Ord. praktického lékaře stomatologa
Dvořákova 11, Žatec

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Velmi milý a ochotný PAN zubař, který se vám snaží pomoci ne zruinovat vám peněženku. Sestřička je také moc milá a empatická.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Skvělý stomatolog, pomůže s problémem i léčba je dobrá ale jediné velké mínus je dovolat se na prohlídku je velké umění pořád je záznamník musí se to pořád zkoušet a když už dáte hovor na záznamník neozve se vám zpět

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Tento stomatolog je nejhorší co jsem poznal ne že jenom špatně vyplnil zub ale i kanálky mi špatně udělal a když jsem po 3 měsících na objednání přišel řekl že zub je v pořádku odjel jsem k jinému zubaři a musel zub prič byl tam zánět když už zubaře be tohoto

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa vytržení zubu

Pan doktor Koudelka je skutečně nejlepší stomatolog jakého jsem za 75 let poznal. Svoji práci umí opravdu na 100% a navíc on i jeho personál je opravdu velmi příjemný a naprosto korektní. Lepší přístup k pacientovi jsem nikdy u jiného lékaře nezažil.

S panem Koudelkou bohužel nejsem vůbec spokojen. Pětka byla zaplněná špatně s tím, že jsem cítil v daném zubu tlak, který se s postupem času zvětšoval. Po měsíci mi řekl pan Koudelka, že se zub zklidní, bohužel bolesti se stále zvětšovaly. U jiného zubaře byl poté proveden rentgen s tím, že kolem tohoto zaplněného zubu byl zánět. V podstatě jsem tak u pana Koudelky vyhodil 3000 Kč za zaplnění tohoto zubu. Když došlo k tomu, že se mi zanítila sedmička, tak po zkušenostech s neúspěšně zaplněnou pětkou jsem po panu Koudelkovi požadoval vytržení tohoto zubu. Pan Koudelka to však odmítl a chtěl mě nechat jít s extrémní bolesti zaníceného zubu. Pana Koudelku rozhodně nemůžu doporučit a věřím, že si každý vybere lepšího stomatologa, který důkladněji ošetří zuby a například nebude používat stejné rukavice, se kterými ovládal počítačovou myš, pro ošetřování či zaplňování zubů.

Vyborný stomatolog. Obdivují jeho moderní postupy vzhledem k jeho věku. Vynikající odborník. Řadím ho na místo č. 1.!!!

Velice obětavý a výborný lékař.

Báječný doktor! Hodnotím hlavně lidský přístup, protože zdravotní problémy nemám. U pana doktora jsem zatím byla jen dvakrát a byly to velmi příjemné návštěvy. Zato sestra, to je opravdu katastrofa. Naposledy mě pozdravila slovy "a vy chcete co?", to jsem teda rozdýchávala těžko. Ještě že si nevybíráme podle sester.

To je Pan zubař....

Perfektní přístup