Soňa Dvořáková, zubař Rychnov nad Kněžnou

Komenského 44, Rychnov nad Kněžnou
Praktický lékař - stomatolog

Táborská 57/325, Praha 4, Praha
Stomatologie

Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé.
Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko.
Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti!

Tato lékařka je opravdu nejlepší, kterou jsem kdy zažila. Je milá,pečlivá,vše vysvětlí, nic od ní nebolí, prostě super. Sestřička je taky moc milá. Chodím tam s úsměvem a s úsměvem odcházím :-) Albrechtová

Nejlepší

nej nej

Nejlepší zubní lékařka jakou jsem kdy měla. Velmi příjemná, ochotná a šikovná. Působí na pacienta neuvěřitelně uklidňujícím dojmem. Jsem ráda, že jsem našla tak báječnou lékařku s lidským přístupem.
Sestřička je také moc milá.

Ochotna, sikovna a velmi prijemna. Pacientovi vysvetli problem, informuje o zakroku a zaroven je ludska a profesionalna. Odporucam kazdemu

MUDr.Dvořáková je výborný stomatolog

Skvělá lékařka. Bohudík i takoví stále existují. Dříve byla pro mne návštěva lékaře utrpením, dnes se ráda přihlásím o pravidelnou kontrolu. U ní vůbec nevíte, že vám v puse něco dělá :o)) A to si nenechám dávat umrtvovací injekce. I bez nich žádnou bolest necítím.
Dokonce i odstraňování zubního kamene pro mne bylo vždycky noční můrou. U ní je odstranění naprosto bezbolestné.
Sympatická, příjemná, precizní a taky krásná :o))

Paní dr. Dvořáková má opravdu lidský přístup, který jsem ještě nezažila. Platí se u ní sice 600kč za plombu, nicméně doufám, že se cena bude rovnat kvalitě. Byla jsem opravdu velmi překvapená jejím klidným a pečlivým přístupem. Super. Doporučuji.

paní doktorku považuji za svou zubní vílu,je úžasná a děkuju jí za svůj skvělý chrup. Je velice příjemná, popíše vše co vám zrovna provádí a navíc od ní nic nebolí.