MUDr. Tatiana Farnijeva

Zubař Více

České Budějovice 1 adresa

Praktický zubní lékař
Dr. Bureše 9/1, České Budějovice

Tuto zubařku nedoporučuji. Po 3 letech její pečlivé péče jsem byla 2x na pohotovosti během 14ti dnů.Výsledkem jsou dva mrtvé zuby, na kterých jsem měla pod plombou rozsáhlé kazy.
Našla jsem si jiného zubaře, který mi po pečlivé prohlídce a RTG zubů i mezizubních prostor sdělil, že mám celkem 10 kazů + rozsáhlý zánět dásně. Takže děkuji, paní "zubařko" za vaší skvělou péči.

Tuto stomatoložku mohu doporučit každému komu:
- nevadí, že objednávací časy neplatí
- rád platí i za amalgámové plomby
- libuje si, v trapných situacích, kdy se musí omluvit a s vatou v zubech utíkat do nejbližšího bankomatu. Protože ačkoliv má s sebou 2 000 Kč, tak to nestačí a on není dopředu upozorněn na výši částky
- má rád úsečné a nepříjemné chování doktorů
- neustálé poslouchání protichůdných doporučení (Používejte pastu "xy" . Příští návštěva: "Jakou pastu používáte ?" .... "Používám pastu xy"...... " Tu ne. Použivejte pastu ZZ"

Radím všem potencionálním pacientům, tuto lékařku opravdu NE !

Byla jsem nucena od paní doktorky odejít protože bez předchozího zeptání mi převrtala zdravé amalgámové plomby na bílé aniž bych to chtěla nebo bych s nimi snad měla jakýkoli problém, při každé návštěvě mě zuby vyšly na strašné peníze(vždy s sebou alespoň 2000,-)-počítala jsem že 8000,- ročně jsem musela zaplatit z kapsy(samozřejmě bez dokladu) nehledě na to že jsem si ještě zkontrolovala výpisy z pojišťovny kde jsem zjistila že si paní doktorka ještě účtuje (kromě hotově placených zákroků na místě) docela slušné peníze měsíčně od pojišťovny za léčbu paradentozy kterou ale ve skutečnosti vůbec netrpím. Kromě toho mi chtěla vytrhnout zub(za peníze opět přitom jinde se za trhání neplatí) který mi moje současná zubařka zcela vyléčila a ještě říkala že by to byla věčná škoda ho vytrhnout-podotkla mimo jiné že zuby mám spravované velice lajdácky a divila se kdo mi je takto spravoval. Dále jsem byla udivená že kdykoli jsem k paní zubařce přišla i bez obědnání kterýkoli den v kteroukoli hodinu měla úplně prázdno jak v ordinaci tak v čekárně a to už přece svědčí samo o sobě nemyslíte?

Ač k paní doktorce chodím jen krátce nemohu si ji vynachválit. Byla mi doporučena mám známým, který je jejím již dlouholetým pacientem a musím s ním ohledně názoru na paní doktorku plně souhlasi, obzvláště pak pokud její práci a přístup k pacientům srovnám se zkušenostma s ostatníma zubařema u kterých jsem byl. Když mám objednávku tak si mohu být opravdu jist, že se v té době bude věnovat mě, čímž odpadá věčné postávání v čekárně a hlavně to šetří čas. Pracuje rychle a kvalitně takže ji mohu vřele doporučit.

Jsem překvapená negativními názory na naší paní doktorku. Nebudu se přít s ostatními pacienty, ale k naší rodině se paní doktorka chová velmi empaticky a chápavě. Zažila jsem několik zubařů a musím konstatovat, že paní doktorka je z nich jednoznačně nejlepší. Nevadí nám připlatit si za kvalitu. S manželem víme, že děti jsou v dobrých rukách, a že od té doby, co jezdíme k paní Farnijevé do Českých Budějovic, se naše krvácení z dásní o hodně zlepšilo… – paní doktorka je skutečná Lékařka. Děkujeme, paní doktorko! ČKrumlov J+V.V

Vysoké ceny bez dokladu-za co přesně bylo účtováno, kompletní oprava celého umělého chrupu u jiné stomatoložky z důvodu špatné výplně a následného hnisání, bez vrácení peněz za špatně odvedenou práci - jednalo se o velice drahou záležitost. Nyní mi jiná stomatoložka předělává celý chrup a její služby krom implantátů hradí převážně pojišťovna, tudíž se ceny nedají porovnat. Mnohem kvalitnější služby za mnohem nižší ceny.. Všem doporučuji změnit lékařku, opravdu!!!

Dnes synovi zachránila zub. Chudák o víkendu trpěl jak zvíře, ale po zkušeností s pohotovostí nikam nešel. Teď mě prosí, abych se za něj u paní doktorky přimluvila, aby ho přibrala.

hrozneeeeeeeeeeee :@

Předražená, za znecitlivění účtuje 200Kč, což je asi největší cena se kterou jsem se setkala.Zub, který mi opravila, mi musel jiný zubař opravit asi po dvou měsících, protože zde zůstal kaz.

Citlivý přístup a bezbolestné ošetřování, tohle na paní doktorce oceňuji nejvíce. A to jsem se k ní dostal náhodou, protože můj zubař byl nemocný a měl zavřeno. Za těch pět let je to asi to nejlepší, co pro mě udělal :-)