(64 názorů)

62800 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Tomáš Hanák

Urolog, MUDr.

• Doktor velmi dobrý. Na rozdíl od ostatních urologů, se kterými jsem se setkal, umí jednat s pacientem (a to se říká, že urolog je v podstatě chirurg a s pacienty to umí, jen když jsou v narkóze). Vtipný, příjemný, lidský. Zato sestra je vzorem nepříjemnosti. Škoda toho

• Mohu vřele doporučit. Pokud je to akutní dá se domluvit i v daný den a pan doktor bezproblému řeší situaci i po jeho ordinačních hodinách...upřímě..obvovlal jsem dnes cca 10 urologii v brně a všude ne že nepříjemní ale absoultní nezájem... objednáme Vás až za dva měsíce...mám akutní problém...nevyhovuje vám to tak to bohužel... ale na uromedě trochu jiný přístup...samozřejmě dojděte ,sice si počkáte ale určitě to dnes vyřešíme není problém...velmi děkuji sestřičce za vstřícnost a panu doktorovi za lidský a profesionální přístup...má první návštěva na urologii..

A Vám všem ostatním lékařům s velmi nepřátelským přístupem pouze snad to že chcete li stejné platy jako v raichu tak se podle toho chovejte... a ne tak že Vás pacient ani nezajímá... 15 let jsem v raichu žil a říct mi tam doktor že mě s akutním problémem nevezme tak se svou profesní karierou skončil..

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Daniel Macík

Urolog,

• Velice oceňuji lidský přístup a precizní práci při operaci mé ledviny. Mnohokrát děkuji, Libuše Kotrbová

• Monika Hanáková

Urolog, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Obrátila jsem se s akutními potížemi na paní doktorku v době nouzového stavu karanteních opatření telefonem. Její vstřícný přístup byl vskutku mimořádný. S ochotou okamžitě pomoci, podrobným vysvětlením a zájmem o prevenci jsem se v takové míře dosud nesetkala. Postarala se o léčbu a i následně se přes celodenní vytížení zajímala. Mnohokrát děkuji.

• I
      Umístění: UROMEDA s.r.o.Služby: Jiný

Odbornice na svém místě. Mně paní doktorka zachránila život. Profesionální přístup. Vyšetření v ordinaci a odeslání na CT, vysvětlení zdravotního problému, doporučení operatéra a následná operace. Paní doktorka při operaci asistovala a po úspěšném zákroku mě stále kontroluje. Díky.

Podívejte se na všechny názory (54) na lékaře