Tuto pani doktorku nedoporučuji, ted od ní odcházíme. Musí se nechat, že je milá, hodná, příjemná, to samé sestřička. Ale jakmile je nějaký problém, nedokázala nám nikdy pomoct...i se stalo, že nám zapopisuje diagnozu do karty uplně jiného dítěte, na kontrole nám vynadá, že nemažeme mastičkou, kterou nám předepsala - a žádnou nám přitom nenapsala...bylo toho víc. Milý přístup není vše, mám z ní pocit, že kdyby dítěti něco bylo, ona to prostě nepozná.

Nikdy jsem nebyl s jejím přístupem spokojen. Při problémech nepošle na vyšetření s odúvodněním, že je to drahé a nepřinese to žádný výsledek.

K pani doktorce chodim se svoji 4 mesicni dcerou a jsem nad miru spokojena.Vzdy perfektne poradi.Sestricka se super,usmevava,na deticky mila.Mohu jen doporucit

Mohu paní doktorku jedině doporučit. Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí i dcerka. Paní doktorka vždy dokáže poradit, vše vysvětlit a její příjemný přístup je i pro děti uklidňující. A o sestřičce ani nemluvě. Oběma velmi důvěřuji a musím i poděkovat.

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Perfektní přístup jak k dětem,tak k rodičům. Vždy poradí a zodpovím každý dotaz. Nikdy nic nezanedbá. A co se týká sestřičky.....super :-)

Také doporučuji,chodím k ní od mala a vždy na všechny problémy hned přišla.Brzy porodím a dítě k ní jistě přihlásím.

Na tuto lékařku můžu dát jenom samou chválu.Má super přístup k dětem,umí poradit ve všem a je u ní příjemná atmosféra také díky její zdravotní sestřičce.I když k ní chodím jenom zatím málo s dětma, spíše jenom na preventivní prohlídky:-) všem jí vřele doporučuji!Je to ženská na správném místě a hlavně s dobrým srdcem,které umí používat!!