Praktický lékař gynekolog
Zámecká 108, Karviná

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Nejprve jsem byla strašena že má dítě málo iontů a podruhé také. Konci těhotenství byl otočený zadečkem dolů. Paní bez komentáře řekla že je to jedno stejně by jste šla na cisařsky řez tak či tak . Na konci na mě zvíšila hlas když jsem ji řekla že mám vybranou svou porodnici v Havířově i porodní asistentku tu nejlepší mojeho anděla . Paní někdo byla rozčilená a zvyšovala na mě hlas že do té nemocnice nejdu jen do té Karvinské a řvala tak že to slyšela i paní vedlejší kabince. Druhý den v nemocnici v Havířově kde pracuje můj anděl se zjistilo že mi hrozí předčasný porod. Takže prážky aby se dítě udrželo..Od té doby jsem byla v kontaktu s mojím andělem který mi přivedl na svět moje dítě přirozenou cestou vaginálně a ne řezem. Do teď nevím o co tomu danému člověku šlo . Ale kdybych neměla anděla skončím s rozparaným břichem. Vše co v životě děláme jednou vrátí že ano paní Sylvo.
A DOPORUČUJU! Všem těhotným ženám odejít jinde a zachránit se a zachránit svoje děti aby ne nenarodily dřív

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Dnes jsem po několika letech byla u jiné gynekoložky a lituji pouze toho, že jsem se nerozhoupala dříve. Paní doktorka Piegzová je hodná ženská a věřím, že pomohla spoustě pacientek, ale já jsem opravdu ráda, že už tam nemusím nikdy přijít. Do ordinace chodí běžně s 2hodinovým zpožděním, (rezervační systém tady nefunguje) v kabinkách slyšíte naprosto všechno, co řeší pacientka před Vámi (tudíž ostatní slyší i Vás a Vaše případné zdravotní problémy) a následně slyšíte nevhodné komentáře od sester. Vybavení je zastaralé a za celou dobu mi zde nikdo nenabídl možnost vyšetření prsou a ultrazvuk mi dělali až prvně dneska u mé nové doktorky (V mých 26 letech). U sester jsem nikdy nezažila přijemný přístup, právě naopak jsem díky nim byla jen víc nervózní. Opravdu při každé návštěvě něco negativního. Moje zkušenost je tedy špatná a ordinaci Sylvy Piegzové nedoporučuji.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

K paní doktorce chodím už od 90let. Nezažila jsem nikdy, že by paní doktorka nebo sestřičky byly nepříjemné. Vždy profesionální a vstřícný (LIDSKÝ) přístup. Ať jsem přišla s jakýmkoli problémem, vždy byl vyřešen nejlepším možným způsobem. I v době koronaviru mě neodmítla, tak jak jiní lékaři a bez jakýchkoli průtahů mi pomohla. Moc děkuji za tuto paní doktorku, já bych neměnila.

Umístění: Praktický lékař gynekolog zdravotní potíže

Příjemná v jednání s pacientem. Léčbě se věnuje s maximální pečlivostí.
Vše vysvětlí. Jsem dlouholetá spokojená pacientka.

Nejhorší gynekolog, kterého jsem potkala. Vyšetření vždy extrémně bolestivé, vybavení pamatuje ještě naše babičky. Stařičkým ultrazvukem vyšetřuje jiný lékař v jiné místnosti naprosto nezávisle na vyšetření této lékařky. Nezmění antiko ani při velkých problémech - její rada "tak choďte do kina, když nemůžete brát tabletky". A další problém jsou kabinky - 2 oddělené od vyšetřovny pouze shrnovacími dveřmi, takže minimálně jedna žena poslouchá, co se děje uvnitř. A pak 2 čekatelky poslouchají, jak vás po odchodu drbe dr. se sestřičkou. Odešly jsme od ní všechny ženy z rodiny (+část mých kamarádek, co k ní chodily) a teď naprostá spokojenost (ta změna je nepopsatelná - vybavení může být moderní, doktor příjemný a gynekologické vyšetření nebolestivé!!!

K paní doktorce jsem chodila ráda, dokud jsem nezačala mít problémy ... Ty první v 15 letech jsem si dokonce vyřešila sama - měla jsem plíseň na obličeji z antikoncepce, přišla jsem řekla, že chci Diane35 a bylo... Paní doktorka neprovádí žádné testy - zda žena může antikoncepci nebo ne ... což není také v pořádku... cca rok a půl zpět jsem začala mít problém s menstruací, krvácela a špinila jsem i 25 dní v kuse, paní doktorka mi neustále tvrdila, že je to zánět - z důvodu, že nemá UTZ, což je v dnešní době klasické vybavení v ordinaci ( ten starý 100 letý přístroj v kumbále nepočítám- kde bylo dle jejího manžela vše OK), nezjistila mé onemocnění a vesele mi cpala antibiotika a hormony dál... když nic nezabíralo, tak mi doporučila otěhotnění :-D ale nejsem blázen, pokoušet se o dítě, když nevím co mi je ... naštěstí mne osvítilo a odešla jsem k jinému lékaři, kde byl ihned stanoven nález na čípku a syndrom PCOS ..do dnes se mlátím do hlavy, že jsem neodešla ihned a trápila se ... Ještě dnes nechápu, jak může paní doktorka kontrolovat těhulky pouze ve ČT na UTZ a jinak nic ??? A ještě dodatek - když paní doktorka nemá čas nebo je narváno, a vy přijdete, že opět např. krvácíte, tak vás sestra nepřijme a dokonce Vám sama naordinuje léčbu... Tam už to je konec ... Hlavně mladým a lidem s problém radím: Utíkejte jinam, hůř už být vážně nemůže ,,,,

Znám paní doktorku od 9.11.1986, kdy mě ošetřovala po potratu. Výborně. Za 5dní jsem se se stihla svatbu a do roka mi pomohla porodit syna. Nebýt jejího zásahu u porodu, nejsem tu ani já ani syn. Patřím k ní dlouho, mívám problémy, vždy je mi pomoženo, vše vysvětleno. Dokonalá péče. Děkuji.

Nedoporučuji! Paní doktorka je sice milá, lidská a velmi příjemný člověk, ale vybavení ordinace je velmi slabé, takže kde kdy nerozpozná zánět od silné kvasinkové infekce, jako například u mě. Měla jsem kvasinkovou infekci, na kterou mi 2x předepsala ANTIBIOTIKA! A jak mnoho žen ví, antibiotika kvasinkovou infekci ještě více podporují, či způsobují. Navíc předepisování antikoncepce není taky profesionální, napíše vám zkrátka co chcete vy nebo co se zrovna hodí, neptá se vás zda kouříte nebo na váhu a podobně. Podle mého názoru je paní doktorka dobrá pro pacienty bez zdravotních problémů. Proto jsem přešla k jinému gynekologovi.

Jsem vedena u MuDr.Piegzové zhruba 20 let,vždy jsem byla velmi spokojená.Je to výborná lékařka s lidským přístupem,určitě doporočuji.