Ord. prakt. lékaře - stomatologa
Drkolnovská 286, Příbram

Umístění: Ord. prakt. lékaře - stomatologa prevence zubního kazu

Chodíme k paní doktorce celá rodina a jsem šťastná, že vzala i mého ročního syna, protože díky paní doktorce dostane tu nejlepší péči jakou může mít.

Výborný přístup k pacientům, profesionální jednání, vysvětlení problému pacientovi. Na rozdíl od jiných není nadřazená. Jsem ráda, že chodím právě k ní.

Výborná paní doktorka, vysvětlí do detailu, poté nechá výběr na pacientovi. Milá, usměvavá, pečlivá. Díky ní jsem se přestala bát ordinace zubního lékaře. Předtím jsem měla zkušeností dost a i z toho co slyším od známých,jsem přesvědčena, že je ve svém oboru nejlepší.

K paní doktorce chodíme s celou rodinou už řadu let, tuším, že já nejdéle možná už tak okolo 20ti let. Nestalo se mi, že bych ani jednou nebyla spokojená. Paní doktorka je vždy milá, příjemná, pečlivá, prostě super člověk na svém místě. Bohužel jsem v jiném oboru na takového lékaře nenarazila....

Ochotná, pečlivá a milá. Naprostá spokojenost.

Z mojí strany je velká spokojenost,pani doktorka mě vždy vyšla vstříct a odborně mě ošetřila.Děkuji

Jsem nadmíru spokojena,opravdový odborník.Doporučuji.

Jsem velmi spokojen

S paní lékařkou jsem velice spokojená.Je to lékařka na svém místě.