Praktický lékař pro dospělé
Petřvald 1, Petřvald

Nevím, jak to bylo v minulosti (podle data prispevku), ale ja jeste od nej predepsany paralen apod. nedostal. To, ze je vse od patere, rikal, jenze pri pohledu na snimky z RTG bylo jasne, ze ma pravdu. At jsem u nej byl s cimkoliv, vzdycky pomohl a arogantniho chovani jsem si u nej nevsiml. A ze ja na tyhle veci jsem dost citinka. Vse vysvetli, nekdy i dvakrat, nema strach cloveka poslat na vysetreni ke specialistovi, nekdy mi prijde, ze si v tom i libuje :-D a z meho pohledu se mi dostava maximalni pece. Za me je to proste skvely doktor.

Být v místě bydliště jiný praktický lékař, okamžitě přestupuji. Léčí podle toho jakou má naládu. Předepisuje paralen,paralen a brufen :). Poplatek 30,-Kč si účtuje taky zajímavě. Dvakrát za stejný zdravotní problém ap.,prostě jak se to asi zrovna hodí. Je arogantní. Určitě umí docela i léčit, ale jakým způsobem. Hodně se snaží léčit sám, místo aby poslal k odbornému lékaři. To je můj názor a to mezi námi neproběhl žádný konflikt, vycházím s panem doktorem dobře.

Supr lékař, Když řeknu že potřebuji být do 3 dnů fit, tak opravdu jsem fit.

Jsem spokojen ...velmi dobrý...doporučuji !!!

Špičkový vojenský lékař s dloholetou zkušeností.

Na pana doktora Švidrnocha sedí jen to, že opravdu je skoro vše od páteře nebo z nadváhy. Je to velice seriozní lékař a nesouhlasím s názorem, že předepisuje jen paralen a paralen +. Je Váš problém, že s daným panem doktorem neumíte komunikovat. Já ho jen chválím. Dělá svou práci poctivě a rozumí jí. S pozdravem a přáním pěkného dne a brzkého uzdravení. XYZ

V péči tohoto lékaře nejsem,ale zajímalo by mne, proč od důchodců nad 65let vybírá peníze za vakcinu na chřipku (mají ji mít zdarma včetně aplikace)a dokonce při předpisu léku na 3měsíce požaduje sestra 3xpoplatek 30,-Kč!!!???

U tohoto pana doktora záleží na tom, zda jste mu sympatický nebo ne. Podle toho také k pacientům přistupuje. Těm sympatickým snese modré z nebe, ty nesympatické začne léčit až v momentě kdy už do jeho ordinace ani nejsou schopni dojít.

Malém mě zabil, ale pak mě vylečil a je nejlepší ze všech.

Pan doktor, je velice seriozní, ale myslí si ,že veškere nemoci mají původ z páteře a obezity