Sam. ordinace PL - pro dospělé
Sady 17.listopadu 1056, Čelákovice

To je PAN DOKTOR,vyleci dokonce i to co by mel lecit jiny pan doktor,proste super Doktor.Chodila k nemu moje babicka,chodi k nemu moje maminka,no proste cela rodina.Moc dekujem Vas mame.

Výborný lékař, s osobitým, nicméně precizním pohledem na věc. Nemá chybu.

Vyborny lekar, velmi vstricky a citlivy

MUDr. Ježek je skvělý lékař.Samozřejmě, že když příjde o 30 minut do ordinace déle, tak od 7 hodin jezdí po starých nemohoucích lidech na odběry krve. To ale ten kdo kritizuje už neví, tak nechť laskavě se přesvědčí a potom něco takového napíše. Možná, že on jednou bude také starý a o berlích. Nedám na doktora dopustit. Velice obětavý,milý a správný diagnostik. Co se týká sestry Jany, tak ta nemá vůbec konkurenci. Takových jako je ona, nejsou snad žádné, nebo alespoň žádnou neznám. Je to správná sestřička, pravá ruka lékaře. Díky a hlavně pevné nervy.

ochotný,rozumý své práci

Ac nemoci nikomu optimismu nepridaji, v ordinaci u Svatopluka Jezka se setkate s pochopenim, vstricnym pristupem, lidskosti a vhodnymi diadnostikacnimi schopnosti.
Mnohokrat jsem byl svedkem jeho obetavosti u akutnich pripadu.
Dluzno dodat, ze bez administrativi a beznych zakladnich ukonu se to neobejde - sestra Jana je proste skvela !

Všechna superlativa, která existují k hodnocení člověka a lékaře, na pana doktora Ježka nestačí... je to víc než lékař s velkým L a člověk s velkým Č. Myslím, že všichni pacienti, kteří jsou ochotni v čekátně čekat někdy i nepohodlně dlouho vědí, proč k němu chodí a čekají na něj. Není to totiž pekař, co peče housky jeden kus a hop další kus a další....je to náš rodinný lékař a víc než jednomu členu naší rodiny už včasnou diagnostikou zachránil život. Je to opravdu báječný člověk a odborník.Chválím též sestřičku pana doktora, je vždy milá,ochotná a vstřcná.

Citlivý přístup k pacientovi, bere ohled na jeho potřeby (např. homeopatická léčba v těhotenství apod.), mám pocit že se osobně o můj problém zajímá, zároveň používá vcelku moderní diagnostické prostředky - co se týče odbornosti, jsem laik a nemohu ohodnotit, veškerá léčba mých nemocí skončila uzdravením :) ale moje osobní hodnocení: je to dosud nejlepší praktický lékař, k jakému jsem chodila.

i já jsem měla tu čest pracovat po boku pana doktora.........je opravdu lékař s velkým L.DĚKUJEME ZA JEHO OBĚTAVOST A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI.
S pozdravem za sestřičky ....Renata

Je to skvělý lékař.