Ord. praktického lékaře stomatologa
U Nemocnice 3064, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Paní zubařka i sestřička jako lidi super. Doktorka je citlivá, empatická, ihned přestane, jakmile sebou jen cuknete. Ale bohužel, odvedená práce je fušeřina. Úplně všechny plomby vypadly, buď do 20hodin, bo do měsíce. I korunka mi spadla do tří měsíců. Takže intenzita návštěv je vysoká a v čekárně strávíte celé dopoledne, i když jste objednaní.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Nejlepší zubařka naprosto ve všech ohledech. Empatie, kvalita ošetření a komunikace je jedinečná. Díky za celou rodinu.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Milá, empatická a usměvavá zubní lékařka, která dělá svou práci skutečně dobře a prohlídek se díky jejímu přístupu a citlivosti tudíž není nutné obávat. :)

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

K paní doktorce chodí celá naše rodina, jeden ze synů dojíždí 60 km s celou rodinou. Vždy seznámí s více možnými řešeními v různých cenových hladinách (u předchozí zubařky nevídané), vždy s úsměvem. V posledním roce je bohužel manželka na vozíku, vždy najde řešení pro ni únosné. Děkujeme.
Honovi

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Naprosto úžasná zubní lékařka. S mojí panickou hrůzou ze zubařů není návštěva jednoduchá, ale díky jejímu přístupu, lidskosti a permanentnímu úsměvu, kterým dodá odvahu i těm největším bábovkám jako jsem já, je to přeci jenom o něco více příjemnější. Zákroky od ní nebolí, pokud je třeba na chvíli přestat, přestane, pacienta dokáže uklidnit i povzdubit a toho si na ní vážím nejvíce. Neměnila bych ani náhodou, naprosto skvělá volba! Díky za takové lékaře jako je ona!

Jsem u paní doktorky několk let,vždy s usměvem a ochotně ošetří, jedinná zubařka kam chodím beze strachu. I sestřička je ochotná.

Jana R.
Jsem s paní doktorkou velmi spokojena. Vždy vyjde vstříc, zachranila mi mnoho zubů. Velmi jí děkuji

Jen samá chvála. Patřím mezi problémové pacienty, kteří při sebe menší bolesti utíkají z ordinace. Asi před 10 lety jsem začal chodit do této ordinace a ještě ani jednou jsem neutekl. Dokonce jsem se od paní doktorky nechal přemluvit a nechal jsem si udělat nové zuby. Teď jsem za to rád. Děkuji paní doktorce i sestře za příkladnou péči.

perfektně se stará o moje zoubky už od malička, je fajn nemuset se bát jít k zubaři

Skvela lekarka,dekuji ji za vse. Takovejch bej vice tak bude zivot na zemy o100% lepsi. Dekuji.Mikus