Adresa

Havlíčkova 34a, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Dlouho jsem byla spokojena, pani doktorka byla velmi lidska, nez prisla covidova krize. Nedalo se dovolat, vyjimkou nebyly desitky telefonatu behem nekolika dni. Recepty jsem proste nedostala, jedine, kdyz jsem vytrvala a pak to zvedla tehdy vecne napumpnuta sestricka. Opravdu chapu, ze toho maji hodne, ale to i my pacienti... nechtela jsem nic vic, nez recept na leky. Vse vyvrcholilo, kdyz jsem se dozvedela spatne zpravy na neurologii a rekli, at zavolam sve prakticke, aby mi napsala neschopenku. Tentokrat jsem se dovolala, ale ze mi ani neodpovi na pozdrav a bude na me 3 minuty v kuse kricet (!!!), ze neni zadna sluzka a nehodla delat cizi odflaknutou praci... Jak mam tusit, kdo ma co psat a kdo ma jake pravomoce? Ten krik slysela cela moje rodina a ja stala v slzach jako oparena. Takove chovani k nekomu, kdo je ve spatnem psychickem stavu a pod opioidy, aby vubec snasel tu bolest... Psala jsem ji potom mail a nedockala jsem se ani odpovedi, natoz omluvy.

L
Ověřený profil

Obě jsou naprosto skvělé. Sestřička úžasná, paní doktorka fantastická, obě milé, příjemné, empatické ochotné, v dnešní době velmi nezvyklé, o to milejší. Libi Ro

Ověřený profil

Velká pochvala pro sestru a Paní doktorku ukázkový přístup k pacientovy,možnost objednání po telefonu.
Můžu jen doporučit.


Ž
Ověřený profil

Výborná lékařka,velice ochotná a pečlivá,sestrička je také velmi sympatická.Bez dlouhého vysedávání v čekárně,když zavoláte a objednáte se přímo na určitou hodinu.


K
Ověřený profil

Karel Pokorný

Perfektní první dojem. Paní doktorka i sestřička jsou naprosto unikátním vzorem jak to má vypadat v ordinaci. Jejich pečlivý přístup mohu jen doporučit!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu