PhDr.

Taťána Šindelková

Kontaktní informace

• Ordinace klinického psychologa

U Tří lvů 294/4, 37001 České Budějovice, jihočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Iva Nesnídalová
    Iva Nesnídalová
    Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
    Paní Nesnídalová je jedna z nejlepších psycholožek. Nevím, co proti ní máte. Více

Božena Kadubcová
    Božena Kadubcová
    Senovážné nám. 2, České Budějovice
    Paní doktorka je člověk s velkými zkušenostmi, profesionálním a přitom laskavým přístupem k dětem.Před mnoha lety… Více

Filip Abramčuk
    Filip Abramčuk
    Žižkova tř. 1321/1, České Budějovice
    Velice profesionalní a vstřícný přístup, pad doktor je opravdu odborník na svém místě, perfektní výsledky již po… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog
    Havlíčkova 34a, Jihlava

Kateřina Bartošová
    Kateřina Bartošová
    Psycholog, Psychoterapeut
    Havlíčkova 34a, Jihlava
    Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• T
      Umístění: Ordinace klinického psychologa

Má zkušenost s paní psycholožkou je velice nepříjemná. Neprofesionální, unavená, ordinace silně zapáchající kouřem. Na vše by nejraději předepsala medikamenty, chvilkami pokládá z mého pohledu nevhodné otázky, které s řešením problému nemají nic společného. Dle vypozorování je paní psycholožka buď po syndromu vyhoření nebo přímo před ním. Její metody značně zastaralé, názory taktéž. Svého pacienta ještě více potopí, než aby mu předala něco, nad čím mohl přemýšlet a co by ho posunulo zase vpřed. Její názory jsou spíše demotivního rázu, silná kritika, bohužel ne však konstruktivní, která by pacientovi pomohla a někam by ho směřovala. Nedoporučuji.

• Paní doktorka na mně zapůsobila unaveně, bez nálady, snad i znuděně. Možná i ona má své problémy, ale já se u ní necítila jako u odborníka, skoro jsem měla pocit, že bych jí měla pomoci já a nějak jí rozveselit. Samotná ordinace na mně působila taky ¨unaveně¨ a neupraveně. Odcházela jsem a říkala jsem si, proč jsem tam vůbec chodila, měla jsem pocit, že si sama neví rady a že ani neví co říct. Nebudu však říkat, že jí nedoporučuji, protože pro jiné lidi může být dobrá.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.

• Paní doktorka je výborná žena, moc na ni vzpomínám a mrzí mne, že tu čtu i negativní komentáře od lidí kteří se vesměs připravili o možnost ji lépe poznat. (podpis mi nejde takže se podepisuji zde - B.Koutská)

• Pani doktorku znám již 25 let a ve svém životě jsem lepší psycholožku nepoznal. Pani doktorka jako člověk a ne jako lékař: velice příjemná, ochotná. Vřele pani doktorku doporučuji každému, kdo potřebujete psychologa. Já dnes lituji, že jsem až v Jičíně, čímž je mi pani doktorka nedostupná. Mirek J.

• Dr. Šindelková má moji velikou úctu! Je trpělivá, umí poslouchat - pomo¨áhá mi moc!

• První setkání s psychologem a hned takový šok, jak nepříjemně a arogantně působicí doktorta také může být. Už jen samotné vyzvání do ordinace bylo poněkud nepříjemné :-( Silně nedoporučuji !

• Při objednání jsem byla velice na rozpacích. Návštěvy jsem se velice bála. Byla jsem však mile překvapena. Je rozumná, ohleduplná. Myslím, že své práci rozumí.

• Z počátku zvláštní, ale pak jsem pochopila, jak na ni a už je to v pohodě. Baví mě její výbuchy smíchu z úplně kamenné tváře.

• B

Nepříjemná,neurvalá,náladová,nedoporučuji.