Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka,byla vždy skvělá,milá k dětem.Bohužel co odešla minulá sestra a je tam tahle sestra,která vlastně ani sestra není,je to na prd.Doktorka se chová jako pubertačka,sestra o ty nemluvím,za prvý věčně je unavená,smrdí cigaretama,a chování hospodský slepice.Když se my narodila malá,přijela o hodinu pozdějš,ani ji nechtěla vidět,neprohlídla jí,smrděla cigaretama.A co si pamatuju,tak ta před ní sestra,vše v klidu,miminko prohlídla,jak měla,a na vše se zeptala.Ale co dodat,paní doktorce takhle sestra určitě vyhovuje,proto se chová jako ona.V nejbližší době vyhledám jinou dětskou lékařku.

Nezažila jsem lepšího lékaře! Paní doktorka je obětavá, ochotná, usměvavá a velice laskavá.

Pečlivá, obětavá.

moc dobrá doktorka...

velice dobrá doktorka radí ohledně účinosti a ceně léků

Paní doktorka je stále velmi vstřícná, odborně na výši a milá.Sestřička je ochotná a milá, nevím, že by někoho pomlouvaly. Jestli tady někdo pomlouvá,jste to vy, paní Soukupová.

S pani doktorkou jsme moc spokojeni.

Doktorka byvala driv velmi mila a hodna.Ted co je ta nova sestra,je falesna,pomlouvacna,clovek to vyciti ,kdyz tam je,co nejdriv chci zmenit lekare.

Moc dobrá a hodná lékařka, s dětmi to umí. Chodím k ní se synem od jeho narození, jako dítě k ní chodil manžel. Nemůžeme si jí vynachválit. Nikdy bych jí neměnila!

K pani doktorce jsem chodila i já jako dítě,měla jsem jí ráda byla hodná.Ted' k ní chodím se svým synem a jsem s ní opět spokojená,syn k ní chodí rád a hlavně se jí nebojí.