IC klinika

Pracuji jako ambulantní lékař a ortopedický chirurg na IC Klinice v Brně - Králově Poli. Věnuji se hlavně sportovní medicíně, artroskopickým zákrokům ...

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Tomáš Kovanda? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

48 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, již několik měsíců mám velké bolesti nohou od kolen dolů, převážně kolen, kotníků a prstů. Bolest se objevuje jak ve dne, tak v noci - časté křeče. Levé koleno po operaci menisku ( operace před 3 roky ), od operace nohy od kolen dolů výrazně oteklé. Navštěvuji ortopeda, vše bez výsledku. Děkuji za radu, jak dále postupovat.

ideálně když se u nás objednáte na vyšetření na icklinika.cz a domluvíme se osobně

MUDr. Tomáš Kovanda

Dobrý den ráda bych se zeptala jsem po artroskopii levého kolene měl to byt utrhnutý meniskus,ale bohužel jsou to utrhnute křížové vazy v Haviřovske nemocnici mi řekli ,že už to nejde spravit je mi 54 let pracuji a tak jsem si Vás našla na internetu a chci se zeptat zda by nešlo udělat plastiku ,prý se to dá za odpověd moc děkuji

bohužel ve vašem věku se již plastika vazu moc nedělá ale záleží na stavu kolenního kloubu. Teoreticky to možné je.

MUDr. Tomáš Kovanda