Adresa

Odborný lékař interní
Husova 289, Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

S přístupem pana doktora i paní sestřičky jsem nadmíru spokojen.
Důkladným analytickým přístupem se snaží dopátrat příčiny nemoci a zajistit optimální dostupné léčení (omezení zdravotní pojišťovny a samozřejmě přístupem pacienta). Z osobní zkušenosti mohu říci, že za většinu nemocí si pacienti mohou sami svým přístupem, v mém konkrétním případě - životosprávou, přetížením organismu, zvládáním stresu apod. Samozřejmě, že jsou výjimky (genetické předpoklady, obecně stárnutí organizmu...). Je nutno se naučit se svým tělem i duší pracovat a vůli se dopracovat k požadovanému výsledku. Sám na sobě vidím, že je to hašení požárů (polykání léků), který jsem si způsobil sám. Jedná se o vzorce chování (sklony) se kterými se velice těžce pracuje a jsou ovládnutelné pouze vůlí, která s postupujícím věkem slábne a pak většinou již nezbývá??? nic jiného než polykat ty léky a tím podporovat farmaceutické firmy...
Ing. Radek Walica

Na pana dokr´tora nejde říci nic špatného, neskutečně mi pomohl když jsem za ním přišla s dlouholetými závratěmi. Lékaři na Sosně mě poslali na kolečko a nakonec propustili s tím, že si budu muset zvyknout a jak to příjde najít úlevovou polohu- která neexistovala. Závratě trvaly i týden v kuse ve dne v noci, a už jsme pak byla vyčerpaná tak, že jsem jen chtěla at to skončí. Těch nemocenských a zloby v zaměstnání kvůli tomu. No hrůza. Pak jsem si tam jednou zavolala protože mě naše paní léčitelka řekla, že možná to je něco špatného v mém těle, že to nějaký orgán nedává takzvaně. A měla pravdu. Pan doktor byl hrozně milý a galantní, vyptal se na všechno a na to jak dlouho to trvá a atak. Jen jsem mu řekla že beru pár let v kuse HA a už zbystřil.Nikdy jsem totiž neměla jiné problémy jen to a testy na játru jsem neměla dělané. Hlavně že v nemocnici jak jsem byla kdykoliv přijatá tak se mi dostávalo divných pohledů a dotazů od lékařů ,co jsem si vzala. Dokonce i když mě dovazli přímo z noční. Pan doktro zjistil, že prostě moje tělo nesnáší hormonální antikoncepci a projevuje se to tím, že játra je tak špatná že se to projevuje těmi stavy. Tak prosté to bylo!!!! Kdyby jste viděli ty diagnozy z nemocnice, no škoda slov.

velmi zodpovědný člověk


Pan Mudr. Karzel je ten nej, nej, nejlepší internista a diagnostik. Mnoho životů zachránil. I můj . Kéž by takových specialistů bylo víc a více. Úsměv na rozdávání má i zlatá sestřička ! Každému pomáhá a zvlášt pacientům , kteří mají problém pohybového aparátu, sluchově postiženým a je super " průvodkyni" pro zrakově postižené pacienty.

Díky p. Mudr. Karzeli i Vám sestřičko D. Widenkowá za vždy podanou ruku a zlaté srdce.

Darina Madziová


Ověřený profil

velmi profesionální přístup,sympatičtější sestřičku neznám... doporučuji


Pan Karzel je doktor s velkým D. Patří mezi nejlepší lékaře ve svém oboru. Velká pochvala rovněž zdravotní sestře Dagmar Widenkové.


M

Můžu jen doporučit, skvělý diagnostik a profesionální přístup k pacientovi. Musím pochválit také sestřičku, která je pořád na pacienta vlídně a pozitivně naladěná.


J

Profesionalita a skvělý přístup k pacientovi, jsem rád, že jsem si vybral takového doktora.- můžu jen doporučit


F

Přátelský, ale nekompromisní k pacientům kteří nedodržují léčebný režim.


J

Třinec je městem ocelářů,okolí zdobí hory a lesy,
nemocné sdrce uzdraví,úsměv přibalí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu