Praktický lékař stomatolog
V Mešníku 5088, Ostrava

K paní doktorce chodím asi 13let a musím jen doporučit,velice dobrá lékařka.je pravda že jak mám jít na kontrolu tak se bojím ale není to nikdy tak hrozné,musím ji hodně poděkovat a být vděčná...poslední dobou mě zuby hodně bolí a bolesti jsou velké ale pokaždé jak jsem přišla hned mi pomohla a nenechala mě nikdy čekat vzala mě hned a moc ji děkuji.Moc děkuji Peterová Petra

skvělá paní zubařka,hygienu rozhodně dodržuje a znám někoho,kdo k ní přestoupil od jiné zubařky a paní Kuzníková mu zachránila zuby! Vždy milý přístup.

K paní doktorce chodím už dvacet let...nikdy jsem si žádného pochybení stran hygieny nevšimla...a že to někdy bolí nebo se zub už nedá zachránit je spíš práce paní přírody a pacienta. K paní doktorce chodí i moje děti, které ani při plombování nepláčou...a vždycky dostanou odměnu. Brownová B.

Paní doktorku navštěvujeme už několik let a děti jí mají moc rády. Vždy si s nimi popovídá a má pro ně za statečnost zvířátko. Všem bych přála tak dobrého zubaře.

Chodím k paní doktorce již 11 let a nemohu nic jiného než vřele doporučit. A nejen já, ale znám několik jejích dalších pacientů a všichni jsou s její péčí naprosto spokojeni. Proto mne velmi překvapil názor anonymního pisatele, který očividně má na paní doktorku z nějakého důvodu spadeno. Její ordinece je vždy čistá a z hygienického hlediska určitě nedochází k pochybení (jsem zdravotní sestra a proto vím, jak se postupuje "lege artis").

Paní doktorku mohu jen doporučit. Jestli nabízí "jen jedno správné řešení" nevím, ve stomatologii se nevyznám, ale pokaždé mi pomohla. PS Sestřička je herdekbaba (poprvé mně to zaskočilo, ale teď už jsem si zvykl a beru to jako součást koloritu:)

Vyborna zubarka, chodim k ni uz dlouho a je to pravy opak toho, co slysim za stiznosti na jine zubare

K paní zubařce chodím od dětství a bez problémů, vždy mi poradila a zuby mám v pořádku

Výborná paní doktorka, vřele doporučujeme.

Hodná,pomůže super doporučuji všem