U Tří lvů 294/4, České Budějovice
Ordinace klinického psychologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Ordinace klinického psychologa

Má zkušenost s paní psycholožkou je velice nepříjemná. Neprofesionální, unavená, ordinace silně zapáchající kouřem. Na vše by nejraději předepsala medikamenty, chvilkami pokládá z mého pohledu nevhodné otázky, které s řešením problému nemají nic společného. Dle vypozorování je paní psycholožka buď po syndromu vyhoření nebo přímo před ním. Její metody značně zastaralé, názory taktéž. Svého pacienta ještě více potopí, než aby mu předala něco, nad čím mohl přemýšlet a co by ho posunulo zase vpřed. Její názory jsou spíše demotivního rázu, silná kritika, bohužel ne však konstruktivní, která by pacientovi pomohla a někam by ho směřovala. Nedoporučuji.

Paní doktorka na mně zapůsobila unaveně, bez nálady, snad i znuděně. Možná i ona má své problémy, ale já se u ní necítila jako u odborníka, skoro jsem měla pocit, že bych jí měla pomoci já a nějak jí rozveselit. Samotná ordinace na mně působila taky ¨unaveně¨ a neupraveně. Odcházela jsem a říkala jsem si, proč jsem tam vůbec chodila, měla jsem pocit, že si sama neví rady a že ani neví co říct. Nebudu však říkat, že jí nedoporučuji, protože pro jiné lidi může být dobrá.

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.

Paní doktorka je výborná žena, moc na ni vzpomínám a mrzí mne, že tu čtu i negativní komentáře od lidí kteří se vesměs připravili o možnost ji lépe poznat. (podpis mi nejde takže se podepisuji zde - B.Koutská)

Pani doktorku znám již 25 let a ve svém životě jsem lepší psycholožku nepoznal. Pani doktorka jako člověk a ne jako lékař: velice příjemná, ochotná. Vřele pani doktorku doporučuji každému, kdo potřebujete psychologa. Já dnes lituji, že jsem až v Jičíně, čímž je mi pani doktorka nedostupná. Mirek J.

Dr. Šindelková má moji velikou úctu! Je trpělivá, umí poslouchat - pomo¨áhá mi moc!

První setkání s psychologem a hned takový šok, jak nepříjemně a arogantně působicí doktorta také může být. Už jen samotné vyzvání do ordinace bylo poněkud nepříjemné :-( Silně nedoporučuji !

Při objednání jsem byla velice na rozpacích. Návštěvy jsem se velice bála. Byla jsem však mile překvapena. Je rozumná, ohleduplná. Myslím, že své práci rozumí.

Z počátku zvláštní, ale pak jsem pochopila, jak na ni a už je to v pohodě. Baví mě její výbuchy smíchu z úplně kamenné tváře.

Nepříjemná,neurvalá,náladová,nedoporučuji.

Umístění: Ordinace klinického psychologa

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.

Nepříjemná,neurvalá,náladová,nedoporučuji.