PhDr.

Taťána Šindelková

Kontaktní informace

• Ordinace klinického psychologa

U Tří lvů 294/4, 37001 České Budějovice, jihočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Iva Nesnídalová
    Iva Nesnídalová
    Senovážné nám. 248/2, České Budějovice
    Paní Nesnídalová je jedna z nejlepších psycholožek. Nevím, co proti ní máte. Více

Božena Kadubcová
    Božena Kadubcová
    Senovážné nám. 2, České Budějovice
    Paní doktorka je člověk s velkými zkušenostmi, profesionálním a přitom laskavým přístupem k dětem.Před mnoha lety… Více

Kristýna Drozdová
    Kristýna Drozdová
    Psychiatr, Psycholog

Marian Bartoš
    Marian Bartoš
    Psycholog, Psychoterapeut
    Havlíčkova 34a, Jihlava
    Dr. Bartos was my therapist for the past 4 years and he was a great help for me. He supported me through the process… Více

Kateřina Bartošová
    Kateřina Bartošová
    Psycholog, Psychoterapeut
    Havlíčkova 34a, Jihlava
    Velmi příjemná paní magistra. Děkujeme a přejeme mnoho úspěchů do další činnosti a více a více spokojených klientů Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Paní doktorka na mně zapůsobila unaveně, bez nálady, snad i znuděně. Možná i ona má své problémy, ale já se u ní necítila jako u odborníka, skoro jsem měla pocit, že bych jí měla pomoci já a nějak jí rozveselit. Samotná ordinace na mně působila taky ¨unaveně¨ a neupraveně. Odcházela jsem a říkala jsem si, proč jsem tam vůbec chodila, měla jsem pocit, že si sama neví rady a že ani neví co říct. Nebudu však říkat, že jí nedoporučuji, protože pro jiné lidi může být dobrá.

• S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.

• Paní doktorka je výborná žena, moc na ni vzpomínám a mrzí mne, že tu čtu i negativní komentáře od lidí kteří se vesměs připravili o možnost ji lépe poznat. (podpis mi nejde takže se podepisuji zde - B.Koutská)

• Pani doktorku znám již 25 let a ve svém životě jsem lepší psycholožku nepoznal. Pani doktorka jako člověk a ne jako lékař: velice příjemná, ochotná. Vřele pani doktorku doporučuji každému, kdo potřebujete psychologa. Já dnes lituji, že jsem až v Jičíně, čímž je mi pani doktorka nedostupná. Mirek J.

• Dr. Šindelková má moji velikou úctu! Je trpělivá, umí poslouchat - pomo¨áhá mi moc!

• První setkání s psychologem a hned takový šok, jak nepříjemně a arogantně působicí doktorta také může být. Už jen samotné vyzvání do ordinace bylo poněkud nepříjemné :-( Silně nedoporučuji !

• Při objednání jsem byla velice na rozpacích. Návštěvy jsem se velice bála. Byla jsem však mile překvapena. Je rozumná, ohleduplná. Myslím, že své práci rozumí.

• Z počátku zvláštní, ale pak jsem pochopila, jak na ni a už je to v pohodě. Baví mě její výbuchy smíchu z úplně kamenné tváře.

• B

Nepříjemná,neurvalá,náladová,nedoporučuji.

• D

Perfektní psycholožka, dokáže pomoct poradit, rychle najde problém, působí příjemně, nedělá mi problém s ní mluvit o čemkoliv, neodsuzuje, umí naslouchat, mohu ji bez nadsázky nazvat specialistou