Tomáš Kovanda, ortoped Brno

Ortoped

IC klinika

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 3 Více

Artroskopická rekonstrukce vazů

Artroskopie

Artroskopie ramene +6 Více

Diagnostické vyšetření

Kyselina hyaluronová

Operace šlachy

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Pracuji jako ambulantní lékař a ortopedický chirurg na IC Klinice v Brně - Králově Poli. Věnuji se hlavně sportovní medicíně, artroskopickým zákrokům ...

• bolest kolene

Ortopedická chirurgie

Ortopedické konzultace

Vyšetření pohybového aparátu

IC klinika

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

48 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    ideálně když se u nás objednáte na vyšetření na icklinika.cz a domluvíme se osobně

MUDr. Tomáš Kovanda

• Dobrý den ráda bych se zeptala jsem po artroskopii levého kolene měl to byt utrhnutý meniskus,ale bohužel jsou to utrhnute křížové vazy v Haviřovske nemocnici mi řekli ,že už to nejde spravit je mi 54 let pracuji a tak jsem si Vás našla na internetu a chci se zeptat zda by nešlo udělat plastiku ,prý se to dá za odpověd moc děkuji

Dobrý den,
    bohužel ve vašem věku se již plastika vazu moc nedělá ale záleží na stavu kolenního kloubu. Teoreticky to možné je.

• bolest kolene
  • bolest ramene
  • bolest kyčle

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)