Ord. praktického lékaře stomatologa
České armády 17, Litoměřice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Paní doktorka je sice milá, ale zuby dělat neumí. Opravený zub se ani ne po roce opět zníčil a oprava prý není možná. Za ty peníze co si účtuje opravdu nedoporučuji! Jako preventistka asi bude dobrá, ale opravy zubů by opravdu dělat neměla.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K paní Veverkové chodím již mnoho let, a vždy jsem byl spokojen s milým a ochotným přístupem Na to, že mě jako dítě poznamenala špatná zkušenost jinde, a 17 let jsem díky tomu k zubaři nechodil, tak jsem ani nemohl věřit jak rozdílně mohou lidé vykonávat svojí práci. Nyní se k zubaři těším, což asi mluví za vše :)

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Chodím k paní doktorce už od mala a na nic bych si stěžovat nemohla. Ano opravdu to něco stojí, ale myslím si, že kvalitní služby se vždy musí zaplatit. Né vždy je to lehké, ale dá se s paní doktorkou domluvit na postupu... když se chce, tak to jde. Opravdu se snaží mít nejnovější technologie, čehož si opravdu cením, neboť vím, že o mě bude dobře postaráno a navíc i s úsměvem a přátelským přístupem. Ve srovnání s ostatními zubaři u nás v Litoměřicích bych řekla, že ty co mají vše levné není kvalitně odvedené. A ti co odvádí kvalitní práci na tom jsou více méně podobně s cenou. Jen tak dále paní doktorko !

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Umělý zub

Draze zaplacená služba. Před pár lety jsem potřebovala dolepit kousíček zubu. Ani ne po roce se mi ve spáru, kdy byl umělý zub přilepený byla vidět oranžová spára, hygienistaka mi to sice vyčistila, ale pořád je to vidět. Plus navíc se mi asi po 3 letech začal sám od sebe umělý zub odlupovat.
Takhle si tedy službu az 2.500 opravdu nepředstavuji!!!

je nejlepší

Výborná zubařka - pečlivá, kvalitní, hodná

Draze zaplacená, ale velmi perfektní péče. Ale ještě více, než profesních dovedností, si u této lékařky vážím lidského přístupu, který je u doktorů obecně velmi vzácný. To je podle mě hlavním důvodem tak vysokého zájmu o tuto lékařku.
Stomatolog je lékař, který nejčastěji řeší pouze následky našeho selhání v oblasti ústní hygieny. Kdo si toto není schopen přiznat, neměl by hledat chybu u této lékařky, ale rovnou si najít pro něj cenově dostupnějšího lékaře.

zdravé zuby nedostane nikdo zadarmo. o zuby se musíme starat všichni. těch, kteří si myslí, že je hygienistka zbytečná nebo že táhne doktorku ke dnu, je mi líto. bez dobré hygienistky, která nás může naučit si správně čistit zuby to nejde! už to, že má paní doktorka hygienistku mluví v její prospěch. vždyť chce, abychom měli zuby zdravé!!! myslete si co chcete, nezbývá než vyslovit maximální spokojenost.

Nedoporučuji paní doktorku lidem kteří nejsou zazobaní.Za prvé dlouhá objednávací doba. Za druhé velmi ale velmi drahá. Ještě jsem se nesatkala s takto předraženými úkony jako u ní. Měla by si dát na vizitku pouze pro lidi kteří mají plat od 50.000kč výše.

Znám paní doktorku řadu let a vím, že své práci se věnuje velmi důkladně. A to nejen zlepšováním pracovního prostředí, ale i osobním sebevzděláváním. Snaží se používat nejnovější technologie a podle toho vypadá i vybavení její ordinace. To pochopitelně něco stojí a tak se to musí také promítnout v ceně. Mohla by místo
investování do ordinace jezdit po dovolených a pak vrtat předpotopní vrtačkou. A to, že vám někdo řekne, že se špatně staráte o zuby a snaží se vás to naučit je ve váš prospěch a výhledově je to i úspora při placení zbytečných zákroků.