UROMEDA s.r.o.

(64 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

UROMEDA s.r.o.

Viniční 235

61500 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

UROMEDA s.r.o.

Velkopavlovická 25

62800 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Tomáš Hanák

  Urolog, MUDr.

  • Doktor velmi dobrý. Na rozdíl od ostatních urologů, se kterými jsem se setkal, umí jednat s pacientem (a to se říká, že urolog je v podstatě chirurg a s pacienty to umí, jen když jsou v narkóze). Vtipný, příjemný, lidský. Zato sestra je vzorem nepříjemnosti. Škoda toho

  • Mohu vřele doporučit. Pokud je to akutní dá se domluvit i v daný den a pan doktor bezproblému řeší situaci i po jeho ordinačních hodinách...upřímě..obvovlal jsem dnes cca 10 urologii v brně a všude ne že nepříjemní ale absoultní nezájem... objednáme Vás až za dva měsíce...mám akutní problém...nevyhovuje vám to tak to bohužel... ale na uromedě trochu jiný přístup...samozřejmě dojděte ,sice si počkáte ale určitě to dnes vyřešíme není problém...velmi děkuji sestřičce za vstřícnost a panu doktorovi za lidský a profesionální přístup...má první návštěva na urologii..

   A Vám všem ostatním lékařům s velmi nepřátelským přístupem pouze snad to že chcete li stejné platy jako v raichu tak se podle toho chovejte... a ne tak že Vás pacient ani nezajímá... 15 let jsem v raichu žil a říct mi tam doktor že mě s akutním problémem nevezme tak se svou profesní karierou skončil..

  Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře


 • Daniel Macík

  Urolog,

  • Velice oceňuji lidský přístup a precizní práci při operaci mé ledviny. Mnohokrát děkuji, Libuše Kotrbová


 • Monika Hanáková

  Urolog, MUDr.

  • J
   Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

   Obrátila jsem se s akutními potížemi na paní doktorku v době nouzového stavu karanteních opatření telefonem. Její vstřícný přístup byl vskutku mimořádný. S ochotou okamžitě pomoci, podrobným vysvětlením a zájmem o prevenci jsem se v takové míře dosud nesetkala. Postarala se o léčbu a i následně se přes celodenní vytížení zajímala. Mnohokrát děkuji.

  • I
   Umístění: UROMEDA s.r.o.Služby: Jiný

   Odbornice na svém místě. Mně paní doktorka zachránila život. Profesionální přístup. Vyšetření v ordinaci a odeslání na CT, vysvětlení zdravotního problému, doporučení operatéra a následná operace. Paní doktorka při operaci asistovala a po úspěšném zákroku mě stále kontroluje. Díky.

  Podívejte se na všechny názory (54) na lékaře