Dentální hygiena
Na Cihlářce 6, Praha

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Arogantní, nepříjemná, naprosto neprofesionální přístup. Jde jí o peníze a ne o pacienta. Takhle slabý - žádný klientský přístup jsem snad nikde (i mimo zdravotnictví) nezažila. Nedoporučuji !!! Kladné hodnocení si zřejmě psala paní hygienistka sama.

Dobrý den. Já mohu říci, že mi ještě nikdy nikdo neřekl tak srozumitelně, v čem ta údržba zubů je, ikdyž chodím poctivě k zubaři 2x ročně. Až tato paní hygienistka. Navíc jsem se při učení s kartáčky i nasmála a to se mi v zubní ordinaci běžně nestává. Paní je příjemná, má smysl pro humor a co se týká profesionality - mně její kurz pomohl moc, ikdyž jsem si ho musela zaplatit (myslím, že by to mělo být hrazeno pojišťovnou - od toho si zdravotní péči hradím).I.K.

Jsem velmi spokojena moc mi pomohla. Je příjemná a odstranění kamene u ní vůbec nebolelo oproti zkušenostem z minula. Jana K.

Jsem velice znechucena arogantním přístupem, nepřiměřenou platbou, která byla dost vysoká za nic. Nabyla jsem dojmu, že jen jde o peníze a ne o blaho pacienta. Nedoporuči a hodnocení je to nejhorší, co jde.

p. hygienistku můžu jen doporučit - cena odpovídala předem stanovenému plánu (tj. za 4 návštěvy necelé 3 tis. Kč), naučila mě správně čistit zuby (tomu nácviku je opravdu nutné se věnovat při každé návštěvě, jak jinak zjistí, jestli to děláte správně..)