Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Doktor velmi dobrý. Na rozdíl od ostatních urologů, se kterými jsem se setkal, umí jednat s pacientem (a to se říká, že urolog je v podstatě chirurg a s pacienty to umí, jen když jsou v narkóze). Vtipný, příjemný, lidský. Zato sestra je vzorem nepříjemnosti. Škoda toho

Mohu vřele doporučit. Pokud je to akutní dá se domluvit i v daný den a pan doktor bezproblému řeší situaci i po jeho ordinačních hodinách...upřímě..obvovlal jsem dnes cca 10 urologii v brně a všude ne že nepříjemní ale absoultní nezájem... objednáme Vás až za dva měsíce...mám akutní problém...nevyhovuje vám to tak to bohužel... ale na uromedě trochu jiný přístup...samozřejmě dojděte ,sice si počkáte ale určitě to dnes vyřešíme není problém...velmi děkuji sestřičce za vstřícnost a panu doktorovi za lidský a profesionální přístup...má první návštěva na urologii..

A Vám všem ostatním lékařům s velmi nepřátelským přístupem pouze snad to že chcete li stejné platy jako v raichu tak se podle toho chovejte... a ne tak že Vás pacient ani nezajímá... 15 let jsem v raichu žil a říct mi tam doktor že mě s akutním problémem nevezme tak se svou profesní karierou skončil..

Vše v pohodě. Jediné minus je delší čekání a objednací doby. Na druhé straně to svědčí o zájmu pacientů jít k tomuto lékaři.Oceňuji velmi vstřícné až přátelské jednání a pečlivost lékaře. Asistentka je fajn, pan doktor Hanák je opravdu velmi pečlivý, zajímá se o pacienta, je příjemný a komunikativní. Poprvé jsem na toto vyšetření šel dost s obavami, ale pohodový přístup pana doktora vše rozptýlil. MUDr. Hanáka mohu rozhodně doporučit a děkuji.

výborný přístup lékaře i sester,

velmi příjemný a ochotný vzít všechny pacienty. Já jsem obtelefonoval všechny urol. amb. a teprve tady byly sestry ochotny mne přijmout, jsou velmi přísné, ale odborně na výši a soucitné. S čekací dobou je to horší, ale to je zaviněno velkým zájmem a spoustou akutních případů. Já osobně děkuji, byl jsem příjemně překvapen jak důkladná mi byla věnována péče. Děkuji.

Ja tam sel abych se dozvedel co mi je a ne abych hodnotil setricky,takze jestli jsou neprijemny (mne se teda zdali dost mile),tak mi to je uplne jedno.Pro me je dulezita zkusenost a odbornost lekare. A to si myslim,ze p Hanak rozhodne je! Kdo chodi casteji k lekari,tak vi, jak je to s objednavaci dobou. Takze pokud nekdo chcete trena na vysetreni na urologii, klidne doporucuji!

Souhlasím s názorem, že pan doktor je velmi příjemný a jeví se i jako dobrý odborník. Ovšem s tou čekací dobou naprosto souhlasím, je to strašné, systém opravdu špatný. Pokud jste objednaný na 8 a jdete na řadu v 1, to mi přijde strašné. Sestry taky špatné.

S těmi sestřičkami je to pravda. Jak se vám bude líbit následující: sedíte v čekárně, je to nehorázná doba, než na vás přijde řada, je půl jedné a vy jste byli objednaní na deset. Přitom jste svědkem a posluchačem rozhovorů před plnou čekárnou, jako je tento: "pane inženýre, máte plný močový měchýř?!Ne?!A to vám nikdo neříkal, že nemáte chodit na záchod? Jak teda budeme čurat?!" Nevím, jaký je lékař pan doktor Hanák. Já jsem po třech hodinách čekání odešla. Tohle mi stačilo.

Pan doktor se mi jeví jako standartně vzdělaný lékař, s milým přístupem, ovšem vše ostatní v jeho ordinaci nelze hodnotit jinak, než jako otřesné. VELMI nepříjemné a neochotné sestry, ordinace bez jakéhokoliv soukromí, šílené čekací lhůty. Naposledy jsem v čekárně seděl přes 3 hodiny přes čas objednání. Sem už nikdy.