(58 názorů)
Zobrazit lékaře

Viniční 235, Brno-střed

61500, Brno, jihomoravský

Kontaktní údaje +420 53...

Velkopavlovická 25, Brno-střed

62800, Brno, jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Tomáš Hanák

Urolog, MUDr.

• Doktor velmi dobrý. Na rozdíl od ostatních urologů, se kterými jsem se setkal, umí jednat s pacientem (a to se říká, že urolog je v podstatě chirurg a s pacienty to umí, jen když jsou v narkóze). Vtipný, příjemný, lidský. Zato sestra je vzorem nepříjemnosti. Škoda toho

• Mohu vřele doporučit. Pokud je to akutní dá se domluvit i v daný den a pan doktor bezproblému řeší situaci i po jeho ordinačních hodinách...upřímě..obvovlal jsem dnes cca 10 urologii v brně a všude ne že nepříjemní ale absoultní nezájem... objednáme Vás až za dva měsíce...mám akutní problém...nevyhovuje vám to tak to bohužel... ale na uromedě trochu jiný přístup...samozřejmě dojděte ,sice si počkáte ale určitě to dnes vyřešíme není problém...velmi děkuji sestřičce za vstřícnost a panu doktorovi za lidský a profesionální přístup...má první návštěva na urologii..

A Vám všem ostatním lékařům s velmi nepřátelským přístupem pouze snad to že chcete li stejné platy jako v raichu tak se podle toho chovejte... a ne tak že Vás pacient ani nezajímá... 15 let jsem v raichu žil a říct mi tam doktor že mě s akutním problémem nevezme tak se svou profesní karierou skončil..

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Daniel Macík

Urolog,

• Velice oceňuji lidský přístup a precizní práci při operaci mé ledviny. Mnohokrát děkuji, Libuše Kotrbová

• Monika Hanáková

Urolog, MUDr.

• L
      Umístění: UROMEDA s.r.o.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Má velmi příjemné, milé a lidské vystupování. Po vyslechnutí mých problémů a po sonografickém vyšetření ihned odhalila pravděpodobnou příčinu. Vše pěkně, názorně a srozumitelně vysvětlí. Nasadila léky, které do dvou dnů zabraly.

• M

Paní doktorka Hanáková je odborník na svém místě. Měl jsem problémy se skrácenou uzdičkou. Podstoupil jsem tedy operativní zákrok FRENULOPLASTIKU. Měl jsem obavy, že to bude nepříjemné a bolestivé, ale po zkušenosti u paní doktorky Hanákové musím říct, že jsem podstoupený zákrok ani necítil. Od samotného lokálního umrtvení až po konečné šítí bylo všechno bezbolestné a rychle provedené. Ani po zákroku jsem necitíl žádné bolesti, protože mi bylo doporučeno hodně ledovat a vážně to pomohlo. Proto musím služby paní doktorky vřele DOPORUČIT.

Podívejte se na všechny názory (52) na lékaře