Praktický lékař pro dospělé
Václava Vacka 1668, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Léčil jsem se u doktorky řadu let s vysokým tlakem. Lékařka byla spokojená, když mi při kontrole naměřila 150/90! V létě 2019 mi tlak vystoupal na 220/100 a doktorka půl roku!, až do konce února 2020 zkoušela stále jiné prášky. Bezvýsledně. Vůbec ji za celou dobu nenapadlo poslat mě k odborníkovi na internu. Výsledkem je to, že mám zvětšené srdce jako následek půlročního zvýšeného namáhání. Doktorka se mi vždy jevila jako velmi pasivní. Chování sestry raději nebudu komentovat. To byla vždycky hrůza. Nepříjemná, arogantní. Jsem rád, že už tam nechodím.

Já k ní sice nechodím, ale můj muž ano, protože předtím bydlel v Porubě a ještě se nepřepsal někam blíže k domovu. Jednou jsem ho tam vezla, protože byl dost nemocný. Značně mě překvapilo, že je v čekárně 25 lidí. A to jsme přišli v 7:15 ráno. Čekali jsme jako idioti 3 hodiny, než ve svém stavu přišel na řadu. Měl silné teploty a už dlouhotrvající střevní chřipku či co, takže pořád musel odbíhat na toaletu. Takže fakt paráda. Navíc jsem tam ráno od půl 7 volala, protože jsem zvyklá, že když je otvíračka od určité doby, tak nejméně půl hodiny předem už sestra je na pístě, zvedá telefony a objednává lidi. Samozřejmě mi to vzali až v 7:05. Doktorka zásadně řekla, ať můj muž nejí, protože mu musí vzít krev. Nakonec mu tu krev nevzala a on zbytečně hladověl, vzhledem k tomu, že byl oslaben tou střevní chřipkou, se mi pak málem vybulil cestou domů. Je mi jedno, jak léčí, ale ten přístup je strašný. Sakra, nepříjmám každého pacienta, ať jich pak nemám moc a ať se mi jich moc nesejde najednou ne?

soudím, že doktorka je v pohodě, příjemná a vstřícná... ono mi taky dosud nic vážného nebylo... Někdo zde měl připomínky ke stanovení diagnosy... mylím, že snad byl příliš kritický... jsou přece nemoci, u kterých stanovení přesné diagnosy vyžaduje více dalších vyšetření a může být proto i značně časově náročné...

Jak sestřička,tak paní doktorka,jsou velmi vstřícné.Co se týče paní doktorky,nikdy jsem s ní neměl nejmenší problém,vždy dobře odhadla diagnózu a správně napsala léky,popřípadě mne odeslala na odborné vyšetření.Jsem s ní velice spokojen a nikdy bych neměnil!!!!

Paní doktorka je velmi příjemná a pohodová. Nikdy jsem zbytečně nečekala v čekárně, pokud jsem potřebovala cokoli zařídit např. s hospitalizací nebo po porodu, nebyl žádný problém. Doporučuji

K paní doktorce docházím i když jsem se odstěhovala do Českého Těšína, považuji ji za nejlepšího praktického lékaře. Léčí s rozumem a nepředepisuje antibiotika hned při vstupu do ordinace. A sestra... no jedna z nejlepších, milá, vstřícná.. radost tam přijít.

Jsem velmi spokojen s péčí lékařky a nejen já , celá naše rodina.

ok

Doporučuji,paní doktorka na svém místě a k tomu velmi příjemná setra,která je odbornicí se vším všudy.Obě jsou pečlivé a lidské.Mudr.Luberová mě vždy přivítala v ordinaci dobrou náladou a profesionálním přístupem k mému zdravotnímu stavu.Byl jsem vždy spokojen.

Velmi spolehlivá lékařka, vždy dokáže poradit a dokáže si rovněž poradit s otravnými lidmi kteří si myslí že pro ně čekárna není určená. Nedělá rozdíly mezi pacienty, což je dnes málo vídaný jev.