Adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Dvořákova 11, Žatec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Velmi milý a ochotný PAN zubař, který se vám snaží pomoci ne zruinovat vám peněženku. Sestřička je také moc milá a empatická.

A
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Skvělý stomatolog, pomůže s problémem i léčba je dobrá ale jediné velké mínus je dovolat se na prohlídku je velké umění pořád je záznamník musí se to pořád zkoušet a když už dáte hovor na záznamník neozve se vám zpět

P
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Tento stomatolog je nejhorší co jsem poznal ne že jenom špatně vyplnil zub ale i kanálky mi špatně udělal a když jsem po 3 měsících na objednání přišel řekl že zub je v pořádku odjel jsem k jinému zubaři a musel zub prič byl tam zánět když už zubaře be tohoto

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa vytržení zubu

Pan doktor Koudelka je skutečně nejlepší stomatolog jakého jsem za 75 let poznal. Svoji práci umí opravdu na 100% a navíc on i jeho personál je opravdu velmi příjemný a naprosto korektní. Lepší přístup k pacientovi jsem nikdy u jiného lékaře nezažil.


M
Ověřený profil

S panem Koudelkou bohužel nejsem vůbec spokojen. Pětka byla zaplněná špatně s tím, že jsem cítil v daném zubu tlak, který se s postupem času zvětšoval. Po měsíci mi řekl pan Koudelka, že se zub zklidní, bohužel bolesti se stále zvětšovaly. U jiného zubaře byl poté proveden rentgen s tím, že kolem tohoto zaplněného zubu byl zánět. V podstatě jsem tak u pana Koudelky vyhodil 3000 Kč za zaplnění tohoto zubu. Když došlo k tomu, že se mi zanítila sedmička, tak po zkušenostech s neúspěšně zaplněnou pětkou jsem po panu Koudelkovi požadoval vytržení tohoto zubu. Pan Koudelka to však odmítl a chtěl mě nechat jít s extrémní bolesti zaníceného zubu. Pana Koudelku rozhodně nemůžu doporučit a věřím, že si každý vybere lepšího stomatologa, který důkladněji ošetří zuby a například nebude používat stejné rukavice, se kterými ovládal počítačovou myš, pro ošetřování či zaplňování zubů.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřený profil

Vyborný stomatolog. Obdivují jeho moderní postupy vzhledem k jeho věku. Vynikající odborník. Řadím ho na místo č. 1.!!!


J

Velice obětavý a výborný lékař.


Ověřený profil

Báječný doktor! Hodnotím hlavně lidský přístup, protože zdravotní problémy nemám. U pana doktora jsem zatím byla jen dvakrát a byly to velmi příjemné návštěvy. Zato sestra, to je opravdu katastrofa. Naposledy mě pozdravila slovy "a vy chcete co?", to jsem teda rozdýchávala těžko. Ještě že si nevybíráme podle sester.


P

To je Pan zubař....


S

Perfektní přístup


Došlo k chybě, zkuste to znovu