Praktický lékař pro dospělé
Komenského 605/1, Český Těšín

Umístění: Praktický lékař pro dospělé preventivní lékařské prohlídky

Skvělý lékař. Profesionální přístup jak lékaře tak i sestřiček. Moderní prostory ordinace s bezbariérovým přístupem.

Jsme spokojeni, celá rodina. Krásná ordinace, profesionální přístup a nejpříjemnější sestřičky, co znám.

Taky vymazaná hlava jste akorát Vy!!!..Řekněte mi jednoho doktora, či doktorku, krom dětských, kteří si těch 30 Kč neberou...Pokud vím, je to dáno zákonem, pan doktor si to sám nevymyslel !Na dovolenou má nárok i pan Henner a pokud vím, tak zástup tam měl!..My jsme u pana doktora celá rodina a jsme velice spokojeni. Pro příště se alespoň naučte psát česky!!!!

vyborny

Velice dobrý přístup jeho i jeho sestřiček. Hlavně s.Jarmily

Je hodně zaneprázdněn dalšími činnostmi, takže léčí někdy až moc rutinně.

Velmi kvalitní praktický lékař. Vstřícný, komfortní péče, lidský přístup, lékař s opravdovým zájmem o pacienta.
Moderní prostředí ordinace, pacient se vždy cítí opravdu komfortně při návštěvě ordinace tohoto lékaře, stejná vstřícnosti se též dočkáte od sester, které vás vždy přivítají vřele a odvadí svou práci precizně.

Profesionální lékař. Zažil jsem už víc lékařů (naposledy naše firemní lékařka v Ostravě - k ní jen jedno slovo KATASTROFA) a proto se na návštěvu pana Hennera vždy těším. Sestřičky skvělé, doktor vynikající, co víc si přát... (snad už jen aby to zdravíčko sloužilo :))

PAN DOKTOR HENNER JE NEJEN DOBRY LEKAR,ALE JEHO PRISTUP K PACIENTOVI JE PROFESIONALNI.

Velmi příjemné a vstřícné jednání, vždycky poradí!