Kožní ambulance
Jugoslávská 13, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Pondělí: 8:00 – 13:00
Úterý: 8:00 – 13:00
Středa: 13:00 – 18:00
Čtvrtek: 8:00 – 13:00
Pátek: 8:00 – 12:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Umístění: Kožní ambulance Obličej na kterém se mě dělají,červená vyrážka.

K paní doktorce Holcové,jsem chodila ještě na Údolní byla velice milá.Navšťívila jsem ji po dlouhé době a její přístup mě překvapil.Byla velice odměřená a tvářila se arogantně až mě ztohoho zamrazilo.Měla by se nad sebou zamyslet.

Musím se připojit k negativním názorům na paní doktoru. Přijde mi velice arogantní a pokaždé,když jí popisuji svoje problémy,tak se na mě dívá jako bych spadl z višně a všechno si vymýšlel. Nehledě na to, že mi přímo napsala návod kdy a jak si mám postižená místa mazat a při další kontrole mi řekla,že se mažu špatně a že to teda nemá vůbec smysl takto dělat. Přitom mi to sama napsala. Vůbec se o pacienty nezajímá. Jenom sedí u PC a povýšeně se dívá. Tato by doktorka určitě neměla jednat. Má pacientům pomoci a ne je odbýt svým arogantním pohledem. Nedoporučuji.

K paní doktorce jsem chodil řadu let, ještě když působila v bývalé ordinaci na Údolní. Vždy byla milá a ochotná, bohužel tento přístup se v posledních letech změnil. Musím potvrdit řadu předchozích hodnocení. Do ordinace je často problém se dovolat, objednací termíny i u velmi akutních problémů jsou neskutečně dlouhé a přístup k pacientům na mě působí dojmem rychle zaplať a běž. Aniž bych snižoval její kvality, celkový přístup (i personálu) rozhodně není takový, abych se sem ještě někdy vracel. Ke změně jsem se rozhodl po poslední dlouhodobé a neúspěšné léčbě, která mě stála spoustu peněz. Svého dermatologa jsem již změnil k plné spokojenosti.

Paní doktorka mě velice zklamala. Nejdříve jsem se sestrou vyplnila vstupní kartu a poté mě pozvala do sousední místnosti, kde byla ordinace a sál, kde jsem se měla převléknout do spodního prádla a vyčkat na ni, aby mi zkontrolovala a odstranila znaménka. Při procházení ordinací, kde byla paní doktorka ještě s pacientkou předemnou na můj pozdrav ani neodpověděla a jen suše prohlásila k pacientce, že pouze projdu ať si ničeho nevšímá. Na paní doktorku jsem ve spodním prádle čekala tak 5-10 minut a přitom bylo přes dveře slyšet, co řeší s předešlou pacientkou. Jak s ní skončila a přišla konečně zamnou, tak všechny znamínka ani nezkontrolovala a jen prohlásila, že na odstranění není žádné a nechápala jak mi předchozí lékař asi 3 znamínka, co vypadaly podobně jako ty co mám na těle mohl odstranit a ještě na pojišťovnu a že se mohou odstraňovat jen vystouplá nebo mechanicky poškozená, že z těch, co jsou hladká a nevystupují, tak se nemůže vyvinout např. rakovina kůže. A pokud nějaké chci odtranit, tak si to můžu v lepším případě zaplatit u ní a nebo mě rovnou pošle na plastiku, kde by to bylo určitě ještě víc. A vrcholem všeho bylo, když mi při sepisování zprávy řekla: ,,a víte, že nemusíte být až dokonce života u mě” .To opravdu vím a proto odcházím jinam...

Dnes jsem zašel za paní dokotorkou s banálním zakrokem na elektrokauterizaci 2 fibromku. Cely zakrok by trval asi cca 5 nanejvyš 10 minut. Čekarně kromě mě nikdo nebyl. Po zaklepaní jsem byl usmažen nasupeným pohledem zdravotní sestry, které když jsem ohlásil , že nejsem jejich pacient a jdu za něma s obyčejným kosmetickým zákrokem, div se mnou nevyrazila dveře. Nenechal jsem se odbít a požádal jsem , že chci mluvit s doktorkou osobně. Neméně milá paní doktorka mě začala vysvětlovat, že na něco takového by musela připravit sál a že stejně, vzhledem k mému odjezdu do Španělska je zapotřebí v délce 3 týdnů se nedostat do kontaktu s vodou ani sluncem, aby nedošlo k infekci, maceraci či pigmentaci a tak dle jejího soudu zákrok není možný., když jsem jim řekl, že dané fibromky se nachází v podpaží a, že bych nainkriminovanou dobu co budu ve vodě si dal na ránu po elektrokauterizaci voduvzdornou náplasta poté si to sundal..mě milá paní dokotrka odbyl s tím, že stejně nemá čas a práskla dveřmi. Odcházel jsem z prázdné čekarny s pocitem, že takoví lidé nemají ve zdravotnictví co pohledávat.

Dnes jsem bohužel zjistila, že ordinace doktorky Holcové a Dolinové bohužel nepřijímá registrované akutní pacienty. Na webu mají uvedeno toto sdělení: "akutní pacienti budou ošetřeni jen po předchozí telefonické domluvě." Zřejmě není pravdivé. Sestra aniž by si vyslechla do konce důvod, proč bych byla ráda ošetřena co nejdříve, i přes upozornění, že jsem v 30. tt a intenzitu potíží mi nabídla termín až za 10 dnů a poté mě odkázala na akutní ambulanci do nemocnice.Tento přístup je pro mě nepřijatelný. Potřebuji se léčit nikoliv jen komerční kosmeticý zákrok, na který bych byla ochotna čekat, proto raději vyměním kožní ordinaci.

Paní doktorka je skvělá. Léčí v prvé řadě příčinu a následně následky. Je velmi milá a ochotná, vždy vstřícná a líbí se mi její moderní přístup. Chodíme k ní celá rodina a jsme velmi spokojení.

Pani doktorka je nejlepsi jakou znam, ja i pritel jsme s ni velice spokojeni. Oba jsme exematici a nejprve udelala kompletni rozbor krve, potom alergologicke a imunologicke testy, to nikdo jiny nikdy neudelal a to se lecime od mala. Vzdy kdyz jsem byla na salku, se vsemi pacienty jednala mile a rozebirala kazdou diagnozu. Prece nemuzete soudit lekare podle toho, ze hned nepozna co vam je!? Nikdo neni dokonaly a nemusi mit prece vzdy usmevavou naladu, to nema nikdo. Je to nejlepsi kozni lekarka jakou znam a nejsem sama.

Byla jsem u paní doktorky poprvé a taky naposled.souhlasím ,že léčí ode dveří a nemít počítač tak se asi ani nehne. Podle ní není nic hrozného a na všechno má dost času.Když jsem se zeptala jestli si nemám nechat vyšetřit pigmentové zaménka na melanoblastonomii na Žlutém kopci tak mi řekla ,že to rozhodně není potřeba.I když jsem jí řekla že jsem měla dvě zaménka zhoubné a naštěstí včas odstraněné.Rozhodně nedoporučuji!!!

Výborná lékařka, vždy je velmi milá a vstřícná a chová se skvěle k celé mé rodině. Nejdůležitější ale je, že vždy se snaží řešit příčinu a nikoliv důsledek zdravotního problému. Vyřešila mé zdravotní problémy, manžela a když budou potřebovat mé děti, s klidným svědomím jí je svěřím. Šikralová