Praktický lékař pro dospělé
Lechowiczova 2, Ostrava

Nejlepší PANI DOKTORKA kterou znam, k ní člověk chodí z radostí i když mu není nejlepe, vždy mi pomohla a opravdu je taková že človeka podpoří i psychicky, velice milá, příjemná, její hlas mě opravdu uklidní. Nikdy bych neměnila, vždy se snaží opravdu první poslední aby zjistila problém se kterým človek příjde

Skvělý přístup, vždy velmi milá . Neměnila bych i přes to, že dojíždím poměrně z velké dálky. Irena

Vnímavá, chápavá, tolerantní, erudovaná

jsem neslyšící,velmi dobrá komunikace,umí odezírat a vysvětlí diagnozu,jsem moc velmi spokojená s pozdravem p.L.Kuhejdová

Reakce na autora pod jmenem Karel Gott. Vase vyjadreni je ubohe asi patrite k tem, kterym zrovna tu nemocenskou nenapsala.Tuto lekarku navstevuje cela ma rodina uz leta a nemuzu si absolutne na nic stezovat a nemocenskou jsem jeste od teto lekarky nemela. Je to lekarka, ktera ma lidsky a citovy pristup k pacientovi a ten mnohdy pomaha daleko vice nez cely ibalgin. Dale byste si mel uvedomit, ze je to prakticka lekarka nikoli odborny lekar v nemocnici to zaverem. Tuto lekarku doporucuji.

Naprosto profesionální přístup, velmi milá, ochotná, lidský přístup.NEMĚNILA BYCH!!!!!! Kuchařová A.

Dobrá doktorka na psaní ibalginu a neschopenek. Jinak nerozumí téměř ničemu a do všeho fušuje.

Paní doktorka je velmi šikovná, milá, příjemná mám ji moc rád :-).

Skvělý přístup, na 1 s *

Jsme u této paní doktorky celá rodina již pěknou řádku let a vždy nám dokázala rychle,efektivně a hlavně příjemně pomoci. vřele můžu za celou rodinu doporučit.