Ord. praktického lékaře stomatologa
U Přívozu 18, Děčín

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Velmi špatná zkušenost, po 20 letech jsme celá rodina musela odejít. Dědovi nedokázal pomoct, několik měsíců trpěl bolestmi. Mamce udělal korunku za tisíce na špatně připravený zub, ve kterém byl zánět a musel se následně vytrhnout, i přesto, že si opakovaně stěžovala na mírnou bolest a doktora na to upozorňovala. Mě nechal špatně narostlé osmičky, přestože už tam dávno neměli nic dělat a ohrožují mi jinak úplně zdravé sedmičky. Hlavně že k němu chodíme 2x do roka na preventivní kontrolu. Bere za prevence akorát peníze, ale přitom žádnou prevenci neudělá.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Já, která se skutečně bojím zubařů jsem vyhledala služby pana Charváta, protože jsem skutečně bolest zubu nemohla vydržet. Mohu být ráda, že v Děčíně funguje pohotovost a že ji měl zrovna on. Pracuje rychle, bez nějakých řečí. O injekci jsem si nemusela ani říkat, umrtvila dokonale a nic jsem necítila. Jsem moc ráda, že mi z nejhoršího pomohl a ukázal mi, že návštěva zubaře nemusí být tak strašná.

Dobrý den, byla jsem u pana doktora s dcerou a jsem naprosto spokojená. Dcera sice trochu protestovala ale nakonec se těší na další prohlídku.

Dobry den

Na pana doktora Tomase Charvata jsem narazila zcela nahodou,rozhodne nelituji!!!!
Ziji v cizine a pan doktor mi vychazi maximalne vstric.Poslala jsem mu moje snimky postou a za jedno dopoledne jsem byla kompletne hotova,vcetne beleni!!
Naprosto profesionalni pristup
Rozhodne menit nebudu,mohu vsem jen doporucit.Spousty mych kamaradek,ktere ziji take v cizine urcite brzy pana doktora navstivi.
Jak se u nas lidove rika NEKECA A PRACUJE.

Michala Vodrazkova - Russo

Výborný stomatolog,tak si představuji výborného lékaře.
Má perfektní přístup k pacientovi
Pracuje dobře rychle a téměř bezbolestně.
Doporučuji Honsů. Miluše

Jedině chvála.

je to můj zubař a celé mojí rodiny. Je pravda, že je tvrdší a nenechá vás vydechnout, ale je to vždy rychlé a nikdy to nebolelo ani můj 10ti letý syn si neztěžuje. Hlaváček

Také jsem musel bohužel absolvovat návštěvu u tohoto pana zubaře v době pohotovosti, zlomený a hrozivě vypadající šestka dole musela jit ven, bylo to tak rychle a naprosto bezbolestive. Mohu jen doporučit. Díky

Já jsem u pana doktora byla před nedávnem, když sloužil pohotovost, a chtěla bych jemu i jeho pacientům vzkázat, že trhat nerv bez umrtvení (v 21. století!) je pěkná prasárna. Vsadím se, že kdyby pan doktor takhle "bezbolestně" ošetřil svoji manželku, tak už mu nikdy ani neuvaří. Jinak bude jistě rychlý a zručný, jak zde pacienti psali. Můj zubař si pochvaloval, jak se mu krásně podařilo otevřít kořenové kanálky.... No, zub šel po týdnu krutých bolestí stejně do háje. Taky mně přijde trochu hloupé stěžovat si před pacienty, že slouží pohotovost a že se mu tam nahrnulo tolik lidí a je to samá vitálka.... Oni tam totiž všichni nejsou proto, že svůj chrup dlouhodobě zanedbávali. Já jsem například s dotyčným zubem běhala k lékaři od ledna a naposledy jsem u něj byla dva dny před onou pohotovostí.
A ostatní to ošetření zřejmě také nutně potřebovali, když neutekli z čekárny ani poté, co jsem se já vypotácela z ordinace. Takže za mě - nikdy více. Stomatolog, který za zubem nevidí pacienta, nestojí za nic.

myslím, že je to dobrý zubař