Náměstí Bohuslava Kašpara 450, Chlumčany

Umístění: jiné místo

Velmi příjemné prostředí a kolektiv. Dříve mě ani nenapadlo, jak se můžu u zubaře nasmát. Díky vřelému přístupu a preciznímu provedení zákroků jsem ztratil strach ze "zubaře". Oceňuji i důkladné vysvětlení činností a prováděných postupů.

Umístění: jiné místo

Pěkně vybavená nová ordinace. S panem doktorem se určitě nudit nebudete, zákroky jsou bezbolestné, a jak už tady padlo, pečlivě udělané. To samé platí i pro paní doktorku. Já osobně velice oceňuji pěkné sestřičky :)

Umístění: jiné místo

Plusem této ordinace je velmi přátelská komunikace a vždy pozitivní nálada z řad celého personálu. Ošetření je pokaždé prováděno velmi profesionálně a se skvělými výsledky.
Děkuji.

W
Umístění: jiné místo mikroskopické zubní ošetření

Ordinace pana doktora mne odmítla po mé jediné návštěvě dále ošetřovat poté, co jsem si před zaplacením 1500 Kč za malou výplň vyžádala RTG snímky a pravdivě udala důvod - konzultaci s jiným zubním lékařem. Za újmu tím vzniklou se mi odmítli omluvit (nemám nyní 3 měsíce právo jít k jinému zubaři na ošetření a musím mít kaz), ba dokonce mne urazili.
Prostředí je jinak příjemné a působí odborně.

Pan doktor je velmi pečlivý. Je to vtipálek :), ordinace příjemná, personál taky.Ošetření takřka bezbolestné.