Zobamed s.r.o., gynekologie, chirurgie
Pavlovova 6/585, Havířov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor Zobač se neumí chovat k pacientům.Nezlobte se pane doktore ale po vašem vyšetření,kdy jste mi neudělal ani kontrolní rtg se závěrem žádná zlomenina ani natržené šlachy,mě kotník bolel celý den a dokonce mi i zčervenal.myslím si také,že to řvaní v ordinaci vůbec nebylo potřeba.Navíc jak může doktor udělat takovýto závěr bez rentgenu???Máte snad rentgenové oči?Toto prostě nechápu a asi nikdy nepochopím.Takže již nikdy více.

za mne velmi prijemny a ohleduplny lekar!

Perfektní přístup k pacientům???To nemyslíte vážně.Byla jsem u něho v ordinaci,a již nikdy více..připadala jsem si tam,že ho snad obtěžuji se svým úrazem..Ještě jsem neměla ani zavázanou nohu po kontrole,a už vzýval dalšího pacienta,ještě jsem seděla na židli.
Na dalších návštěvách chirurgie,pokud jsem měla jít k němu,tak jsem odmítla, a přiřadili mě k jinému lékaři.To bylo kraválu,co jsem si to dovolila..

Vůbec s ním nemám dobrou zkušenost.. Nechal Mojí Matku trpět bolestí břicha od 11 hod do 19 hod.. Tvrdil,že jí nic není a chtěl ji propustit domů,nakonec jí nepropustil,protože matka dostala ještě větší bolesti a dal jí ležet na Gynekologické oddělení kde ležela až do 19 hod ze strašnými bolestmi ! Nebýt pana doktora Keprdy,tak ani nechci pomyslet na to,jak by to dopadlo! Mudr Keprda zjistil matce prasklý vřed na dvanácterníku a nařídil okamžitou operaci ! Dnes vím,že Havířovská chirurgie je opravdu špatná díky doktorům jako je Mudr Zobač..

Super odborník, i když trochu bručoun :-)
doporučuji určitě

Pan doktor je vynikající chirurg, mám ho moc ráda kdysi mi zachránil život. On a primář chirurgického oddělení - pan doktor Firla. Děkuji

perfektní přístup k pacientům vstřícný
moc doporučuji