Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresy (2)

UROMEDA s.r.o.
Viniční 235, Brno 61500
UROMEDA s.r.o. logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
UROMEDA s.r.o.
Velkopavlovická 25, Brno 62800
UROMEDA s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (5)

Obecné skóre

  V
  MUDr. Monika Hanáková Jiný

  Jsem dlouholetým velmi spokojeným pacientem paní doktorky.

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Monika Hanáková Jiný

  Pani doktorka velmi erudovana pomohla mi moje obtíže diagnozovat dekuji za vlídné ošetření i když už k ni nechodím rad na ni vzpominam

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Monika Hanáková Jiný

  Rád bych se zde touto cestou připojil k bezpočtu velmi spokojených zákazníků paní doktorky MUDr. Moniky Hanákové a celého jejího týmu profesionálů. Podstoupil jsem zde operaci předkožky a jsem z toho nadšený.
  Rád bych všem, co mají obavy řekl, že v porovnání třeba s bolestí zubů,
  je tohle nesrovnatelné. Ani samotný zákrok, ani dny po operaci nejsou nijak bolestivé, spíš bych řekl, že je oblast jen jinak citlivá. Na začátku Vám paní doktorka vše ochotně, velmi podrobně vysvětlí a pak se můžete svobodně rozhodnout, co Vám dá smysl a i když já nemusel, vůbec toho nelituji, ba naopak. Pocity které teď mám jsou úžasné, nejen co se hygieny týká, ale i v intimním životě, a co je nejdůležitější, maximálně jsem tak přispěl k ochraně bezpečnosti moji partnerky.
  Nebudu zbytečně opakovat všechen výčet kladných superlativ na paní doktorku, ale za vše MOC DĚKUJI a paní doktorky si velice vážím.

  I
  Ověřený profil
  MUDr. Monika Hanáková Jiný

  Odbornice na svém místě. Mně paní doktorka zachránila život. Profesionální přístup. Vyšetření v ordinaci a odeslání na CT, vysvětlení zdravotního problému, doporučení operatéra a následná operace. Paní doktorka při operaci asistovala a po úspěšném zákroku mě stále kontroluje. Díky.

  L
  Ověřený profil
  MUDr. Monika Hanáková

  Paní doktorku mohu jen doporučit. Má velmi příjemné, milé a lidské vystupování. Po vyslechnutí mých problémů a po sonografickém vyšetření ihned odhalila pravděpodobnou příčinu. Vše pěkně, názorně a srozumitelně vysvětlí. Nasadila léky, které do dvou dnů zabraly.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu