Tarasdental.cz

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

TarasDental s.r.o

Umístění: TarasDental s.r.o ošetření kořenových kanálků

Oproti minulé paní doktorce, kterou jsem navštěvovala jsem byla překvapena milým přístupem a komunikací. Vždy jsem věděla, co se se mnou bude dít a proč. Pan doktor mi dal dohromady bolavé a zanícené zuby a dnes mám zdravé zuby, které nebolí. Žádný zákrok,který jsem absolvovala mě nikdy nebolel a to včetně trhání zubů nebo čištění kanálků. Tuto ordinaci mohu jen doporučit.

Umístění: TarasDental s.r.o Běžný termín

Nejlepší zubař,kterého si mohu přát chodíme tam celá rodina,i manžel,který se dosud zubaře bál a dnes tam jde sám.Všem doporučuji ochotný,vstřícný,příjemný prostě nej:))

Umístění: TarasDental s.r.o

Dnes jsem navštívila pana doktora Taras Ishkov na III poliklinice v Příbrami.Musím říci,že ne jenom to,že po dlouhé době mám opět svého zubaře,ale byla jsem mile překvapená prostředím a tím jak je pan doktor hodný,ochotný a hlavně Vám vše vysvěstlí.A sestřičku má také hodnou a to je také velké plus.Pane doktore moc děkuji,že jste mi hned první návštěvu pomohl z estetickým problémem a na příští návštěvu už se ani bát nebudu,jelikož strach ze mě spadl a to je co říci,jelikož já a zubař to je z mé strany jeden velký strach,ale zde se bát již nebudu.Děkuji pane doktore a sestřičko pacientka Kamenská Pavlína

Super Zubař takových by mělo byt vice :) Vubec nic sem necitila. Prace na jedničku a bylo to vše tak rychle že sem ani nezaregistrovala že sem tam u něj vůbec byla.

Nejlepší zubař kterého znám nic mě od něj neboli a hlavně dřív sem měla strach a teď ne nic neodradí vše mi skvěle vysvětlí a řekne jak bude postupovat

Super zubař,vše vysvětlí,poradí ,nic od něj nebolí,chídíme k němu cela rodina =) Už se zubařu nebojím =)

Tarasdental.cz

• zubní lékař - stomatolog