Tarasdental.cz

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: TarasDental s.r.o keramické korunky

Dnes jsem potkala anděla,žádný strach,žádná bolest,4 zuby venku ,než bys řekl švec a k tomu broušení , zkrátka pohodička.Pane doktore DĚKUJI.

Umístění: TarasDental s.r.o Jiný

Úžasný zubní lékař. Hodný, šikovný skutečně od něj nic nebolí. Dnes trhání stoličky, dala nám zabrat, ale vůbec žádná bolest ani teď 12hodin po.. Pane doktore děkuji, jste úžasný člověk, který se umí krásně chovat k pacientovi což se dnes moc nevidí. Děkuji M. Vogeltanzová

Umístění: TarasDental s.r.o zubní vyšetření

K panu doktorovi chodí celá naše rodina už léta a můžu říct, že lepšího doktora jsme si nemohli přát. Je hodný , ochotný a velice šikovný. Kdykoliv máme jakýkoliv problém, je tu pro nás. Nemůžeme si ho vynachválit. I sestřička je milá a usměvavá.
Kdo k němu chodí , má nejen štěstí, ale i krásné a zdravé zuby.
Děkujeme za vše pane doktore.

Umístění: TarasDental s.r.o Jiný

Moc příjemný a ochotný pan doktor. Oceňuji profesionální přístup, trpělivost a vyslechnutí problémů.

Umístění: TarasDental s.r.o zubní vyšetření

V dnešní době, kdy je těžké sehnat alespoň nějakého zubaře nás pán doktor přijal i se syny. Profesionální přístup jak k dětem tak i dospělým. Pana doktora mohu doporučit všem kdo se bojí zubařů nebo má s nimi špatné zkušenosti.
Už po první vstupní prohlídce jsem věděla, že to není chyba.
Pak doktor se Vám věnuje, všechno vysvětlí co se bude dít a proč se to bude dít.
Za sebe mohu říct, že mě žádný zákrok nebolel. Ani po komplikovanějším zákroku.
Po 30 letech se nebojím chodit k zubaři. Což je prostě skvělé. Děti to samé.
Děkujeme

Umístění: TarasDental s.r.o keramické korunky

Tento zubař patří k těm nejlepším, které dnes můžete potkat.. velmi profesionální práce,preciznost,individuální přístup a komunikace.. příznivé ceny za zákroky nehrazené pojišťovnou..práce skvěle odvedená..

Umístění: TarasDental s.r.o ošetření kořenových kanálků

Oproti minulé paní doktorce, kterou jsem navštěvovala jsem byla překvapena milým přístupem a komunikací. Vždy jsem věděla, co se se mnou bude dít a proč. Pan doktor mi dal dohromady bolavé a zanícené zuby a dnes mám zdravé zuby, které nebolí. Žádný zákrok,který jsem absolvovala mě nikdy nebolel a to včetně trhání zubů nebo čištění kanálků. Tuto ordinaci mohu jen doporučit.

Umístění: TarasDental s.r.o Běžný termín

Nejlepší zubař,kterého si mohu přát chodíme tam celá rodina,i manžel,který se dosud zubaře bál a dnes tam jde sám.Všem doporučuji ochotný,vstřícný,příjemný prostě nej:))

Umístění: TarasDental s.r.o

Dnes jsem navštívila pana doktora Taras Ishkov na III poliklinice v Příbrami.Musím říci,že ne jenom to,že po dlouhé době mám opět svého zubaře,ale byla jsem mile překvapená prostředím a tím jak je pan doktor hodný,ochotný a hlavně Vám vše vysvěstlí.A sestřičku má také hodnou a to je také velké plus.Pane doktore moc děkuji,že jste mi hned první návštěvu pomohl z estetickým problémem a na příští návštěvu už se ani bát nebudu,jelikož strach ze mě spadl a to je co říci,jelikož já a zubař to je z mé strany jeden velký strach,ale zde se bát již nebudu.Děkuji pane doktore a sestřičko pacientka Kamenská Pavlína

Super Zubař takových by mělo byt vice :) Vubec nic sem necitila. Prace na jedničku a bylo to vše tak rychle že sem ani nezaregistrovala že sem tam u něj vůbec byla.