Orlí 10, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče

Umístění: jiné místo preventivní prohlídka

Paní doktorka je velmi milá a plně respektuje své pacientky. Oceňuji zejména to, že podá informace z klasické i alternativní medicíny a rozhodnutí nechá na mně.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Preventivní prohlídka

Nepoznala jsem lepší lékařku. Moc děkuji za její citlivost, vstřícnost, lidskost. Je ochotná vyslechnout a poradit i ve věcech, které by ji vůbec nemusely zajímat. Mám k ní velkou důvěru.

Umístění: Centrum ambulantní gynekologie a primární péče Tehotenstvi

Nikdy som nezažila lepšiu doktorku, ani lepší prístup v zdravotníctve vôbec. Je to úžasná žena a vnimava odborníčka. Poradí, odpovie na otázky, uprimne sa zaujíma o problémy, pristupuje holisticky a má na pacientky čas! Klobúk dolu!

Pani doktorka je uzasny clovek a skvely lekar! Ma mnohem sirsi vedomosti, nez jen gynekologicke a pristup je opravdu neocenitelny!!!! Vysetreni naprosto nebolestive. Top nejlepsi, co znam :-)
Nikola

Paní doktorka Žalmanová je nejlepší doktorka, jakou jsem kdy měla a rozhodně bych neměnila. Má skvělý přístup, poradí a vše vysvětlí. Se vším mi vždy pomohla a mohu ji jen doporučit. :)

Skvělý odborník, citliivý přístup, velice pozorná. Jsem s paní doktorkou moc spokojená, takový přístup k pacientovi jsem už dlouho nezažila!!!!!Mohu jen vřelé doporučit!!!!!:-)

S paní doktorkou jsem velice velice spokojena po všech stránkach, ma osobitý přístup a mohu se ji svěřit se vším co bych asi nikomu jinému neřekla. Je to super ženská a rada k ni budu jezdit i do Bystrce. Jen více takových lékařů, bohužel těch co svoje zaměstnáni berou jen jako svou práci je v nasem zdravot.pořad ještě více. Helena.

Paní doktorku rozhodně doporučuji, nikdy jsem lepší lékařku neměla. Je velice pečlivá, velmi milá, má profesionální přístup. Připadám si u ní jako člověk a ne jako kus masa, jak to u některých doktorů bývá zvykem.

po 6-ti nedělí jsem byla objednaná k paní doktorce na kontrolu, zastupovala ji paní doktorka Žalmanová, nikdy jsem se nesetkala s tak milým přístupem, jelikož vše nebylo v pořádku, hned mi udělala ultrazvuk a rovnou objednala k sobě na zákrok na Orlí. Opravdu velice milá doktorka, vše vysvětlí, poradí a ihned hledá postup jak pomoci pacientce.

Úžasná paní doktorka, vyslechne, poradí, vše vysvětlí. Má lidský přístup a snaží se vyřešit každý problém. Doporučuji.