Taťána Šindelková, psycholog České Budějovice

PhDr. Taťána Šindelková

Uložit

Psycholog Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

U Tří lvů 294/4, České Budějovice
Ordinace klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace klinického psychologa

Má zkušenost s paní psycholožkou je velice nepříjemná. Neprofesionální, unavená, ordinace silně zapáchající kouřem. Na vše by nejraději předepsala medikamenty, chvilkami pokládá z mého pohledu nevhodné otázky, které s řešením problému nemají nic společného. Dle vypozorování je paní psycholožka buď po syndromu vyhoření nebo přímo před ním. Její metody značně zastaralé, názory taktéž. Svého pacienta ještě více potopí, než aby mu předala něco, nad čím mohl přemýšlet a co by ho posunulo zase vpřed. Její názory jsou spíše demotivního rázu, silná kritika, bohužel ne však konstruktivní, která by pacientovi pomohla a někam by ho směřovala. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Paní doktorka na mně zapůsobila unaveně, bez nálady, snad i znuděně. Možná i ona má své problémy, ale já se u ní necítila jako u odborníka, skoro jsem měla pocit, že bych jí měla pomoci já a nějak jí rozveselit. Samotná ordinace na mně působila taky ¨unaveně¨ a neupraveně. Odcházela jsem a říkala jsem si, proč jsem tam vůbec chodila, měla jsem pocit, že si sama neví rady a že ani neví co říct. Nebudu však říkat, že jí nedoporučuji, protože pro jiné lidi může být dobrá.


Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.


Paní doktorka je výborná žena, moc na ni vzpomínám a mrzí mne, že tu čtu i negativní komentáře od lidí kteří se vesměs připravili o možnost ji lépe poznat. (podpis mi nejde takže se podepisuji zde - B.Koutská)


Ověřeny pacient

Pani doktorku znám již 25 let a ve svém životě jsem lepší psycholožku nepoznal. Pani doktorka jako člověk a ne jako lékař: velice příjemná, ochotná. Vřele pani doktorku doporučuji každému, kdo potřebujete psychologa. Já dnes lituji, že jsem až v Jičíně, čímž je mi pani doktorka nedostupná. Mirek J.


Dr. Šindelková má moji velikou úctu! Je trpělivá, umí poslouchat - pomo¨áhá mi moc!


Ověřeny pacient

První setkání s psychologem a hned takový šok, jak nepříjemně a arogantně působicí doktorta také může být. Už jen samotné vyzvání do ordinace bylo poněkud nepříjemné :-( Silně nedoporučuji !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Při objednání jsem byla velice na rozpacích. Návštěvy jsem se velice bála. Byla jsem však mile překvapena. Je rozumná, ohleduplná. Myslím, že své práci rozumí.


Z počátku zvláštní, ale pak jsem pochopila, jak na ni a už je to v pohodě. Baví mě její výbuchy smíchu z úplně kamenné tváře.


B

Nepříjemná,neurvalá,náladová,nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti