Gastroenterologická ambulance
Stroupežnického 529/6, Praha

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Naprosto otřesná návštěva….
Byla jsem objednaná na 9 hodinu poté co sestra vyšla a po hodině si mě všimla jsem zjistila že mé čekání bylo naprosto zbytečné.
Bylo mi tvrzeno že nejsem objednána na 9, ale později. Žádanku jsem měla propadlou tak jsem se rozhodla využít možnosti samoplátce kdy se to paní nelíbilo a řekla že i na to potřebuji údajně žádanku a nemohu se diagnostikovat sama.
Myslím si že sama moc dobře vím co mě trápí a bolí více jak někdo cizí a na diagnostiku jsem přišla právě proto do této ordinace, kde asi nikdo není schopný udělat diagnostiku pokud to nemá napsané na papíře co pacienta trápí. Neschopný personál

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Dnes jsem byl na kolonoskopii a vše proběhlo super.Doktor i sestřička byli příjemný a vyšetření nebylo tak strašný jak jsem čekal.Vlastně to byla brnkačka.Původně jsem byl objednanej jinde na duben s čekací dobou přes tři měsíce.Pak jsem zkusil zavolat panu doktoru Reifovi a byl jsem objednán už za týden.Děkuji panu doktoru a sestřičce za skvělý přístup k pacientům.

Umístění: Gastroenterologická ambulance Jiný

Rozumím tomu, že vyšetření nějakou dobu trvá a že během něj nemůže ani lékař, ani sestra brát telefon. V takovém případě by měl být ale záznamník s vysvětlením.
Objednávat si pacienty s dostatečným rozestupem, aby v čekárně netrčeli i víc jak 3 hodiny, by také jistě nemuselo být neřešitelným problémem.
Pan doktor na mě působil poněkud zaměstnaně a přišlo mi, že příliš neposlouchá, co mu říkám. Vysvětlení zákroku považuji za dostatečné.
Na sono mě poslali ke konkrétní lékařce, která ovšem nemá smlouvu s mou pojišťovnou, šla jsem tedy jinam. Za tento krok mě zkritizovala nejprve sestra v čekárně a následně i doktor v ordinaci.
Po telefonu mi sdělili nesprávný čas návštěvy, což následně popřeli (srozumitelně a nahlas).
Když pak byl lékař rozmrzelý z faktu, že jeho léčba nezabírá, jako by to byla moje vina (a to podotýkám, že doporučenou dietu i braní léků dodržovala), rozhodla jsem se změnit lokál.
Za mě - doktor lepší průměr, sestra arogantní a nepříjemná.

Umístění: Gastroenterologická ambulance Prujmy, bolesti bricha, zvraceni

Pana doktora Reifa vrele doporucuji, je velmi peclivy a dusledny. Obou vysetreni (gastroskopie, kolonoskopie) jsem se velmi bala, ale vubec to nebolelo a pan doktor i sestricka linda byli moc mili a hodni. Jen se pripravte na cekani minimalne hodinu, na cas nikdo nikdy nejde.

Umístění: Gastroenterologická ambulance

U pana doktora jsem absolvoval jak gastroskopii, tak kolonoskopii. Obe vysetreni jsem diky erudici a pristupu pana doktora a jeho sestry zvladl naprosto v pohode. Doporucuji. Jen v cekarne se dlouho ceka, nebot zde zadneho pacienta neodbydou, ale peclive vysetri.
Dekuji panu Reifovi i jeho zdravotni sestre.

Umístění: Gastroenterologická ambulance

MUDr. Stanislav Reif je výjimečný doktor. Je výborný, pečlivý, komunikativní, empatický, sympatický, charismatický. Má pouze kladné vlastnosti. Dokáže udělat z nepříjemného vyšetření (kolonoskopie, gastroskopie) snesitelnou až příjemnou chvilku. Kéž by bylo takových lékařů více. Na MUDr. Reifa nedám dopustit. Zuzana Balatá

Umístění: Gastroenterologická ambulance kolonoskopie

Pan doktor Reif je skutečný profesionál. Vyšetření proběhlo v naprostém klidu a příjemné atmosféře. Vše provedl velice šetrně a ohleduplně vůči pacientovi.Skvělá komunikace. Na pacienta má dostatek času a i zjevný zájem. Sestřičky, které byli přítomny, byli též skvělé a moc milé. Děkuji mnohokrát a vřele doporučuji.

Vcelku normální přístup. s vyšetřením jsem byl docela spokojen. Nicméně co se týče komunikace ordinace mimo dobu vyšetření, tak ta byla strašná. 9 z 10 pokusů se dovolat bylo neúspěšných a když už jsem se dovolal, tak na můj dotaz nebyl čas a nebyla ani navržená doba kdy bych svůj problém mohl zkonzultovat. Evidentně na vás mají čas jen když z vás mají peníze. Dvouminutová konzultace dávkování předepsaného léku, či informace o výsledcích testů jsou nad síly členů ordinace. Na vše musíte počkat až na kontrolu, která je často 1-2 měsíce dopředu.

Som velmi prekvapena a sklamana z pristupu p. doktora.. po precitani nazorov pacientov som sa domnievala, ze p. doktor bude k pacientovi pristupovat profesionalne. Pocas telefonickeho rozhovoru bol velmi arogantny a jasne mi dal najavo, ze nema zaujem ma vysetrit, napriek tomu, ze som mu vravela, ze mam zazivacie tazkosti a preto chcem ist na vysetrenie, ci nemam nejaky druh intolerancie alebo znovu premnozenu candidu, ktoru som mala pred 2 rokmi a bola som na nu liecena.. na to mi povedal, ze premnozenu candidu on NEUZNAVA a ze to maju iba ludia pred smrtou.. pritom mi ju diagnostikovala vyborna lekarka, ktora ma same dobre referencie.. vyslovene mi daval najavo, ze nema zaujem o to, aby som ho navstivila, tak som mu povedala, ze mu prajem pekny den a rozlucili sme sa.. nikdy v zivote som sa nestretla s takymto pristupom.. ja nie som lekar, preto lekara vyhladavam, ale tohto uz urcite nikdy nevyhladam..

Ke mně se pan doktor choval velmi arogantně. Při telefonické domluvě jsem se ho dotazovala, zda má ultrazvuk v ordinaci a může mi jej rovnou udělat, nebo zda je ordinace jen poradna, že bych ráda někam, kde bude obojí. Řekl mi, ať přijdu a pak mě poslal na ultrazvuk přes celou Prahu jinam. Vynadal mi, že beru antikoncepci, že to může zhoršovat můj stav (což žádný výzkum nepotvrdil) a vyděsil mě slovy, ať si nemyslím, že se vyhnu operaci, že mě to za pár let čeká. Dva další gastroenterologové mi řekli, že operace nutná není, když nemám potíže. Nehledě na to, že si pan doktor dělal legraci z mého studia humanitního zaměření a posměšně se ptal, co s tím jako chci jednou dělat. To je podle mně naprosto neprofesionální. Ani mi nevzal krev, aby zjistil hodnoty cholesterolu. Po dvou návštěvách jsem odešla jinam a jsem za to ráda.