Taťána Kuzníková, zubař Ostrava

MUDr. Taťána Kuzníková

Zubař Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

V Mešníku 5088, Ostrava
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím asi 13let a musím jen doporučit,velice dobrá lékařka.je pravda že jak mám jít na kontrolu tak se bojím ale není to nikdy tak hrozné,musím ji hodně poděkovat a být vděčná...poslední dobou mě zuby hodně bolí a bolesti jsou velké ale pokaždé jak jsem přišla hned mi pomohla a nenechala mě nikdy čekat vzala mě hned a moc ji děkuji.Moc děkuji Peterová Petra


skvělá paní zubařka,hygienu rozhodně dodržuje a znám někoho,kdo k ní přestoupil od jiné zubařky a paní Kuzníková mu zachránila zuby! Vždy milý přístup.


K paní doktorce chodím už dvacet let...nikdy jsem si žádného pochybení stran hygieny nevšimla...a že to někdy bolí nebo se zub už nedá zachránit je spíš práce paní přírody a pacienta. K paní doktorce chodí i moje děti, které ani při plombování nepláčou...a vždycky dostanou odměnu. Brownová B.


Paní doktorku navštěvujeme už několik let a děti jí mají moc rády. Vždy si s nimi popovídá a má pro ně za statečnost zvířátko. Všem bych přála tak dobrého zubaře.


Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce již 11 let a nemohu nic jiného než vřele doporučit. A nejen já, ale znám několik jejích dalších pacientů a všichni jsou s její péčí naprosto spokojeni. Proto mne velmi překvapil názor anonymního pisatele, který očividně má na paní doktorku z nějakého důvodu spadeno. Její ordinece je vždy čistá a z hygienického hlediska určitě nedochází k pochybení (jsem zdravotní sestra a proto vím, jak se postupuje "lege artis").


Paní doktorku mohu jen doporučit. Jestli nabízí "jen jedno správné řešení" nevím, ve stomatologii se nevyznám, ale pokaždé mi pomohla. PS Sestřička je herdekbaba (poprvé mně to zaskočilo, ale teď už jsem si zvykl a beru to jako součást koloritu:)


Vyborna zubarka, chodim k ni uz dlouho a je to pravy opak toho, co slysim za stiznosti na jine zubare


K paní zubařce chodím od dětství a bez problémů, vždy mi poradila a zuby mám v pořádku


K

Výborná paní doktorka, vřele doporučujeme.


M

Hodná,pomůže super doporučuji všem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti