Petýrkova 1/1954, Praha
Ambulance léčby bolesti

Poliklinika Jižní Město II, Chodov, Šustova 1930, Praha 4, Praha
Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie

• Chronická nenádorová či nádorová bolest
  • Bolesti kloubů, páteře
  • Chronický únavový syndrom

• algeziologie - léčba bolesti
  • paliativní medicína
  • nutriční terapeut
Zobrazit více

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Úžasná paní doktorka,jsem spokojena.Opravdu se snaží pomoct i více než v rámci její práce.Jsem rada ze chodím k paní doktorce.Musim říct ze má skvěle sestřičky.

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie Jiný

K paní doktorce docházím již řadu let. Pacienta bere jako celek, nic nepodceňuje a vždy vše řádně vysvětlí. Nejprve jsem docházel k paní doktorce s dlouhotrvající chronickou bolestí, která mě zároven řadu let dosti vyčerpávala. Až díky paní doktorce, ke které jsem se dostal po vystřídání více jiných lékařů, jsem se bolesti z velké části zbavil. Bolesti se sice ještě občas ozvou, ale díky včasnému zásahu paní doktorky, je vždy zavčasu zaženeme zpět. Před rokem jsem prodělal virové onemocnění herpetického původu a již rok se potýkám s povirovým únavovým syndromem a svalovou únavou. Chronickou únavou jsem díky bolestem již trpěl, ale ne v takové intenzitě jako nyní. Díky paní doktorce a včasné a cílené terapii jako vždy, opět vidím světlo na konci tunelu:))
Paní doktorka je vedle klasické medicíny, také výborný terapeut v oblasti aplikace akupunktury. Kdysi dávno, než jsem se dostal k paní doktorce, jsem vyzkoušel různé odborníky na akupunkturu, ale poprvé jsem pozitivní efekt zaznamenal až u paní doktorky Bretyšové. Paní doktorce vřelé díky!

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie Jiný

Paní doktorka je velmi vstřícna a milá s velkou empatii. S takovým přístupem jsem se už dlouho u lékařů nesetkala.Pomohla mojí mamce od velkých bolestí a vždy najde nové řešení.Jen kdyby takových lékařů bylo více.Ma u sebe i skvělý tým sestřiček.Pani doktorko patří vám velké Díky.Jste úžasná ???? Věra Mikešová

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie bolesti zad

Nezbývá mně nic jiného, než se připojit a souhlasit se všemi dosud uvedenými názory. Paní doktora Bretyšová je člověk s velkým Č. Navštěvuji ji s mou maminkou (91), která trpěla bolestmi zad a přestávala chodit. Dnes je schopná ve svém věku ujít denně několik kilometrů. Zeithammelová

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie Nesnesitelné až paralyzující bolesti, chybná diagnostika

S paní doktorkou jsem spokojen jako snikym jiným předtím. Snaží se mi opravdu pomoci a to o hodně více než je její rámec povinnosti a napln práce. Většina lékařů se nezajímá o všechny problémy a komplikace pacienta, zajímá ho jen scim prijde, napíše nějaké léky a pošle ho domů ať si nějak poradi, kdežto paní doktorka se zajímá ne o jeden konkrétní problém a neléčí jen důsledek, zajímá se hlavně a prvotní důvod proč daný problém vůbec nastal a snaží se mezi složitými a leckdy nesmyslnými diagnozami najít řešení. Přišel jsem k paní Dr. už prakticky jako poslední možnost, rozpadla se mi prakticky celá páteř během 3mesicu a přestal jsem chodit a nikdo nevěděl proč, díky paní Dr. jsem sice na vozíku ale mohu fungovat jako člověk. Jsem ji nesmírně vděčný co pro mne udělala a dělá. Nejedná s pacientem jako s kusem dalšího masa ale jako s člověkem který potřebuje opravdu pomoci. Jsem opravdu rád že jsem paní Dr. našel a že si mě vzala do péče. Nebýt jí tak buď by ze mě byl ležák na přístrojích nebo bych tu nebyl. Neměnil bych v žádném případě. Urbánek

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie bolesti nohou a zad

Paní doktorka Bretyšová je skutečně první lékařka, která mě bere jako celek. Začala jsem k ní chodit na jaře r.2014. Pacienta vyslechne, nepospíchá, jako diagnostik nemá konkurenci. Neváhá napsat různá vyšetření, na která jiní lékaři nepošlou (mají asi limity), z výsledků dokáže zjistit příčiny. Bolely mě nohy, příčinu zjistila paní doktorka po magnetické rezonanci bederní páteře - vyhřezlé plotýnky. Konzultovala výsledek s neurochirurgem z Homolky, doporučena byla konzervativní léčba. Napsala mi rehabilitaci, doporučila cvičení SM systému, chodila jsem k ní na infúze, zkusila i jehličky do uší. Dnes mám páteř v konsolidovaném stavu, nezhoršuje se a nohy již nebolí. Přidala se ale bolest kolena po přetržení menisku a následné artroskopii v r.2016 ve Vinohradské nemocnici. Bolest přetrvávala, ambulantní ortoped si nevěděl rady. Paní doktorka nechala udělat magnetickou rezonanci kolena a s výsledkem mě doporučila do CLPA Vysočany. Tam šikovný ortoped zjistil kromě artrózy i nekrózu dolního konce stehenní kosti a doporučil TEP v dohledné době. Před měsícem mě odoperoval, taktak mrtvou horní polovinu kolena odřízl, aby měl kam umělý kloub zasadit. Mohu konstatovat, že brzké rozpoznání mých problémů paní doktorkou Bretyšovou mě zbavilo téměř jisté invalidity. Dnes sice musím chodit ještě s berlemi, ale již 14 dní zvládám šlapat na rotopedu. U paní doktorky oceňuji zejména lidský přístup a velkou snahu pomoci pacientovi. Díky jejím kontaktům a doporučením mám jistotu, že se vždy dostanu do správných rukou včas. Eva Hř., 69 let, Praha

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie Chronické bolesti a poúrazový stav

Paní doktorka je úžasný diagnostik, 100% odborník, má komplexní znalosti a neuvěřitelně lidský přístup. MÁ SKUTEČNOU SNAHU PACIENTOVI POCI!!!!! Mě zásadně změnila život k lepšímu. Dosud jsem nepotkala tak skvělého lékaře, pro kterého je medicína a pomoc trpícím skutečným posláním. DĚKUJI a VŘELE DOPORUČUJI. Hana Tvrdíková :-)

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie bolest bederní oblasti

K paní doktorce Bretyšové jsem se dostala při hledání pomoci pro moji 83
letou maminku, kterou léta trápí bolesti zad. Hlavně v oblasti bederní páteře. Samozřejmě jsme si, vzhledem k věku, neslibovaly zázrak. Ale po kolečku ortoped-neurolog-rehabilitace-ortoped.... jsem na internetu zadala termín: "léčba bolesti" a nabídlo se - mimo jiné - i centrum na Chodově. Chodíme tam rok a už po první apklikaci jehliček zoufalé bolesti ustoupily a mamince se velmi ulevilo. Dnes se dá říci, že si na oblast beder nestěžuje vůbec a hlavně nemusí užívat žádné léky proti bolesti. S těmi byly problémy, protože maminka je léčena warfarinem, a k němu se dá užívat opravdu máloco. Paní doktorce od nás patří velký dík. Marie K., Líšnice

Paní MUDr. Bretyšová dokázala, to co bych asi jinde hned tak nenašla. Odhalila moje dvě nemoci, které nejsou zase až tak obvyklé. Moc jí za to děkuji, je prostě naprosto skvělá. Pomohla mi se zase vrátit do života a užívat si ho. Děkuji i sestřičkám za velmi milou a pohodovou péči o pacienty. Přeji krásné léto.
S díky Jaroslava Jurtinová

Moc ráda bych touto cestou podekovala paní doktorce a jejím setřičkám za neuvěřitelně lidský, laskavý a profesionální přístup k pacientovi. Lečím se s vyhřezlou ploténkou a díky paní doktorce jsem se vyhla operaci,která by byla vzhledem k mému věku po všech stránkách náročná (je mi 72 let), momentálně jsem bez bolesti. Paní doktorka mi opravdu moc pomohla a proto ji ještě jednou děkuji za její fantastický přístup k člověku. Vlasta Sedláková

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtela jsem se k vam obratit s prosbou ohledne mého zdravotniho stavu. Je mi 24 let a kolem 20-ho roku se u me zacila postupne projevovat zazivaci problemy. Po ruznych navstevach lekaru kde mi vzdy rekli ze je vse v poradku, jsem sama narazila na internetu na moznou intoleranci potravin. Nevahala jsem a testy si nechala udelat v Prazske nemocnici. Vysledky me prekvapili, ale odpovidali. Po vyrazeni oznacenych potravin se mi nepopsatlne ulevilo. Nemela jsem zadne zazivaci problemy, dychaci potize, byla jsem plne energie. Minuly mesic tedy po dvou letech jsem si nechala testy delat znovu, s tim ze jsem ocekavala nake zlepseni. Vysledky opet prekvapily, ale tentokrat spis nemile, zadne velke zlepseni neprislo. Potravin ktere mi nedelaji dobre je stale hodne a me problemy pretrvavaji. Od nafoukleho bricha, zadrzovanou vodou v tele, obtizne dychani, unava. Lekari nevi kam by me meli poslat a co semnou. Jsem uz bezradna. Je mi 24 let a vedu zdravy zivoti styl, ale tyto problemy me hodne omezuji a obtezuji. Chtela jsem Vas poprosit jestli by jste mi nemohla alespon pomoci s tim jestli nevite na koho bych se mohla obratit. Predem mockrat dekuji,

Dobrý den, pro domluvení termínu do naší ordinace volejte na kontakty na našem webu. S pozdravem LB, sestra

MUDr. Táňa Bretyšová

• Chronická nenádorová či nádorová bolest