Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie
Poliklinika Jižní Město II, Chodov, Šustova 1930, Praha 4, Praha

Zobrazit ostatní profily anesteziologů v okolí
Centrum léčby bolesti, paliativní medicíny
Šustova, Praha 11, Praha

Léčené nemoci

• Chronická nenádorová či nádorová bolest
  • Bolesti kloubů, páteře
  • Chronický únavový syndrom
Zobrazit všechny léčené nemoci

• algeziologie - léčba bolesti
  • paliativní medicína
  • nutriční terapeut
Zobrazit více

Umístění: Centrum léčby bolesti, paliativní medicíny Jiný

Bez přehánění mohu konstatovat, že mi paní doktorka zachránila fyzické i duševní zdraví. Deset let jsem se trápila s chronickou bolestí a vyzkoušela desítky specialistů, bohužel nikdo nebyl schopen odhalit příčinu. Paní doktorka Bretyšová je neuvěřitelně lidský a empatický člověk, který jde do hloubky problému a pomáhat člověku bere jako své poslání. Poslala mě na mnoho vyšetření, nasadila léčbu a díky ní jsem už více než rok a půl bez bolestí.

Umístění: Centrum léčby bolesti, paliativní medicíny Jiný

Paní doktorka mě zachránila od dvouleté bolesti nohy, kde jinde si nevěděli rady, tam se stal u paní doktorky "zázrak". Již rok jsem bez bolesti a za to vděčím paní doktorce Bretyšový. Moc si její nadmíru odborné péče a přístupu považuji!

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Paní doktorka je opravdu veliký profesionál, velice si vážím její práce. Snaha pomoci je určitě na prvním místě. Paní doktorka je velice příjemná, vše do podrobna vysvětlí. Vřele doporučuji.Zdena S

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Po několikaletých bolestech zad jsem se dostal k MUDr. Bretyšové, která ihned započala možnou lečbu, a přesně diagnostikovala můj problém. Jsem velmi spokojen a vřele doporučuji.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Paní doktorka umí skvěle diagnostikovat , to co jsem u ní zažila ,péči diagnostiku a přístup,jsem ještě u žádného jiného doktora nenašla. Díky její péči se cítím velmi dobře. Dámenová H.

Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova Jiný

Paní doktorka je velmi empatická, vstřícná a má maximální snahu pomoci. Pro mne jako pacienta s chronickou bolestí zad je neocenitelná.

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie Jiný

Moc děkuji za skvělou dlouhodobou péči o mne a mou rodinu. Vždy mi zde vyjdou vstříc a pomoci a ochoty paní doktorky si velmi cením.

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie Jiný

Dva roky mám velké bolesti celého pohybového aparátu. Byla jsem ve stavu, kdy jsem svoje tělo nenáviděla. U většiny lékařů jsem slyšela, že se s tou bolestí musím naučit žít, často se mi ani nepodívali do očí, při psaní na počítači to moc nejde, tudíž naprosto neosobní přístup, což je pro mě dost stresující. Naprosto jiný přístup jsem našla až u paní doktorky Bretyšové. Je skvělá ne jenom jako lékařka, ale především je to člověk s vysokou emoční inteligencí. Do její ordinace se vždy těším a začínám věřit, že se zase zapojím do života, který tak miluju a tím odlehčím i mým nejbližším. Sestřičky jsou také k nezaplacení. Moc děkuji.

Umístění: Centrum léčby bolesti, paliativní medicíny Jiný

Paní doktorka nemá o pacienty s bolestmi zájem, neplní sliby, nestará se. Maminka za doktorskou chodila do centra bolesti, vždy se jen dozvěděla příště to vyřešíme, po 8 týdnech čekání, kdy se oni doktorka pořad neukazuje, nevolá a nedá se zastihnout jsme se obrátili jinam.. podpora nula.

Umístění: Centrum léčby bolesti, komplexní diagnostika a terapie Jiný

Paní doktorku navštěvuji již několik let a jsem s ní nadmíru spokojená. Vždy poradí a snaží se vyjít vstříc, nikdy jsem s ní neměla problém. Je velice empatická, milá a vždy velice profesionální.
Jsem velice ráda, že jsem měla tu možnost se k ní dostat. Určitě doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, chtela jsem se k vam obratit s prosbou ohledne mého zdravotniho stavu. Je mi 24 let a kolem 20-ho roku se u me zacila postupne projevovat zazivaci problemy. Po ruznych navstevach lekaru kde mi vzdy rekli ze je vse v poradku, jsem sama narazila na internetu na moznou intoleranci potravin. Nevahala jsem a testy si nechala udelat v Prazske nemocnici. Vysledky me prekvapili, ale odpovidali. Po vyrazeni oznacenych potravin se mi nepopsatlne ulevilo. Nemela jsem zadne zazivaci problemy, dychaci potize, byla jsem plne energie. Minuly mesic tedy po dvou letech jsem si nechala testy delat znovu, s tim ze jsem ocekavala nake zlepseni. Vysledky opet prekvapily, ale tentokrat spis nemile, zadne velke zlepseni neprislo. Potravin ktere mi nedelaji dobre je stale hodne a me problemy pretrvavaji. Od nafoukleho bricha, zadrzovanou vodou v tele, obtizne dychani, unava. Lekari nevi kam by me meli poslat a co semnou. Jsem uz bezradna. Je mi 24 let a vedu zdravy zivoti styl, ale tyto problemy me hodne omezuji a obtezuji. Chtela jsem Vas poprosit jestli by jste mi nemohla alespon pomoci s tim jestli nevite na koho bych se mohla obratit. Predem mockrat dekuji,

Dobrý den, pro domluvení termínu do naší ordinace volejte na kontakty na našem webu. S pozdravem LB, sestra

MUDr. Táňa Bretyšová