osobní projev je hodně specifický, prostě nesnáší rozmazlené ufňukané slečinky, které ječí dřív, než se jich vůbec dotkne. Nepamatuji se za 20 let, že by byl byť jedinkrát pod vlivem alkoholu a na to mám nos jako lovecký pes. Jediné, co mi u něj skutečně vadí, je zápach cigaret. Bohužel je opravdu silný kuřák. Ale proti předchozí zkušenosti a tomu, co se mi podařilo zažít asi před pěti lety, kdy mě "chytl" zub akutně ve chvíli, kdy byl MUDr Neumann zastupován v době dovolené..... Děkuji pěkně! Doufám, že MUDr Neumann bude ordinovat ještě hodně dlouho ve stejné kvalitě.

Pan doktor Neumann je velmi profesionální lékař, vždy jsem spokojen a i jako člověk je přátelský... děkuji za péči o celou naší rodinu a pozdravuji dámy sestřičky.

K panu doktorovi chodím už léta a mohu jen potvrdit, co zde většina píše. Je to výborný lékař, atmosféra uvolněná, člověk se i zasměje, sestřičky moc příjemné, čekací doba minimální...kdyby to nebyl zubař, člověk by se i těšil :-) Výborně zvládne i moje dvě malé děti a to je tedy bonus k nezaplacení

K panu doktorovi chodim už od malička a nemůžu si stěžovat!!! Je ve své práci velice dobrý!!!

Před asi 12ti lety jsem měl obrovskou bolest zubu. Vždy jsem se bál zubaře jako čert kříže. kamarád mě tehdy zavedl sem a věc se vyřešila. Od té doby mi pan Doktor zachránil dva zuby, a opravdu se k nemu jít nebojím (i když taky netančím radostí, že vůbec k zubaři musím).k Jsem s ním opravdu moc a moc spokojen.

S panem doktorem jsem velice spokojena. Už jednou jsem odešla k jinému zubaři z důvodu stěhování, ale nebyla jsem spokojena a velmi rychle jsem se zase u pana doktora zaregistrovala a to dojíždění 100km, mi stojí za to. A musím i pochválit vždy příjemné sestřičky.