Srázná 5, Ostrava
Praktický lékař pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Je to profesionální a poctivý doktor, takových je málo, a je třeba si ho vážit. Žádnou diagnózu nepodceňuje a je obětavy.

Velice svědomitý lékař, který bere v úvahu všechny možnosti, aby náhodou něco nezanedbal. Někdy možná pošle pacienta k odborníkovi docela zbytečně (často od něj odejdete s poukazem na vyšetření), já jsem však takto radši, než kdyby něco podcenil a pak by z toho vyplynuly vážné důsledky.
Pan doktor se vždy snaží vyjít vstříc, má velmi milé vystupování a člověk se mu nemá problém svěřit s jakýmkoli problémem.

Pan doktor MUDr.Folta je odborník na svém místě, poctivý,pečlivý, obětavý,s lidským přístupem ke svým pacientům,opravdu rodinný lékař,pro něj je tato práce opravdu posláním.

Pana doktora Foltu navštěvuji dlouho, je velmi pečlivý a důsledný. Pro něj není doktořina "povolání", ale určitě poslání. Kdybych k němu mohla docházet se svými dětmi, tak bych je tam hned zapsala. Děkuji za jeho přístup.

DOBRÝ DIAGNOSTIK

Pan doktor je odborník na svém místě, poctivý,pečlivý, obětavý.

Velmi dobrý lékař. Obětavý a ochotný kdykoliv.

Velmi pečlivý

Profesionální,individuální,ochotný i obětavý přístup. Poctivec.

MUDr. Folta je vynikající lékař s ojedinělým příštupem k pacientovi. Už několikrát se mi potvrdilo, že pro něj je tato práce opravdu posláním.
Mému bratrovi doslova zachránil život správnou diagnózou a o mě se vždy a velmi pečlivě postaral i nad rámec svých kompetencí, tzn. o víkendu, popř. mimo ordinační hodiny.
Velmi si ho vážím a vřele doporučím každému, kdo bude mít pocit, že jeho lékař se o něj nestará!